Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

No i prosze jak sie fajnie ruszylo, fajoooosko!!!! Nadia, ja studiuje od roku, wlasnie koncze drugi semestr, studiuje matematyke - poczatkowo bylo to \"math education\" ale wlasnie jestem w trakcie zmiany na \"pure\" math a w przyszlosci - czyli pewnie za rok dazyc do \"applied mathematics and statistics\" czyli cos po czym bede mogla uzywac matematyke na co dzien (ja tak to wlasnie rozumiem) a nie koniecznie isc jako matematyk w kierunku bardzo scislo naukowym - bo na to nie mam ani juz sil ani pieniedzy - chyba ze znalazlby sie jakis sponsor a ja czulabym, ze dam rade to polaczyc z rodzina, to czemu nie, w sumie po cichu marzy mi sie taka naukowa praca:) Ja bardzo lubie matematyke i poki co mam najlepsze wyniki - tutaj malo jest ludzi, ktorzy w ogole rozumieja podstawy matmy, wiec mysle ze po skonczeniu swojego kieruku dostane jakas fajna i sensowna prace:) Wszystkie papiery tlumaczylam polskie i dotalam nawet troche kredytow ale powiem Ci ze nie jest to warte swieczki - kosztuje od groma i wcale nie transferuja duzo. Jesli masz z PL licencjat, to tu nie masz ukonczonych studioiw, wiec bedziesz musiala mimo wszystko tlumaczyc swiadectwo maturalne, bo oni licza tez ilosc przestudiowanych lat, a wiec w PL zeby zrobic licencjat trzeba studiowac 3 lata a tu 4 - wiec nie masz wystarczajacej ilosci godz. i doopa i nie masz licencjata na amerykanski system, ja mowie o NY, nie wiem jak jest w innych stanach. Kluska, wlasnie mialam Cie wywolywac i pytac czy juz na LI rzadzisz:) Powiem tak - jest ciezko ale czas tak szybko leci, ze ani sie obejzysz i juz bedzie \"po\" albo przynajmniej w polowie, wiec rece zaciskac i do przodu:)Ja tak sobie tlumacze codziennie wieczorem. Co chcesz studiowac? Aero, dobrze ze podjelas decyzje - meza nie szukaj - sam Cie znajdzie;) Dupcia, zazdraszczam ciepelka i niani:D My na sylwestra w PL - nie macie pojecia ja sie ciesze i to nie z tego ze PL, ze Sylwester, ze slub itd ale z tego ze nie bede musiala NIC robic tylko lezec i kwiczec:) pozdrawiam Was wszystkie, piszcie koniecznie jakie plany, prezenty swiateczno - sylwestrowe, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny 🖐️ u mnie 9 rano, popijam kawusie i czytam co tam u was :) jezel chodzi o studiowanie tutaj, to ja tez sie przymierzam, przetlumaczone mam wszystkie papiery i zrobiony transfe przez firme, ktora sie tym zajmuje. Tu gdze mieszkam jest uniewrsytet i wybiore sie tam w przyszlym tygodniu, zobacze ile kredytow mi uznaja, a ile bym musiala jeszcze zaliczc i jakie sa koszta. Powinni miec cos z biznesu lub ekonomii :P Wybieramy sie z mezem jutro na pre-thanksgiving dinner, jego praca organizuje, kobity on przepada za jedzeniem, dla niego jak znalazl :) :) Nie wiem czy wam pisialam, ale jak lecielismy z virgini od tesciow do tx, to nam ukradli kamere z bagazu. Byla w specjalnym pokrowcu, i w walizce, jak dolecielismy, otwieramy walize, a tam nie ma kamery :( szok!! Jestesmy pewni, ze to ktos z security, jak teraz przeszukuja bagaze, zanim wloza je do samolotu. Musimy napisac skarge do linii lotniczych, jak to nie pomoze to na szczescie mamy ubezpieczenie, ale wiadomo jak to jest, zajmie kupe czasu :( Ten weekend u nas wilka wyprzedaz, troche pobuszujemy po sklepach :D pozdr!