Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

dupcia - ale masz fajowe niebieskie oczy, po moich to nawtet nie widac, ze sa niebieskie, bo sa jakies takie granatowo-nijako-szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to ja na codzien w okularach chodze i jakos lepiej sie w nich czuje bo powazniej wygladam :D a nie jak malolata :D czasami soczewki ale chyba mam zle dobrane a nie chce mi sie chodzic i zmieniac jakos wiec czasami sie mecze w soczewkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi tu z wami dobrze ale nalog papierosowy jednak silniejszy i musze spoczac na schodkach razem z chrabaszczami i zapalic...one sie wcale dymu nie boja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale ...znaczy sie ogolnie nie pale, bo jak jestem bardzo wkurwiona to czasem tak, moze z 10 papierosow wypalilam w swoim zyciu ten chlopak ma dziewczyne, musze przestac z nim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na noc nie jem, kurcze jestem w ciagu odchudzajacym i musze to wykorzystac jak najlepiej :) kurcze choc tyle mi po nim zostanie ..... a raczej odpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze chce sie od niej wyprowadzic...nastepny imbecyl, ale taki sliczniutki :) , nie ale ja suka nie jestem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nich zawsze ta sama spiewka, ze kobieta go nie rozumie, ze o niego nie dba, ze nie ma sexu, ze ja ciagle boli glowa, ze to i tamto.. ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie tez dowiedzialam, ze moj mial za malo seksu, no imbecyl bezmozgi!!! to ja w ponczochach i podwiazkach paradowalam bo to go podniecalo i wymyslalam co by tu jeszcze .... a on , ze mu seksu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swinkowa uwierz mi ze ja mam chyba od urodzenia problem taki ze moge jesc wszystko co popadnie i nic a nic nie tyje a tak bym chciala z 7 kilo albo z 10 buuuuu...wiesz jaki to problem jak idziesz do sklepu i wszystko na Ciebie jest za duze???nawet najmniejszy rozmiar :D wlasnie opedzlowalam pol torby czeresni a pol godz temu takie 2 nalesniki meksykanskie z ryzem iwarzywami i mieskiem na cieplo :D nie wiem jak to sie zwie :D i mam ochote na arbuza ale juz nie moge bo po arbuzie pol nocy bede wstawac i sikac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa - to wszystko co oni mowia trzeba podzielic przez 10, jak na oku jest jakas inna, to zawsze sobie znajda jakis powod, zeby "nowej" powiedziec, ze "stara" to ta zla i niedobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupcia a jak tam twoje tabletki?????lepsze jak poprzednie???? ja kiedys tu pisalam tylko ze mi wcielo i nie chcialo mi sie od nowa ze ja od kilku lat biore tabsy w sumie to zaczelo sie od tego ze chcialam przytyc Biore Diane to podobno najmocniejsze i maja bardzo duzo hormonow i nawet one mi nie pomogly przytyc :D ale libido mam po wuju fest po nich zerowe chyba :D dobrze ze moj spi bo mi sie sexa nie chce :D nawet jakby tu ksiaze z bajki siedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero - tabletki jak narazie okey, mam nadzieje, ze ta pigulki wyreguluja mi cykle, bo byla poprostu masakra. Jak ci obnizaja libido to kup witaminy ginko biloba, bez recepty w kazdym markecie dostaniesz. Pomagaja!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, wiecie co ja dzis zjadlam....3 plasterki szynki, 4 "sznurki" sera owczego, platki ( 15 poduszek) z mlekiem i 3 lyzeczki lodow ..... i sie ruszac nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no swiatlo tez jest :D:D:D hehee, ale ciut mi sie nie chce dupci ruszac :D nie no zaraz cos zrobie do jedzenia, i bede zmykac do sypialni 💤 bo przeciez maly wczesnie matke obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×