Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

o prosze Sylvia flo ;-)znalazlas swoje miejsce, ja nie mam pojecia gdzie jest moje, wiec zazdroszcze. W NY dzis florydzkie lato bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a UPS zastawia pod drzwiami, nawet nie sprawdza czy jest ktos w domu. Wow mamy juz 3 strony ;-) Dziewczyny z USA chodzcie na pogaduszki, ggdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem !:) Nowy Jork tez mi sie podoba, chociaz nie wiem czy Boston nie bardziej przypadl mi do gustu. zazdroszcze wam troche tego ze macie tam polskie sklepy z polskim jedzonkiem..:) A poza tym lubie miasto i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie narzekajcie New York jest zajebi ****** kocham to miejsce ! ok, spadam do klubu tanczyc !!! bo jutro wolne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zgodze sie , ze FLA a szczegolnie Sobe jest super podczas WMC !!! nic sie nie umywa do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
Czesc dziewczyny. Ja mieszkam w Bostonie od czterech lat. Nie jest zle. Ale nie sadze, ze to miejsce dla mnie na cale zycie. Chcialabym w przyszlosci przeprowadzic sie w jakies cieplejsze miejsce. Zobaczymy jak sie ulozy. Jak spedzacie juztrzejszy wolny poniedzialek? Ja mam nadzieje, ze pogoda pozwoli na plaze sie wybrac:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
nadia.., a tak w ogole to wynalazlam teraz topic dotyczacy koloru skory naszych facetow. Rozmawialysmy tam troche. Moj email to: usana@interia.pl. Napisz jesli dalej chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chiala dzis wystawic pupe na sloneczko, ale czy mi sie uda? Po wczorajszej wyprawie do Bronx Zoo nie mam zamaru sie ruszac dzis ;-) Linia80, Nadia za mezow macie obcokrajowcow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
Kwoka domowa, tak, ja wyszlam za Brazylijczyka, jest mulatem. Wiecej tu nie bede o tym gadac, bo znowu sie ktos przypaleta i bedzie pluc. Hmm, pogoda nie plazowa, do zoo jedziemy. Mam nadzieje, ze nie padne jak Ty wczoraj;) Udanego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenvill
Witajcie:) Mieszkam od jakiego czasu w NYC. Nie wiem czy zostane tutaj na stale, bo marzy mi sie Europa, ale na razie nigdzie sie nie wybieram. Co porabiacie w USA, pracujecie, studiujecie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak milo ze wpisow przybywa:) lina 80 napisze dzisaj maila, wieczokiem A u mnie pogoda jest boska, naokolo zielono, pelno kwiatow! pięknie. Tylko nudze sie tu czasem ale to już niedlugo, jeszcze miesiąc. A potem bedę moją malą miala gdzie brać na spacerki. Ja lubie miasto, masz wszystko blisko, masz co robić. Tu gdzie ja mieszkam.. jest ok,ale wiadomo. A Boston bardzo lubie, jest piekny, ma w sobie to cos. Ale życie tam jest niestety duzo droższe. Ile kosztuje tak srednio wynajem dwupokojowego mieszkanka w miare dobrej okolicy? tak Kwoko, mamy mężow obcokrajowców(choć jeszcze sie nie zaobrączkowalam,ale juz wkróce) Moj jest ciemnoskory, pochodzi z Afryki,ale cala jego rodzina mieszka w Stanach. greenvill... ja na razie siedze w domku bo za miesiac rodzinka nam sie powiekszy,ale potem jak tylko dam rade chce isc na studia. Skoncze zaczeta w Posce socjologie,a potem powaznie zastanaiwam sie nad pielegniarstwem. tez pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
No pieknie nadia, nie wiedzialam, ze w ciazy jestes. Tak sie sklada, ze ja tez jestem w ciazy, ale rodze pozniej od Ciebie - pod koniec pazdziernika:) Jesli chodzi o Boston, to faktycznie zycie tanie nie jest.. W dobrym miejscu srednia za fajne dwupokojowe mieszkanie to $1400-$1500, ale jak masz szczescie to cos fajnego w dobrym bezpiecznym miejscu i za $1100-1300 sie znajdzie. Greenvill, ja tu przyjechalam jako au pairka, po dwoch latach au pairkowania zaczelam dwuletnie studia ( w sumie zajely mi trzy lata, bo major zmienilam). Skonczylam studia dwa tygodnie temu. Teraz w ciazy jestem i nie mam stalej pracy. Mysle zeby pojsc na wolontariat do jakiejs firmy, by doswiadczenia sobie dodac, by mi latwiej bylo prace znalezc w przyszlosci. Zobaczymy jak pojdzie. Dziewczyny, jak wam dzien minal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trawa