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Kluska ta wrozka zajmuje sie tym od 30 lat podobno i jest z ny ...chyba na Brooklynie gdzies. napewno w ny. Mam jej nr od dobrego znajomego. Polecil mi ja z calego serca poniewaz jedna z rzeczy jaka mu powiedziala juz na wejsciu to czy On wie ze jego syn bedzie policjantem . itd. A syn studiowal zupelnie inny kierunek. Jak przyjechal do domu to zapytal sie syna o ta policje a syn sie pyta a skad on o tym wie i ze nie chcial im mowic ze zmienia kierunek dopoki sie nie dostanie na ta policje. Ja sama osobiscie traktuje takie cuda z przymrozeniem oka ale na wlasnej skorze przekonalam sie ze po latach sie sprawdza to co mi powiedzialy a bylam u 2 w zyciu. jedna przepowiedziala smierc konkretnej doslownie konkretnej osoby z mojej rodziny a raczej ex roddziny bo chodzilo o kogos bliskiego od mojego meza...sprawdzilo sie po pol roku..oczywiscie moj ex do tej pory nie wie o tym . A ze 2 lata temu bylam juz tutaj w stanach u drugiej i od razu po rozlozeniu kart powiedziala mi ze jest w moim zyciu 2 mezczyzn ze jeden z nich jest teraz bardzo daleko i ciezko pracuje i faktycznie moj ex A byl wtedy w north Africa.a mojej kolezance ta sama powiedziala ( bo bylysmy razem ) ze jej malzenstwo bedzie przechodzic kryzys przez jakiegos mezczyzne i ze nie bedzie zyc w tym kraju czyli w ameryce. ona wyszczekana wiec od razu do niej z geba ze jak to ze ona tak kocha meza ( byli kilka miesiecy po slubie)i ze ta wrozka cos pitoli i ze wogole ona przeciez nie wybiera sie stad nigdzie indziej hehe. No i z pol roku temu podjeli decyzje w ciagu tygodnia ze wyjezdzaja jednak ,,,tak poprostu , wyjechali i w Pl ona zbratala sie z ojcem alkoholikiem chodzili piwkowali po knajpach z tatusiem po pare dni w domu jej niebylo i malzenstwo faktycznie wisialo na wlosku juz bo nawet razem nie mieszkali...a my wtedy myslalaysmy ze jakis romans bedzie hehe czy co...a tu sie okazalo ze faktycznie kryzys byl i to zajebisty ale przez ojca. Kluska jesli chcesz to moge podac Ci nr do niej A wogole to dziewczyny znalazlam na necie program do sciagniecia z serialami i programami roznymi rozrywkowymi polsatowskimi za free takze siedze i wciagam sie w seriale heheh bo nie mam polskiej tv:D to nazywa sie IPLA wystarczy wpisac w google i wyskoczy tam do pobrania...okej lece buziaki wszystkim papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha i ta wrozka powiedziala mi tez wtedy ze bede szczesliwa ze dzieci bede miec pozno ze konatakty z matka ulegna poprawie po urodzeniu synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senks Dupcia:) Jak tam dziewczyny, indyki juz nafaszerowane? Co dobrego bedziemy jutro jesc? i gdzie? odbior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - Brooklyn powiadasz? to po prostu chyba przeznaczenie. Ja chcialam isc do wrozki juz jakis czas temu moj maz mi powiedzial zebym sie puknela w glowe bo tu wiekszosc wszystko Ci powie zeby tylko zarobic i ze isc do sprawdzonej a najlepiej w Polsce bo slyszal ze paru osobom sie wrozby sprawdzily (polakom) :D a moja mama mieszka na Brooklynie wiec byloby po prostu super. jak bedziesz miala chwile to bardzo poprosze o ten nr. na maila kluskaserowa@op.pl (ale nie musi byc juz teraz tylko jak bedziesz miala czas bo i tak sie na pewno nie wybiore tak szybko - obawiam sie ze dopiero po nowym roku) u mnie sie bardzo duzo dzialo od niedzieli i to wcale nie dobrze. moj synek w niedziele stracil przytomnosc w nosidelku i nie umiem Wam nawet opisac co sie dzialo, bylam w takiej panice ze darlam sie strasznie. on w ogole nie reagowal. moj maz tez przezyl szok. w skrocie jest wszytko dobrze. najprawdopodobniej byl zmeczony i za grubo ubrany. serce w porzadku. za to neurolog uwaza ze byl to atak padaczki i