Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

hello! Jesteście jeszcze? Co u Was slychac? A mieszka kits moze na polnocy stanow? W moim stanie ;) bo tez bym chciala sie z wami zobaczyc i takze nie posiadma tutaj zadnych polskich przyjaciol pozdrawiam.. lina - napisalam maila do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 4-letniejcalineczki
hej dziewczyny-chetnie sie dolacze do waszego topiku:)-mam nadzieje,ze jest jeszcze miejsce:P mam 31 latek i mieszkamw luizjanie,jest ktos z tych okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalozylam sobie nickname:P-podaje wam e-mail julissa@o2.pl-jak ktoras ma ochote niech pisze-to co,ze z innego stanu lub miasta:)-zawsze mozemy poplotkowac...a kto wie moze i pewnego dnia wybierzemy sie do kina-razem:)!!??? pozdrawiam wszystkie kobitki w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie piekne kobietki!! Wlasnie natknelam sie na wasz topic, w stanach mieszkam od ponad 4 lat, obecnie na FL. Mam slicznego malutkiego synka i kochanego meza ;) Przeprowadzilismy sie niedawno z TX, moze uda mi sie tu znalesc kogos z moich nowych okolic. Pozdrofki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Tez jestem z Florydy (okolica Orlando- Daytona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,ze ten topiczek troszke sie rusza:P-widze,ze sa inne nowe osobki:) mam nadzieje,ze wszystkie bedziemy mogly sie zaprzyjaznic:) ktos z TX-to niedaleko mnie-ja z LA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!! Do mamusia 4let. - mieszkalismy z mezem w TX, ale kilka tygodni temu przeprowadzilismy sie na FL. Okolice Panama City, piszcie kobietki co u was? Pracujecie, studiujecie? Jak spedzacie czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwok domowy
witajcie dziewczyny 🖐️ pisze z NY ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Ja tez sie przypominam:DD Dzis bylismy na fajnym spacerze z Juniorkiem, w bardzo milym towarzystwie, hehehe, no nie Kwoka?:)))) Mam nadzieje szybko go powtorzyc...Juniorek na pewno tez:) Padl juz biedaczyna po dniu pelnym wrazen... Kluska, no to kiedy przeprowadzka? Ruszcie troche topik dziewczeta, bo cosik nie bardzo to idzie... pozdrowki:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ten topik podumiera:( wiec musze troszke poklikac wiec ja pracuje-na razie nic wielkiego/jestem na 1/2 etatu kelnerka w resteuracji-powiem,ze wyplate mam przyzwoita....napiweczki sa extra:P chetnie bym tam pracowala na stale na pelny etat:0,bo robie sobie kurs-nauczania poczatkowego....kilka miesiecy temu zalapalam sie w przedszkolu jako zastepca nauczycielki....niestety moja radosc dlugo nie trwala,bo nie przyjeli mnie na stale:(-bylam tylko na kilku zastepstwach......dostalam dwa czeki-i......dowidzenia🖐️ na moje miejsce przyjeli inna dziewczyne....ktora miala juz praktyke z dziecmi/bo ponoc trzeba miec przepracowane ponad 400godz.???lub byc......wlasciwie to nawet nie po studiach,bo tu w Luizjanie to by uczyc w przedszkolu to tylko szkola srednia wystarczy.....chyba trzeba miec znajomosci???????????? wiec przyjeli ta inna-ona jest japonka,ledwo co mowi po ang.....ale miala praktyke w day care-bo tam przez pewien czas pracowala,wiec ona jest teraz pania nauczycielka,a ja kelnerka:( zla jestem😠-no trudno...takie zycie-moze zwolni sie miejsce za rok,bo same stare baby tam pracuja co maja po 70 lat...ustapily by mlodemu:P ogolnie to jestem zla,bo i w resteuracji ,gdzie pracuje tez sa dwie stare kelnerki,jedna to ma chyba z 57 lat...a ta druga to ma 71--???????????????????????????????7-i kasy jej malo?jezdzi super autkiem-i nic ani jej ,ani jej dziecia,ani wnuka nie brakuje.....ufffffffffffff-a ja kurcze.......a szkoda gadac..... no to niezle wam sie zaprezentowalam:P nie nie jestem az taka okropna,dzis mam zly humor-pada deszcz...dostalam okresu....probowalam zrobic nalezniki....ale nie wyszly....wiec sobie tu....pomarudze:( a co....popisac nie mozna:P-mozna!:) hm...co jeszcze???planuje wakacje-moze wypad do texasu?????moze???na weekend????moze pojedziedziemy do ZOO??? konczen-pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ja tez sie przypominam:DD Dzis bylismy na spacerze, w bardzo milym towarzystwie, hehehe, no nie Kwoka? :))) musimy to powtorzyc!!! Juniorek padl po dniu pelnym wrazen i pieknie sobie