Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

hej kochane, mialam dllug piatkowy wieczor, swietna impreza, dzis bylam w pracy a jutro jedziemy na motorowke do indiany nie widzialam sie z panek K :( ale nic straconego :) buziaki , napisze wam wiecej w poniedzialek albo jutro wieczorem , jesli nie padne ze zmeczenia i przepicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero a dziekuje, pan k niech zaluje...bo az sama sie nie poznawalam w piatek.... on by mnie pewnie tez nie poznal :) no ale pewnie nie mogl, albo cos, bywa.... dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny! Mala wlasnie mi zasnela wiec skorzystam z wolnego czasu i napisze. co tam u Was? Widze ze swinkowa sie bawi i podrywa! i bardzo dobrze. Homerkowa zrob wlasnie tak, pzrepros babke bardzo bo powiedz ze to nagla sprawa i tyle, na pewno wszystko sie ulozy. Sluchajcie wstyd sie przyznac ale powiedzcie prosze ktora z nas ma jeszcze dziecko? chyba 5 miesiecznego chlopczyka? bo chcioaabym o cos zapytac skadinad doswiadcoznej bardziej ode mnei mamuski. Dziewczeta - moja mama wyjezdza w srode rano, chyba sie poplacze.. Mam nadzieej ze bedizecie w srode i mnie troche wesprzecie:( Pzrejdzie mi to ale tak mi sie nagle pusto zrobi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdany
Czesc Dziewczyny ! Mam do Was pytanko, bardzo prosze o odpowiedz. Mieszkam w NY od miesiaca i juz przytylam 3 kg ! Bede tu jeszcze 4 miesiace i sie boje ! Prosze, napiszcie czy tylyscie tu na poczatku ! jakie macie wagi i wzrost ! Ja nie jem fastfood, jem tak jak w Polsce, a jednak tyje ! jestem zalamana ! macie jakies rady ? Czy waga Wam zmalala po jakims czasie !dziekuje Wam, kochane, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz tutaj uwazac co jesz.. ja glownie gotuje w domu wiec na pewno mniej sie wtedy tyje.. na razie jakos nie zauwazylam, ale ja bylam w ciazy wiec nie wiem..hehe pamietaj,ze chleb tutaj na pewno bardziej tuczy, nie jedz duzo dan gotowych, takich prosto do mikrofali, od razu panierowanych kotlecikow, i innych takich. staraj sie przyrzadzac rzeczy sama,a jak jesz na miescie to patrz na to co jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z tym tyciem to nie wiem jak jest bo w ciagu 3, 5 roku jak tu jestem to nie przytylam ani nie schudlam moja waga stoi w miejscu caly czas :( a chcialabym przytyc...jem wszystko i nic...taka juz chyba moja uroda Nadia dupcia marzenie ma dziecko...wiec pewnie ona bedzie mogla Ci cos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Jorkerka przepraszam ze sie nie odezwalam ale w czwartek zalatwialam pare waznych rzeczy :( szkoda ze tak mi wypadlo bo chcialam sie z toba spotkac. Nadia ja mam 5 miesiecznego synka. Pytaj jak bede umiala to postaram sie pomoc. A tak w ogole to jak sobie radzisz? Jak noce? Aero sprobuj tak jak dziewczyny Ci radza. Powiedz ze to cos naglego. Ja bym nie miala nic przeciwko czarnej wspollokatorce gdyby byla mila, ale kazdy moze miec swoje zdanie. Swinkowa nie chce Ci pisac co powinnas robic, ale dobrze bys sie dwa razy zastanowila zanim sie wladujesz w uklad z zonatym facetem. Dupcia marzenie co u Ciebie A co do wagi to ja po przyjezdzie tutaj jedzac normalne obiady w domu przytylam 6 kg w pierwszym miesiacu i ta waga utzymala sie przez kolejne 2 lata :O przyjechalam wazylam 54 kg. Miesiac pozniej juz 60 of :( po dwoch latach waga sama spadla mi do 54 kg. Teraz, 5 miesiacy po porodzie waze 52 kg. Mam 168 cm wzrostu ale na poczatku bylam zalamana po tym pierwszym miesiacu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluska - no co ty, ja mam twarde zasady w tym temacie. dopuki zonaty ja sie nie mieszam!!! nie bede \"ta\" trzecia. zonaty facet , to zonaty facet .... poczekam, az przestanie byc zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobity 🖐️ wreszcie pojechalismy wczoraj po kosciele na canoeing :) ale sluchajcie na autostradzie canoe zsunelo na sie z samochodu, reczniki tez gdzies wypadly, strachu sie najadlam, ze sie calkiem odczepi i w kogos uderzy, ale nic takiego sie nie stalo. Poprawilismy wszystko, maz w koncu usiadl w tym canoe z tylu na samochodzie, no jaja byly :D:D hehee.. bylo swietnie, chociaz woda lodowata, ale ta rzeka ma fajne miejsca, tzw. spring, gdzie woda jest krystalicznie blekitna - cudo :):) homerkowa - jak sie maja sprawy z mieszkaniem? nadia - ja tez jestem mamusia, wiec pytaj smialo :) swinkowa - kiedy sie na ten bissnes lunch wybierasz?? aero, kluska, karola [ czesc] musze kupic prezent na slub dla kolezanki, poradzcie cos dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie z innej beczki