twierdzi ze to sie pewnie nigdy nie powtorzy i ze badania wyjda dobre ale zalecil badania i w srode mamy eeg i jakies dwa inne i nie bede mu mogla dac jesc 6 godzin przed badaniem i pic nie pozniej niz 2 godziny przed. nie wiem jak ja wytlumacze 9 miesiecznemu dziecku ze nie dostanie jedzenia :( potem go uspia i poprzyczepiaja diodki do glowki. bedziemy go mieli w domu i musi byc podlaczony do diodek przez 24 godziny - ciekawe jak ja go utrzymam cala dobe w jednym miejscu :O ten lekarz byl dziwny i myslimy ze te badania to bardziej po to zeby zarobil ale wole robic co kaza zebym sobie potem w brode nie plula. no to tak w wielkim skrocie co do studiowania to ja mysle o finansach ale jeszcze sie waham pomiedzy tym a czyms zwiazanym z dentystyka (pracuje teraz jako asystent dentysty). strasznie ciezko mi sie zebrac i zaczac cos zalatwiac w tym kierunku (chociaz pare rzeczy zalatwilam ) i mam dobra wymowke - dziecko - wiec prosze o kopniaka na rozped to moze w koncu cos zaczne dzialac :) Nadia - tak, tego uczucia jakim sie darzy swoje dziecko nie da sie opisac. moze jutro znajde chwilke a teraz juz zmykam. Happy Thanksgiving!!! udanych obiadkow jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kluska, mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku z synkiem, straszne to co piszesz, dlugo nie mial tej przytomnosci? co do uczuc do swojego dziecka, to wydaje mi sie (a chyba nawet jestem tego pewna) ze matka moglaby zabic za swoje dziecko - naprawde, kiedys w to nie wierzylam - teraz wiem ze to prawda Kluska daje Ci kopa - do roboty, bo kilka miesiecy Ci minie zanim wszystko pozalatwiasz, wiesz jak to tutaj jest, tamta pani zle wypelni, nastepna wysle pod inny adres i juz sie przeciaga:) no to ja tez zycze wszystkim pysznego indora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indorek igorek
gobble gobble gobble ...noodle poodle...bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello dziewuszki :) kluska serowa - z synkiem na pewno jest wszystko w porzadku, zrobicie badania i upewnisz sie, ze jest ok. Nawet sobie nie potrafie wyobrazic co przezylas jak maly stracil przytomnosc. Moj synek mial zabieg w szpitalu pod narkoza ok. rok temu, jak go zobaczylam zaraz po zabigu, to nie moglam powstrzymac lez, bardzo plakal jak sie obudzil, dopiero jak mu dali srodek przeciwbolowy to przestal. Na samo wspomnienie o tym, az mnie sciska w sercu.. W zwiazku z ta roznica czasu miedzy nami kobietki, to u mnie juz piatek po poludniu, a wy dopiero indyka wcinacie. Nam sie kolacja udala, wszystko bylo pysznosci, i nawet mojej roboty :D A dzisiaj planowlaismy wstac o 4.30am, bo wyprzedaz sie zaczynala o 5, ale nie udalo nam sie zwlec z lozka az do szostej. W sklepach oblezenie, ale kupilismy to co planowalismy. Widzialam super torebke, ale ona bedzie przeceniona dopiero jutro, wiec musze meza jeszcze raz do sklepu zaciagnac. Zdecydowalismy sie na zywa choinke w tym roku, mam nadzieje, ze sa w przystepnych cenach :D dajcie znac co u was, papa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia marzenie - to Ty dalabys rade obskoczyc wyprzedaz tam i tutaj :D :D :D mamy testy w srode. boje sie tego. mam nadzieje ze bedzie wszytko dobrze. Ewander - ja wiem ze bym zabila za swoje dziecko. Wiem ze bylabym do tego zdolna. tak, tez nie podejrzewalam ze to az tak mocne uczucie do dziecka. dziewczyny ale mam ubaw. zaginela mi ciocia :D miala byc dzisiaj na jfk o ... niewiadomo. znacyz ona mowila o 4, kuzyn sprawdzil ze o 5:10 pojechal na lotnisko jednak na 