Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Gość MIESZKAM W USA
WIESZ ROBILAM JUZ NAWET TABELKE WIESZ PLUSY MINUSY..NA RAZIE MAM JEDEN TYLKO PNK WIECEJ ZA POLSKA, JA I TU I TU NIE BEDE MIALA ZLEJ SYTUACJI FIN. A TO OCZYWISCIE BARDZO WIELE..SMIESZNE ALE JA W PRZECIWIENSTWIE DO TWOJEJ SIOSTRY WLASNIE TU JESLI ZOSTALABYM TO TYLKO ZE WZGLEDU NA MOJE DZIECKO! BO UWAZAM, ZE TU DLA NIEGO JEST LEPIEJ I BEZPIECZNIEJ..A SKOLEI DO POLSKI CHCE WRACAC BO JESTEM OSOBA KTORA LUBI JAK SIE COS W ZYCIU DZIEJE, LUBIE WYJAZDY, KONTAKTY Z LUDZMI, INTERESUJE MNIE ZYCIE KULTURALNE ITD..A TU PROWADZE BARDZO SIMPLE LIFE, PRACA, DOM, CZASAMI BASEN, MALE SPOTKANIE ZE ZNAJOMYMI..ALE OGRANICZA MNIE BEZNADZIEJNIE KROTKI URLOP I BRAK MOZLIWOSCI WZIECIA JAKICHKOLWIEK DNI WOLNYCH W PRACY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. tak jak czytam nas wszystkie.. chyab kazda z was gdzies w glebi zastanawia sie co zrobic. Ja na razie zostaje i nie wiem czy bede wracac. Na szcescie wkrotce dostane papiery bo moj facet ma obywatelstwo wiec bedzie mi latwiej. Teraz jest u mnie mama i wyjezdza za jakis tydzien i poweim Wam ze serce mi sie kraje,ech. Czlowiek zyje w takim rozerwaniu.. ale tak to juz jest. Jedno tylko moge powiedziec.nie oczekujcie ze jak wrocicie albo zostaniecie to w ten sposob rozwiaza sie wasze problemy. W Polsce tez tzreba za cos zyc, problemy z praca, itp. ja obecnie siedze teraz w domku z dzieckiem i nie moge isc na pelny etat pracowac,a w ogole mo j mezczyzna wysyla mnie do szkoly. Tak ze wlasciwie to ciezar utzrymania naszej trojki spadl na niego. Bede zajmowac sie wiec tutaj forma pracy mlm (multi level marketing) ale z tym tez musze chwile poczekac. Ale zawsze cos.. przynajmniej moge pracowac kiedy chce, nie mam sztywnych godizn [racy.. wybaczcie bo chyab starsznie chaotycznie pisze... nie wyspalam sie:) nawet nie wiecie dziewczyny jakbym chciala zeby ktoras mieszkala blizej mnie.. bo ja tu czasem nudze sie jak mops. Mam znajomych amerykanow ale jaos nei zawiazalam bliskich przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tesciowa doszla do siebie :D czwartek mi pasuje na spotkanie ale musze wiedziec gdzie I o ktorej bo nie wszedzie dojade i nie o kazdej porze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej I ja sie melduje 🖐️ Za pozno, zeby o tak ciezkich sprawach dyskutowac - jak dla mnie. Ale fajnie sie czytalo:) 🌻 dla singli 🌻 dla nieszczesliwie zakochanych 🌻 dla szczesliwie zakochanych odezwe sie niedlugo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;)) mam pytanie ile moze kosztowac paczka z Usa do Anglii jakies 30 lub 50 kg;)) dzieki za odpowiedz. ps chce kupic ciuchy z gapa no ale przesyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzuo, bardzo duzo, jesli przez USPS. Teraz pazcki sa drogie. Ja za lekka place srednio 38$ chyba, a nie ma nawet 1kg. Co do innych firm to sie nie orientuje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po chwilowej nieobecnosci drogie panie :) Ale coz to sie dzieje???? Czyzby topik upadal???? Ale mam spokoj i cisze w domu :) I w sobote wybieram sie na jakies balety chyba do New jersey :D Jest jakas chetna kompanka polatac na disco ??? Rozmawialam ze swoim facetem!!! Doszlismy oboje do wniosku ze damy sobie jeszcze szanse....ze najlatwiej byloby skreslic wszystko. A jesli nie wyjdzie to bez klotni sie rozejdziemy. Ze bedziemy sie starac dac sobie wiecej miejsca jak wroci...i takie tam...zobaczymy czas pokaze kluska wyslalam Ci email :D Homerkowa fajnie ze znalazlas wspolokatorke :D zazdroszcze az troszke ze bedziesz miec pod reka kolezanke ...a fajnie bedzie jak sie zaprzyjaznicie z czasem :D Swinkowa jak tam wszystko ??? Bawisz sie??? Jak tam mieszkanie ??? Cos sie ruszylo??? Dupcia co U Ciebie??Jak dzieciatko Twoje??? a z Tymi paczkami to nie wiem...sama zapakowalam ostatnio karton i az sie boje ciagnac tego na poczte bo chyba ze 200 dolarow za to wydam . Z 2 miesiace temu wysylalam z ciuszkami dzieciecymi dla kolezanki do Polski ale lekka w sumie byla i karton maly dosc bo scislo zapakowalam ciuszki to zaplacilam 55:) a ta co teraz mam to serio ze 4 razy wieksza jest. Dlatego narazie stoi w kacie :D Piszcie dziewczyny!!!!Nie dajmy upasc topikowi :D i w dalszym ciagu poszukuje kolezanki z Maryland badz okolic :D No chyba ze ktoras z was dziewczyny ma ochote odwiedzic to tez zapraszam !!