Jak trafiłyście do USA ? Jak się Wam tam zyje ? Czy łatwiej jest tam mieć mieszkanie ,samochód niż w Polsce ?Jaka jest stopa zyciowa przeciętnej rodziny ? Namawiam syna by uciekał z Polski,ma 21 lat i wiem,że nawet gdy ukonczy studia nie bedzie miał szans na przyzwoite zycie.Tu nie ma przyszłości ,zeby młodzi mieli jakiś kąt,muszą brac kredyty..smutne ale prawdziwe ;] pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa...posta mi wcielo a taki dlugi napisalam! no niech to.. sprobuje go odtworzyc zaczne od pytania. chodzi mi o pieluszki. Dotychczas uzywalam pampers swaddlers,ale sa jeszcze inne, chyba cruisiners, czy jakos tak. Czym one sie roznia? I w ogole jakich Wy uzywacie? kluska serowa i dupcia marzenie ile maja Wasze pociechy? Mojej idzie szosty tydzien, jest totalnie rozkoszna, w nocy sie wysypiam, mala jest bardzo grzeczna, budzi sie tylko na jedzenie. owszem,zdarzaja sie gorsze dni,ale ogolenie nie moge narzekac. Poza tym tak ja kocham ze nawet jakby mi plakala to nie mialabym jej tego za zle. W ogole sobie nei wyobrazlam ze mozna kogos tak mocno pokochac. Sluchajcie a jak bylo miedzy Wami a Waszymi facteami po przyjsciu dziecka na swiat? Bo ja chyba mojego troche odsunelam i nie jest z tego zadowolony. Duzi czytalam ze to jest blad jaki czesto popelniaja mlode mamy.. nie zrozumcie mnie zle, kocham go ale jakos klocimy sie ostatnio. Moze ja za wrazliwa jestem? Dzisja mi powiedzal ze jak nie jestem szczesliwa z nim i tutaj to moge wracac a ja jak to uslyszalam to myslalam ze sie rozplacze, no.. homwrkowa i jak z ta wspolokatorka? swinkowa uwazaj na zonatych co to jzu sie rozwodza a jeszcze sie nie roziwedli bo to moze byc zwykle mydlenei oczu. aero ja to marze zeby jeszcze troche schudnac, na raize 56 kilogramow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lokatorka wydzwaniala do mnie dzis pol nocy. Musialam wylaczyc tel. Napisala mi maila rano, ze mamy umowe i ze ja w huja robie. No ze niby te maile, ktore do siebie pisalysmy to nasza umowa, ze ona juz adres na moj zmienila, ... Ja jej napisalam, ze plany sie zmienily i ze moja siostra z PL przylatuje.Przeprosilam ja i powiedzialalam, ze odesle $$$ i dorzuce jeszcze kase na przesyle. A ona do mie, ze mam wyslac siostre do hotelu bo ona teoretycznie ten pokoj juz wynajela i ze jej zdanie jest wazniejsze niz wlasciciela mieszkania (!!!). Czyli wychodzi na to, ze ona ma sie przeprowadzic i ja mam nic do tego. Wiedzialam ,ze tak bedzie, wiedzialam. Pieprze to, wole mieszkac sama. Niech mnie ciaga po sadach, ja udam glupia, co to niby niezbyt rozumiem po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - to jakas wariatka jest, jeszcze sie nie wprowadzila, a juz sie dala poznac z tej gorszej strony :O wyslij siostre do hotelu, bo moje zdanie jest najwazniejsze :O coz za ludzie!! Wspolczuje, meile meilami, ale rzeczywistej umowy nie bylo. Przeciez to ty jestes wlascicielka mieszkania. nadia - nigdy nie uzywalam pampersow, wiec nie wiem czym sie roznia, zawsze huggies i maly zadowolony :) A teraz huggies overnight na noc, a w dzien luvs, albo training pants, bo moj synek uczy sie siusiac do nocnika :P Dawidek ma 19 m-cy a jesli chodzi o zbedne kilogramy, to jak przyjechalam to fakt, ze przytylam, ale poprostu duzo jadlam, eh... Ale pozniej wszystko udalo sie zrzucic :D Po ciazy tez wrocilam do starej wagi szybko, a nawet wazylam mniej niz przed ciaza. Ostatnio jem sporo slodyczy, no i pare dni temu wlazylam stare spodnie i troche ciasne byly miejscami. Wiec postanowilam wiecej cwiczyc, a co tam.. zrzuci sie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa ja pogadam z arturem, to ci napisze co i jak nadia - wiem, wiem...dlatego jak na razie ciesze sie, ze jestem sama i moge robic co chce, a on .... czeka napisze wam w domu jaka schize mi ten drugi zrobil w piatek :D :D to popadacie ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BehidnBlues