4, okazalo sie ze samolot wyladowal o 3:30 ale cioci nie ma :D pewnie jak miala przesiadke to tam zostala albo samolot byl opozniony i nie zdarzyla na ten do nyc. u nas do nikogo nie dzwonila a w Polsce jest 4 rano i nie chcemy ich powystraszac. jeszcze nie wiadomo czy ja wpuszcza bo przesiedziala kiedys i leci ryzykujac wiec kuzyn czekal na nia 3 godziny az sie poszedl zapytac czy kogos zatrzymali z tego samolotu ale nie wiec nie wiadomo gdzie jest. chyba tam gdzie ta przesiadke miala. bo jak by dojechala to juz by dawno wziela taksowke i sie znalazla. mamy ubaw z wszystkimi kuzynkami bo jedna ja namowila by leciala przez inne miasto i teraz mowi ze jak przyleci to juz jej podziekuje :D druga sie zastanawia jak mozna sie dodzwonic do jej syna czy cos wie ale nikt nie ma nr. jego komorki a domowy ostatnio zlikwidowali. juz wymyslily nawet historie ze ja zatrzymali na lotnisku jak w tym filmie Terminal wiec trzeba by pojechac zobaczyc czy sie gdzies nie myje w toalecie ;) to tak zeby sie nie nudzic w Sw. Dziekczynienia to podniosla nam ciocia adrenaline ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska, ciotka po prostu cyrk zrobila i tyle:) Dupcia, to Ty caly czas w Japonii? Bo ja mysalam, ze Ty juz wrocilas, ze to byly wakacje? OLABOGA!!!!!! Dupcia w Japoniii - na prawie stale!!! To ci jaja!!!! Junior placze i musze isc - zabkujemy!!!!!!!!!!!!nie spimy!!!!!!!marudzimy!!!! nie dajemy mamie spac!!!!!!! ale i tak bym zabila Kluska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewander - Dupcia nie w Japonii tylko na wyspach siedzi (kurcze, przepraszam, ale zapomnialam nazwy) ktore tez naleza do US. zazdroszcze jej tym bardziej ze zima sie zaczyna :( ja chce znowu lato :O :) co do ciotki to nadal nie wiadomo gdzie jest. znaczy chyba siedzi tam gdzie miala miec przesiadke. jutro powinno sie wszystko wyjasnic chyba ze ja cofna to znowu nie bedzie miala kontaktu :O :D Kuzynka stwierdzila ze pewnie miala ochote zobaczyc kawalek swiata to urzadzila sobie wakacje w trakcie lotu ;) moj tez zabkuje ale narazie spi tfu tfu tfu. co prawda teraz jest spokojnie ale zaraz zaczna mu isc na gorze pierwsze zabki i znowu bedzie siedzenie po nocy i uspokajanie. ale nadal bym zabila ;) :D slyszalyscie o tej kobiecie co wyrzucila dziecko 2 miesieczne z wozka na chodnik? przechodzila kolo wozka (wozek stal sam pod apteka) i wyjela dziecko i rzucila na chodnik. to gdzies w Polsce bylo. Pamietam ze moj mial wtedy tez z 2 miesiace i jak pomyslalam ze ktos by taka krzywde mojemu dziecku zrobil to bym gonila suke tylko po to by wepchnac ja pod pierwszy szybkojadacy samochod. jesem chora. prawa dziurka w nosie zatkana. prawa strona glowy ociezala. lewa strona ok :O dopijam teraflu i zmykam do lozeczka. moj maz tez chory i maly tez mial wirusa ale wyglada na to ze juz mu lepiej (odpukac). jak Wam minelo Sw. Dziekczynienia? milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewvczyny ja tylko na chwile bo uciekam do pracy :( ale poczytalam Was do kawy i jejku Kluska nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic co przezylas...Matko Swieta. Wiecie co ja mama jeszcze nie jestem ale jak tak sobie pomysle o swoim dziecku to juz je kocham tak ze nie da sie tego opisac. Powiem Wam ze ja to dziecinstwa za rozowego nie mialam. Matka mnie tlukla za wszystko i ciagle sie na mnie wyzywala w wyniku tego do dzis dnia nie mamy dobrych kontaktow a od prawie 2 lat wcale a wcale a mieszka w ny. nawet roku na swieta chcialam jechac do niej to mi powiedziala \" moze ktos