Hello, ja mieszkam w NJ ale czesto odwiedzam NY...ale dzis bylo cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Swinkowa, Kluska 🖐️ Lisas, ja jestem z LA. Odezwij sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Ja jestem z NY, dokladnie z Long Island, 6 lat w USA i tak pewnie juz zostanie... Tu poznalam mojego meza, wyszlam za maz, rok temu urodzilam naszego synka, jest boski i najkochanszy na swiecie. Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Wam wszystkie dziewczyny
zazdroszczę :) ja od pazdziernika ide na studia,w Polsce.Zawsze marzylam zeby wyjechac na zawsze,bo zawsze pociagaly mnie 3 literki USA. Chcialabym wyjechac,poznac towarzysza na cale zycie.. ale zycie jest takie jakie jest,nie mam z kim wyjechac,a sama chyba nie dam sobie rady takze bede gnic w Polsce :) zazdroszcze Wam i męzow,chlopakow takze :) Czarnoskorych zwlaszcza od zawsze mi sie podobali..czasami sie zastanawiam czy tylko wygladem przypominam polkę, Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! lina, oczywisice nie zebralam sie wczoraj na napisanie maila,ale postaram sie zrobić to dzisiaj Co tam u Was? i jak mija dzionek? a ja Wam wszystkim zazdroszcze.. - jesli chcesz byc w USa mozesz to zrobć, poszlas na studia, skladaj na program w ktorym wyjezdza sie w akacje do pracy i w ogole... Poszukaj chetnej koleznaki, troche samozaparcia, bo tego bedizesz tutaj duzo potrzebowala. To nie jest taka bajka, trzeba czasem sporo sie napracować, czasem jest lepiej, czasem gorzej.. Nie chcesz być w Polsce zrob cos z tym, taki wyjazd na wakacje to fajna sprawa..Sama sie przekoansz czy chcialabys rzeczywiście tam zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
nadia.., oczywiscie, ze zauwazylam;) Jak dzionek? Udalo mi sie wlasnie do domu dotrzec nie przemoczona do suchej nitki. Jak wychodzilam na poczte (mam okolo 20 min piechota) pogoda byla przepiekna, w drodze powrotnej takie chmury mnie gnaly jakich juz dawno nie widzialam:) A ze biegac mi sie juz dobrze nie biega to troche zmoklam. Ale nie ma zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lina80, Nadia -------- gratuluje brzuszkow! ewander -------- pozdrawiam z Long Island, tez mam dzidzie. W wakacje minie 2 lata jak tu mieszkam. Napisz koniecznie z ktorej czesci LI jestes, juz mnie ciekawosc zzra! Pozdrawiam wszystkie mile dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz drugi raz do Was pisalam i drugi raz pozarlo mi posta wrrrr... tak wiec w wielkim skrocie bo moi chlopcy juz spia i chce do nich dolaczyc. tak rodzilam tutaj. opieka bardzo dobra i ogolnie pobyt w szpitalu milo wspominam Kura domowa i Ewander - gdzie na Long Island mieszkacie? moj maz jest z Freeport i praktycznie co weekend tam jestesmy. Oprocz tego zaliczamy inne miasteczka tam bo jego tam ciagnie bardzo :) Nadia i Lina80 - gratuluje serdecznie brzuszkow!!! ale jestem wsciekla ze mi mojego dlugiego posta zjadlo :( odezwe sie jutro. milo mi Was poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny jak fajnie!!! Ja mieszkam w Bayport, to jest pomiedzy Patchogue i Sayville. Kwoka Domowa a Ty gdzie mieszkasz? Kluska Serowa ja Cie znam:) pamietasz Cheat sheat? to ja, wlasnie skonczylam pierwszy semestr z wynikammi \"A\" ze wszystkiego, bloga juz nie musze pisac na szczescie:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zeby podkrecic troche topik:) Z Polski, skad jestescie dziewczyny? Ja ze Szczytna na Mazurach, tam gdzie Szkola Policyjna:P Ide z moim pieszczuchem do lekarza na szczepionke, boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