Nieznajomosc prawa badz jezyka nie zwalnia z odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia.. - no nieladnie Ci powiedzial, ale moze rzeczywiscie czuje sie totalnie odstawiony na bok. Wykorzystaj, ze mama jest jeszcze u Ciebie i wyjdzcie sobie razem gdzies. A z waga u mnie to tak, ze ja przytylam okolo 3-5 kilo odkad przylecialam do usa i tak mi sie trzymalo przez pare lat. Teraz oczywiscie przytylam wiecej bo to juz 7 miesiac ciazy;) Ale jeszcze przed ciaza, gdy probowalam sie odchudzac to kupilam sobie pare super jeansow troche za ciasnych, by mnie zmobilizowaly do schudniecia. Nie zadzialalo, ani razu ich nie ubralam. Ludze sie, ze moze po ciazy bede wazyc mniej niz przed jak to sie zdarza u niektorych dziewczyn, ale znajac moje cialo pewnie bede musiala sie natrudzic bardzo zeby wrocic do wagi sprzed ciazy. swinkowaaa - czekamy na relacje z piatku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem ze nie zwalania mnie z odpowiedzialnosci ale prosze, nie dziw mi sie. Mam uprzedzenia, wiem ale akurat w tym przypadku chyba mialam dobre przeczucia. Wydzwaniala pol nocy, mailowala piszac ze ja to nic nie obchodzi i moge spac na kanapie. Ale do cholery to jest moje mieszkanie, prawda. Sie tak tylko zastanawiam, jak ona zmienila ID i DL na moj adres, przeciez do tego potrzebne jest jakies potwierdzenie np rachunek albo list. Bardzo mnie to zastanawia. Sorry , ale jestem troche tym wszystkim zdezorientowana. I fakt, nie znam amerykanskiego prawa, nie znam tych wszystkich regulacji. To idac tym tokiem myslenia, mam prawo podac do sadu te wszystkie osoby ktore obiecywaly mi kase, ktorej nigdy nie dostalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia - pampers baby dry - dostalam jedna paczke newborn, nieznosilam ich bo mialy nierozciagliwe rzepy Swaddlers - rozciagliwe rzepy, bardzo sobie chwale. Cruisers - dla wiekszych dzieci ktore sie juz wiecej ruszaja, raczkuja itd. Zaczynaja sie od 16 funtow. Wlasnie teraz kupilam i sa super. Dla Twojej niuni swaddlers :) moj synek ma juz skoncsone 5 miesiecy co do stosunkow z mezem to moje po porodzie sie nie zmienily, nie odsuwalam meza od siebie. To dobra rada byscie sie gdzies wybrali dopoki Twoja mama jest tu. Nie zaniedbuj meza, on tez Ciebie potrzebuje Homerkowa no szok. Faktycznie nieprzyjemna baba z niej chociaz rozumiem ze moze sie czuc troche oszukana. Jednoczesnie to nie powod do takich tekstow. Mam nadzieje ze odpusci. Trzymam kciuki. Swinkowa zdaj relacje Dupcia marzenie - porownywalas kiedys huggies i pampers? Jak Twoj synus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero 🖐️ Lina80 - zamierzasz karmic piersia? Waga nizsza niz przed ciaza jest mozliwa. Ja waze 3 kg mniej niz przed ciaza. Z calego serca Ci tego zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisija kupilam swadlersy i przy nich na razie zostane. Probowalam tez huggisow,ale wole jednak pampersy. Homerkowa, powiem Ci ze nieciekawie z ta babka. Teraz to nie ma mowy o wspolnym mieszkaniu. Nie podpisala z toba umowy wiec wlasciwie nei moze nic zrobic. Oj chyba musze sie poprawic i meza przeprosic..a wlasciwie przyszlego bo jeszcze slubu nei wzielismy, konczymy kladac potrzebne papierki. Wiecie moze ile tu trwa zalatwianie paszportow i reszty dokumentow? Moja to niedawno miesiac skonczyla. Dobra, ja klade sie spac, pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 🖐️ nadia - po urodzeniu synka miedzy mna, a mezem bylo bez zmian. Bardzo duzo mi pomagal przy malym, wiec ja moglam sie przespac chociaz te kilka godzin. Dobrze, ze wtedy moja mama u nas byla, bo