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to dzis mialam takie jazdy ze hoho!!! Chyba instynkt macierzynski znow sie odzywa po roku nieobecnosci :D Dostalam dzis okres a raczej bardziej jakies plamienie i od kilku dni pobolewa i kluje mnie z prawej strony to juz sobie mysle ze moze w ciazy jestem...Juz nawet niewazne by bylo z e z facetem ktorego nie jestem pewna :DI jakas taka spuchnieta chodze ...ale to pewnie przez stres i okres. Bo tabletki to raz pamietam ze 2 dni nie wzielam bo zapomnialam jak bylismy w north carolinie:P a sex byl :D No i dzis jak mnie tak znow zaczelo kluc to kurde glaskalam sie po brzuchu i gadalam do kogos lub nikogo w moim brzuchu heheh ale az mnie ciarki przechodzily mowie wam :D jezuuuuu jaka ja glupia ..stara a glupia :D jakbym miala z 15 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj pan K dzis z synem na pilce byl...jakos tak dziwnie mi sie zrobilo. caly dzien jak rozmawiamy jest super .... ale to chyba zly pomysl jest, najwyzej zostane kochanka :D - nie, nie umialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, odnosnie paczek na poczcie sa pudelka o nazwie flat box rate, male toto wymairowo jest... ale do 20 funtow mozna tam napchac i do Polski wysylka cos w przyblizeniu 50 dolcow. Niestety jak mowie wymiarowo nie widze jak moglabym tam napchac do 20 funtow.. ale Polka potrafi wiec kto wie. Paczka na zasadzie czy 5 funtow czy 20 placi sie tyle samo. Pan pocztowiec mnie oswiecil, kiedy wysylalam paczke do domu w ubieglym tyg 9 funtow 55 dolcow;-( wiecej info na www.usps.com pudelko bierze sie z poczty bez oplat;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z paczkami ja wysylam zwykla poczta usps za 20 funtow placilam jakies $50, wiem, ze jest flat rate ale ona jest malutka i relatywnie droga , mozesz tez szukac jakiejs dziwnej firmy wysylkowej typu "polamer"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay to moze to ta co ja wysylalam bo pudelko z poczty brealam ale zaplacic musialam za nie ...i wyszlo mnie 55 dolarow + pudelko Swinkowa nie nastawiaj sie tak ..zobaczysz co w praniu wyjdzie ale jak ma dziecko /dzieci to one beda zawsze na pierwszym miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie radze wysylac poczta, lepiej jakas Doma lub Polamerem. Taniej jest. Lokatorke mam juz prawie na 100%. Dziewczyna jest z Kansas City, przez tel brzmi dosc sympatycznie. Oby nie byla ladniejsza ode mnie bo znowu wpadne w kompleksy i nie bede zapraszac M do siebie z zazdrosci 😠 Najwazniejsze ze $500 wpadnie, a kasa mi teraz potrzebna zwlaszcza ze kiepsko z praca. Aero- ja bym poszla z Toba gdzies pobrykac ale nie wiem czy jest sens jechac mi do Meryland na jeden szalony wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole sie nie nastawiam... bo kto to wie, co bedzie. po prostu potwornie mnie seksualnie przyciaga :) nowa terapia - wyrzucilam cala stara bielizne i bylam po nowa w lover's lane...oczywiscie pan k wtedy musial zadzwonic, ja nie wiem, on ma jakies wyczucie....ostatnio jak sie kapalam, kiedys jak przebieralam.... jak tu o seksie z nim nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa nie ma problemu mozesz wpadac na dluzej niz jeden wieczor :D Polamer i inne tego typu agencje wydaje mi sie ze wychodzi jednak drozej bo oni to tez chyba sla poczta tyle ze musza zarobic cos wiec oplata jest wieksza podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy picie winka prawie codziennie to juz alkoholizm :( Boze, chyba siegam dna Swinkowaaa- ja dosc czesto odwiedzam Lover's Lane, fajniutkie rzeczy tam maja. Brakuje mi do kolekcji jakis kajdanek, z rozowym puszkiem of course

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa absolutnie nie, inaczej jestem alkoholikiem :D ja nakupilam dzis stringow, stanikow i gorsetow ... jako , ze wszytskie stare wyrzucilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero - bajeruje jak moge, nawet nei musze sie bardzo starac, powaznie, to on mnie bajeruje ardziej niz ja jego :) w piatek mamy sie biznesowo spotkac :) mysze cos wymyslic , zeby nei na lunchu tylko po pracy.... no i w co ja sie ubiore ...... bo sznurowane stringi juz mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he wstyd sie przyznac ale ja pierwsze slysze o takim sklepie ...zreszta juz dawno nie kupowalam wymyslenj bielizny zazwyczaj w marshalls przy okazjii cos dokupowalam Ale swinkowa zainspirowalas mnie :D w weekend wyrzucam wszystkie gacie i kupuje wszystko nowe i sexi :D oszczedze stanislawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo duza wage przywiazuje do bielizny. Moze to glupie, ale lepiej sie czuje ze swiadomoscia ze mam na sobie cos super sexy, mimo iz w pracy nikt moich gaci nie oglada. Sila autosugestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero- w tym sklepie akurat bielizna to najmniejszy pikus. Maja inne bardzo hmmm ciekawe aksesoria, tam kupilam sobie mojego fioletowego wibrujacego przyjaciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×