bedzie w domu \" wiec ja sie wkurzylam ze obcy ludzie lepiej mnie traktuja itp itd a ona na to tylko \" pocaluj sie w pizde durniu \" i odlozyla sluchawke i od tamtej pory to calkiem nic nawet nie zadzwonila ani razu przez rok zeby sie dowiedziec co u mnie :) I ona kiedys powiedziala ze jak bede miec swoje dzieci to jej za to podziekuje jaka byla , tylko ze ja doskonale rozumiem wszystko i jeszcze bardziej sie utwierdzilam w tym ze nigdy nie bede taka jak ona, ze moje dziecko nigdy nie bedzie dla mnie workiem treningowym....i zabilabym jesli ktokolwiek podniosl by reke n} nie. dzina z niej kobieta...napisalam jej list kiedys po tej naszej ostatniej rozmowie , przelalam wszystko na papier co czuje, wiec ona wie jak mnie zranila i ze robi to do tej pory, ze czuje sie odsunieta bo moi bracia mieszkaja z nia i ojcem na kupie razem..i wiecie co??? NIC zero reakcjii po tym liscie , co tymbardziej mnie dziwi...bo czy tak zachowuje sie matka??? no i mam dylemat co w tym roku ze swietami....pewnie pojade do ciotki bo matka wygaduje po rodzinie ze jestem psychopatka i powinnam sie leczyc heheh Dobra rozpisalam sie ale lece do pracy...w razie biedy nie moge liczyc na kochana mamusie hehhe..musze ufac i liczyc tylko na siebie :) Buziaki kochane Kluska jak znajde ten nr w emails to napewno napisze Jorkerka jak tam przygotowania do slubu???? ewander, dupcia. homerkowa hello 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - kurcze przeczytalam o Twojej matce i przepraszam ze to napisze bo to Twoja matka ale ona jest toksyczna osoba. Jestem w stanie zrozumiec zeby w nerwach dala Ci klapsa ale to musialaby miec dobry powod. jest to strasznie smutne ze matka nie interesuje sie przez tyle czasu co sie dzieje u corki. ze potrafi jej powiedziec cos tak przykrego i ze zamiast sama zaprosic na swieta i zabiegac bys ja odwiedzila to ona sie tak zachowuje. gdybys chciala sie wybrac do ny to zapraszam do mojej mamy na wigilie albo do tesciowej w 1 dzien swiat albo i tu i tu. staraj sie nie myslec o matce bo to bedzie sprawialo Ci bol. niestety sa toksyczni ludzie i czasami lepiej sie od nich odciac niz pozwalac na to by ciagle nas ranili. pomysl co robisz w swieta i daj znac. jak by cos to umowimy sie na @. nie chce bys sie smucila w swieta a moj synek bedzie tak Cie zaczepial ze nie bedziesz miala czasu na myslenie o niczym :D on wszystkich lubi jezeli ktos sie do niego usmiecha. chociaz chyba wyczuwa kto szczerze sie usmiecha itd. bo sa ludzie do ktorych nie wyciaga raczek :O jedziemy dzisiaj na parapetowke do mojej siostry ciotecznej. musze meza wczesniej ruszyc bo jeszce musimy pojechac do sklepu a ja znam swojego meza. bedzie czas wyjsc a on dopiero bedzie prysznic szedl brac nie mam do niego sily. nigdy nie jest gotowy na czas. a jak mu wczesniej mowie zeby sie szykowal to mowi ze za chwile. czasami mam o to takiego nerwa najchetniej bym go patelnia w leb zdzielila to moze by mu sie w glowce poprzestawialo ;) albo bym sama wyszla i pojechala ale znam jego, obrazilby sie smiertelnie ze pomimo ze powiedzial ze juz idize sie szykowac to ja wyszlam :D mialam miec dzisiaj szczepienie na grype i na zoltaczke typu b ale jestem chora i przelozylam na wtorek. w dodatku we wtorek idziemy na 9 miesieczne sprawdzenie z malym to przy okazji niech sprawdza czy moze miec te badania w srode czy nie jest przeziebiony itd (byl wlasnie teraz i nie wiem czy juz mu zupelnie przeszlo) a tak w ogole moj maly dzisiaj konczy 9 miesiecy. nie mam pojecia kiedy to minelo. Nadia pamietam jak