Super dziewczyny, ze piszecie:) Kwoka domowa, Kluska_serowa - dzieki za gratulacje:) Ja sie bardzo ciesze z powodu brzuszka:) Ewander - ja jestem z Gliwic. I az wstyd sie przyznac na Mazurach nigdy nie bylam... Nad morzem tak, w gorach tak, ale nie na Mazurach. Moze w przyszlosci.. Dziewczyny, macie tu w Stanach rodzine z Polski? Ja jestem sama, moj maz tez:( Kurcze, i teraz jak bobas w drodze jest, to dopiero sobie zdaje sprawe jak mi tu bliskosci rodziny brakuje... Ach, piekna pogoda, musze na dwor wyjsc, bo sie bede dolowac niepotrzebnie. Milego dnia zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemmena
Dziewczyny, mozecie mi cos wyjasnic? Jaki teren dokladnie obejmuje Long Island? Czy to czesc wschodnia miasta Nowy York czy moze caly polwysep na prawo od Nowego Yorku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lina80 ---------- jo tyz ze slonska :D dokladnie z Rudy Slaskiej a rodziny tez nie mamy tutaj. Ani maz ani ja. Jak u nas bobasek przyszedl na swiat bylo szczegolnie ciezko :( pierwszy raz w zyciu brakowalo mi mamy takkk bardzooo. Bylam pewna ze bedzie lzej i nawet nie przyszlo mi do glowy by ja tu sciagac na czas rozwiazania. A teraz to jestem tak troszke dumna z siebie, bo dalismy rade a maz spisal sie na medal, ja chwilami \"gryzlam sciany\" i omal nie doszlo do rozwodu ale przynajmniej poznalismy sie lepiej :P Bedzie dobrze! Kluska serowa ----------- na LI mieszkam na North Sohre - Smithtown Nemmena -------- geograficznie to obejmuje Brooklyn i Queens ale wszyscy mowia, ze zaczyna sie od Nassau.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwoka --- to mamy do siebie blisko :D Ja tez sama i maz sam tyz:) Czasami to dobrze, czasami zle ale chyba z przechylem na dobrze:) Nikt mi na rece nie patrzy, nie udziela \"dobrych\" rad, zyjemy tak jak chcemy, choc czasami jest ciezko...Ale radzimy sobie naprawde dobrze:) Ja tam przyzwyczajona jestem do samodzielnosci, zaraz po szkole sredniej wyjechalam z domu na studia i przez 5 lat sama sobie radzilam. Chyba juz nie moglabym mieszkac z rodzicami albo nie daj Boze z tesciami:D A ja na Slunsku nigdy nie bylam:( a mam kolege slunzaka, baaardzo fajny chlopak, ozenil sie z moja sasiadka - przyjaciolka i mieszka teraz na mazurach:D pozdrofffki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widze ze topic sie rozkreca. Kluska, Swinkowa 🖐️ Kwoka 😘 Pozdrawiam z LA, napisze wiecej chyba dopiero w weekend,bo teraz nie mam za bardzo czasu. Przyszlam sie tylko grzecznie zameldowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lina80
Ewander - no bo i po co bys miala na Slask przyjechac?;) Nic specjalnego, masa ciekawszych miejsc i w Polsce i na swiecie. kwoka domowa - Ruda Slaska? To prawie jak rzut beretem:) Ja tez zawsze bylam samodzielna, i szczerze mowiac od nastoletnich lat chcialam sie z domu wyprowadzic. No ale teraz i tesknota (cztery lata nie bylam w Polsce) i nowy rozdzial w zyciu sie otwiera i na pewno wolalabym, zeby mnie mniej niz ocean dzielil od wszystkich mi bliskich. Takie po prostu okresy tesknoty mnie nachodza, ale przez wiekszosc czasu jestem bardzo szczesliwa. Zastanawiam sie tylko, czy te teskonty beda mnie nachodzic cale zycie. Pewnie tak. Ewander, widze, ze synek urodzil Ci sie w najzabawniejszym dniu roku:) Pewnie znajomi beda myslec, ze zartuje, gdy bedzie odpowiadal zapytany o date urodzenia. Mojemu bomblowi grozi najsmutniejszy dzien na urodziny - 1 listopad :/ To byl nasz pierwszy due date, teraz przez lekarza zostal zmieniony na pare dni wczesniej. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, kluska 🌼 gratuluje brzuszkow (mnie jakos nie ciagnie) jakas padnieta jestem po tym dlugim weekendzie :( dobrze, ze juz sroda :) co po za tym , podlamalam sie, 2 tygodnie na diecie i jakos sie zatrzymal ten licznik na wadze ...tylko sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×