bylisy naprawde zmeczeni 💤 Kilka razy kochana babcia zostala z Dawidkiem, a my mielismy czas tylko dla siebie, no i maly nigdy z nami nie spal, zawsze w swoim pokoju. Maz nie czul sie zaniedbany, czy odsuniety, wiadomo, ze przy noworodku trudno mowic o jakiejkolwiek rutynie, bo moze sie obudzic w kazdej chwili, nie odroznia nocy od dnia, lubi byc na rekach.. wiec ciezko bylo, np. zjesc razem kolacje i pogadac, czesto bylo tak: jedzenie na stole, zadowoleni siadamy, a tu synek placze, wiec malego trzeba przewinac, nakarmic, itd. My tez glodni, no ale maly najwazniejszy :) Jak troche podrosl, to zawsze wieczory byly tylko dla nas, a Dawidek smacznie spal :) Pytalas o paszport i dokumenty, ale jaki paszport: polski czy ameryk? masz juz zielona karte, czy dopiero bedziesz sie o nia starac? kluska - a dziekuje, moj maluszek ma sie dobrze, rosnie, biega, dokazuje, rozumie tylko po polsku. Dzisiaj go zabieram do baby sitter, bo musze isc do lekarza. homerkowa - jak ma sie sprawa z mieszkaniem? swinkowa - jak mialas faceta to bylo cie pelno na kafe, teraz jestes singielka i sama widzisz, zyjesz na calego :D lina80 - wybraliscie imie dla malej? pisac mi tu zaraz co moge na prezent dla kolezanki na slub kupic, bo czas ucieka, a ja nie mam pojecia :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas burza w nocy dopadla. Pierwszy raz w moim zyciu byla, zmuszona do opuszczenia mego mieszanka. Syreny wyly jak oszalale, za oknem nie bylo widac swiata. Do teraz nie mam w domu pradu. To byla jakas burza polaczona z tornadem. Swiatla na ulicach nie dzialaja, nawet jeden highway jest zamkniety bo jest zalany. Istny sajgon Moja niedoszla lokatora milczy jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadi
kochana bez przesady z tym mezem, kazdy dojrzaly inleligentny mezczyzna rozumie, ze jak w domu pojawia sie malutkie dziecko to cala uwaga mamusi jest poswiecona dziecku, i tak przez dluzszy czas az sie w miare sytuacja unormuje, trudno oczekiwac po kobiecia, ktora cale noce czuwa, cale dnie karmi, pierze, przewija, jest poprostu bardzo zmeczona i niewyspana , zeby skakala w okol meza, dziecko jest najwazniejsze..i denerwuja mnie kobiety, ktore jeszcze utwierdzaja glupich egoistycznych samcow w tym, ze powinno sie im uwage poswiecac jak przychodzi male dziecko, co tylko mama je chciala? chyba oni tez pragneli potomka? to niech sie zachowuja z klasa jak przystalo na doroslego czlowieka, ojca i uzbroja sie w cierpliwosc, az wzystko sie unormuje i powoli dla nich tez przyjdzie czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadi
a co do przewrazliwienia to calkowicie normalny stan, to hormony, ..ale i my mamusie stajemy sie bardziej wrazliwe juz na cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie z powyzszym wpisem,ale.. wiem z enei mozna zpaomianc takze o facecie i koniec. On dotychczas bardzo mi pomagal przy dziecku i to nas bardzo do siebie zblizalo, tylko moja mama przyjechala na miesiac i troche sie odsunal. Chcial zebym spedzila z nia jak najwiecej czasu,zeby nacieszyla sie wnuczka. niestety jutro wyjezdza:( Wlasnie sie zastanawiam czy jechac z nimi na lotnisko, czy 6 godzin w samochodze to nie za duzo dla malenkiej. Dupcia, moze kup im jaksi drobiazg i doloz do tego koperte z kasa? Jesli to Twoja bliska kolezanka, mozesz zrobic taki kolaz z ich zdjec i wlozyc do antyramy.. no nie mam pojecia:( lina, jak tam samopoczucie w trakcie ciazy? kluska, homerkowa, aero, dupcia, karola pozdrawiam.. jest tu ktos w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, wpadlam sie przywitac i zaraz lece bo sprzatam. Mam taki syf w domu, ze az wstyd. Lokatorka dala sobie spokoj, po tym jak zapchala mi skrzynke mailowa :) Zreszta, nadal ludzie pisza w sprawie pokoju. Tym razem jednak zaznaczam ,ze jakakolwiek decyzje podejme po spotkaniu twarza w twarz. Szef wyplacil mi cala kase i cos mnie chec na zakpy zlapala. A mialam oszczedzac :P Nie wiem co robic, sprzatac czy jechac i wydawac $?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×