dopiero co bylas w ciazy a Twoja corcia tez juz duza dziewczynka. dopoki nie mialam dzieci to nie widzialam jak ten czas szybko leci, a patrzac na malego naprawde nie wiem kiedy ten czas zlecial :O zycze milego sobotniego popoludnia (Dupcia - niedzielnego. Jorkerka milej nocy ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wymiekam!!! Musze napisac essay na srode i nie mam pomyslu ZADNEGO!!!! Moze ktoras chetna? Nie wiem jak dam rade - jeszcze trzy lata tej szkoly, bo mam juz dosc - zostaly tylko trzy tyg. do konca semestru ale to takie najgorsze tygodnie, swira mozna dostac!!!!!! A Junior sobie w najlepsze zabkuje i wszyscy sa be tylko mama cacy:) I butow do sukienki slubnej nie moge znalezc, wszedzie tylko sandalki biale - a ja sie pytam, jak ja w zime w sandalkach wystapie w Polsce? he? No to ponarzekalam troche po naszemu - polskiemu i ide dalej dziobac:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewander ale zupelnie nie masz ograniczen co co tematu esseju? Mozesz napisac np. o dziwnym zjawisku by nie bylo bialych krytych butow na obcasie w zimie tak jak by sprzedawcy mysleli ze kobiety biora sluby tylko w lato a w zimie to juz nawet w ogole nie zakladaja butow na obcasach ;) naprawde nie wiem o czym moglabys napisac :) moze o kryzysie gospodarczym. jaki jest jego wplyw na przecietnego czlowiek, jak go odczuwa i czy rzeczywiscie jest on tak wielki czy tez moze media kieruja nasza wyobraznia i wyolbrzymiaja problem? e nie wiem, nie pomoge Ci. ale pewnie juz znalazlas jakis ciekawy temat do pisania. powodzenia i aby te zabki juz powychodzily bys miala troche spokoju :) moj maly pierwszy raz dzisiaj siedzial na fotelu dentystycznym i juz jest po pierwszej wizycie :) :D porobilismy zdjecia zabkow (buahahaha... 2 ma :D ) w srodku i calych ogledzin z zewnatrz :) dostal zabawke i chyba mu sie podobalo :) inna sprawa ze trzymalam go ja a dentyste zna bo jest nim jego wujek :D wiec moze po prostu nie bal sie bo znajome twarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratki dla synka Kluskowej i jego pierwszej dentystycznej wizyty!!! Essay ma byc z Othello, Szekspira i to jeszcze dokladne wytyczne jakie przemyslenia ma mniej wiecej zawierac ale juz chyba to troche ogarnelam:) A butow dalej ni mam:) Na boso pojde albo w kozakach:) A co;) milego dnia wsiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewander - no to nie pomoge Ci z tematem ale dobrze ze sie ogarnelas :) :D z tymi butami to jak masz isc na boso to zrob sobie body painting i idz na palcach tak jak bys szla na obcasach ;) :D mialam rano (znaczy w sumie to 40 min temu) taki bol podbrzusza ze nie moglam sie w ogole ruszyc. dzwonilam do meza w panice bo lezalam na podlodze i nie moglam nawet za malym pojsc. wzielam proszki i juz mi lepiej ale nie wiem co to moze byc. to nie przed @ wiec nie wiem co to. moze w koncu przycisne mojego ginekologa by mnie zbadal a nie tylko tyle ze sie z nim \"widuje\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super!weszlam tu po 2 och tyg i nie moge nadrobic zaleglosci w czytaniu.nie przeczytalam biezacej str ,ale koniecznie chce napisac! na poprzedniej widac,ze jednak listopad to wesoly miesiac,u wszystkich ok! ja pisze tylko krociutko,ze w piatek mam egz wiec trzymajcie kciuki, a po odezwe sie na pewno i nadrobie zaleglosci pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jokerka, trzymamy za ciebie kciukasy w piatek!!! Kluska, zbadaj sie porzadnie, bo moze jakies kamienie masz albo cus? Taki bol miesiaczkowy, czy jakis inny troche? Wyzej, nizej czy dokl. tal jak na @? Roznie to po ciazach bywa, wez sie ogarnij troche:D No, licze na jakies pozdrowienia i pomachanie lapka 🖐️ z roznych zakatkow USA:) Gdzie jestescie dziewczyny!!! Texas do raportu!!! Chicago wracac tutaj, raz, dwa, trzy!!! poki co sie zegnam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity 🖐️ ewander - w TX to ja juz nie mieszkam od maja, potem byla FL przez kilka m-cy, bo moj maz byl tam w szkole, a teraz juz 2 m-ce mieszkamy na wyspie Guam :) oj - ewander, ewander :D aero - przykro mi, ze masz takie stosunki z matka. Nie wyobrazam sobie, zeby tak powiedziec do dziecka i to jeszcze przed swietami :( Ja na swoja wiem, ze zawsze moge liczyc, jest taka kochana.. Czego nie moge powiedziec o ojcu, ten to ma odchyly. ewander - na temat eseju to ja tez nic nie pomoge, ale wiem, ze sama dasz sobie swietnie rade!! Kiedy wylatujecie do PL? kluska - eh, pamietam te 2 pierwsze zabki :) a teraz to moj maly juz wszystkie ma, 22 grudnia bedzie mial dwa latka :D Moj maz chce zebysmy mu kupili power weel, a ja jakos nie jestem tak do konca przekonana. jorkerka - powodzenia na egz!! Dziewczyny te dzieciate, moj maly ma manie przymierzania moich butow i bizuterii :D obserwuje mame i naslauje, czy wasze lobuzt tez tak maja? pozdr. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! W Chicago zima na calego. Zimno i mamy snieg. Dopiero jej poczatek a ja juz tesknie do lata. W pracy z dnia na dzien coraz lepiej, od poniedzialku zostaje sama bo ta dziewczyna na ktorej miejsce mnie zatrudnili wraca na stale do PL. Mam nadzieje, ze dam sobie rade i nie wyrzuca mnie po miesiacu. Ze zdrowiem cioci coraz gorzej. Rak robi przeerzuty w zastraszajacym tempie, do tego doszedl ostatnio zawal serca. Az mi sie lzy cisna do oczu jak sobie o niej pomysle. A tu na dodatek swieta sie zblizaja:( Pozdrawiam i przesylam cieple pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, dla mnie to Ty zawsze z Florydy bylas, dopoki nie wyjechalas do Japoni a pozniej nie wiadomo kiedy znalazlas sie na wyspie na G i cos tam:D Ale byly tu kiedys dziewczyny z Teksasu pamietam, to sie pytam gdzie one sa? Halo TX odzywac sie, jak tam u was, zimno? Wyjezdzamy w swieta a wracamy 23 stycznia juuupi!!! Synek powiadasz buty twoje przymierza? No to ladnie, juz widze co mnie czeka niedlugo, losie - tego jeszcze u nas nie bylo, zeby Junior na obcasach mykal:) Homerkowa, strasznie mi przykro z powodu cioci, ciezko mi cokolwiek napisac, trzymajcie sie 🌻 🌻 🌻 Ale bardzo sie ciesze, ze z praca trafilas dobrze!!! Widzisz a tak sie martwilas;) Esej juz napisany, buty zakupione:), dziecko spi, maz oglada film a ja ide sie kapac, bo rano pobudka Aero, where are you? buzka dla wszystkich, spijcie dobrze, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, jak dlugo jeszcze bedziemy na tej stronie pisac? Do swiat? Kluska przepchnij co nieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa..
Witam! jest ktoś z Północnej Karoliny ??? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiepsko mi to pchanie idzie :O bylismy dzisiaj na tych testach. maly ma teraz cala glowe w bandazach i kabelki puszczone z tylu i jeszcze maszyna podlaczona i trzeba za nim nosic. teraz spi. a wczoraj bylismy na kontrolnej na 9 miesiecy i zdrowy, rosnie, przybiera i nie ma anemii a wyniki z tych testow za jakies 2-3 dni. przepraszam ze nie pisze do kazdej z koleji ale ide na chwilke na dwor. napisze jak wroce. i jeszcze popcham najwyzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×