spi, maz w szkole a ja tu... Ale tu cos nie bardzo sie to wszystko rusza, dziewczyny, co jest, trzeba jakos topik podkrecic..pisac, co dzis bylo na obiad? :DDD, no i oczywiscie jakie wakacyjne plany macie, bo ja nie mam zadnych. Chyba cale lato przesiedzimy sobie grzecznie w domu. Oczywiscie jakies weekendowe wypady beda, ale nic na dluzej prawdopodobnie:(( Poza tym to zjadlo mojego wczesniejszego posta i mialam problemy z dostaniem sie na cafe:( Kiedys byl tu taki topik, fajne dziewczyny pisaly, z tego co pamietam, z tym ze ja sie nie udzielalam, bo bylam w ciazy nie bylo czasu, pozniej Junior sie urodzil i juz w ogole nie bylo czasu ale pamietam, ze jak mialam jakies pytania kilka razy, to dziewczyny szybko udzieklaly mi odpowiedzi, mile to bylo. I pozniej nie wiem co sie stalo, bo Juniorek mial kolki przez trzy miesiace, wiec ja nie mialam zycia zadnego i po tym okresie kolkowym topiku juz nie bylo... Ktoras z Was tam sie udzielala, co sie stalo? Kluska, kiedy przeprowadzka? Kwoka, jak tam Erica, padla? Bo Juniorek w samochodzie odlecial natychmiast i obudzil sie dopiero pod domem:) Jestesmy za ponownym spacerem w przyszlym tygodniu, co Wy na to? Pozdrowki dla wszystkich, piszcie cos DZIEWCZETA!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak raz jestem, raz znikam.....co tam u was slychac? kluska jak maly? i duzy:) ? u mnie jakos leci, goraco sie zaczelo robic, to i mi sie nic nie chce. w sobote ide na wieczor panienski , nie chce mi sie potwornie, zwlaszcza, ze bedziemy siedziec w domu i ogladac filmy :( dziwne kot moj jakos zyje, jeszcze nei zostal usmiercony, ale nieduzo brakuje swinka non stop cos wpierdziela, normalnie jakby mogla t by tylko spala i jadla.... ja pomalu chyba rozchodze sie z facetem....nie wiem zobacze, ale tak to wyglada co raz bardziej pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie mowilam, ze mi posta zezarlo? A to nie zezarlo, tylko schowalo:D I jeszce mi powiedzialo, ze server nie nadazyl, klamczuchy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa, no to nie fajnie:( Ale jak ma sie nie ukladac, to lepiej skonczyc w cholere!!! A Twoja swinka, to tak jak moj Junior - tylko by jadl i jadl, normalnie szok ile male dziecko moze zjesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Calineczki, ja tez w podobnym kierunku zmierzam, tylko chce studia skonczyc i byc nauczycielka matematyki. Dopiero jeden semestr za mna i dluuuuga droga przede mna ale zobaczymy, moze sie uda:) Ja jestem optymistka generalnie:) Maz wrocil, trza sie zaopiekowac, moze jescze zajrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewander, Kwoka domowa - poszlyscie na spacer beze mnie? :( no nic. moze sie z Wami wybiore za jakis czas co do przeprowadzki to szukamy mieszkania narazie, ale nie na hura tylko spokojnie wiec nie wiem kiedy sie przeprowadzimy. Napewno jak znajdziemy cos co bedzie nam pasowalo (chodzi tez o lokalizacje) Swinkowaaa - a maly wlasnie sie obudzil musze isc do niego :) Co u Ciebie?? Pisz 😘 a duzy wraca wlasnie do domu od kolegi :) Buziaki dla wszystkich przepraszam ze krotko ale tak jak napisalam maly sie obudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mamuska Calineczki, a Ty z LA jetes?? Kwoka, Kluska 🖐️ Swinkowa, co to u Ciebie soe porobilo? Az tak zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy az tak zle, na pewno nie jest dobrze ...calymi dniami sie nie odzywam, brak zaiteresowania, ja nie mam sily juz go prosic o nic, sprzatac, martwic sie o rachunki....to juz chyba koniec za rogiem sie czai...tak jeszcze reanimuje...ale juz mi brakuje checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny!! Ewender z tego co czytam, widze ze twoj maly ma 14 m-cy, moj synek jest 4 m-ce starszy od Twojego. A jaki z niego urwis, wszystko musi dotknac, zobaczyc, no i najczesciej zepsuc :) Troche z niego jest niejadek, czasem musze go podejsc podstepem, zeby dziecko wiecej zjadlo :P Ja mialam swietna prace w TX, ale z powodu przeprowadzki musialam z niej zrezygnowac, ale nie zaluje. Narazie mam wakacje, bo za 3 m-ce znow sie przepowadzamy, no takie zycie. Z jednej strony fajnie, bo duzo podruzujemy, zwiedzamy, poznajemy ludzi, miejsca, ale z drugiej nie zawsze jest latwo wyjechac, jezeli ma sie dobrych przyjaciol. I tez zastanawiam sie jak to bedzie, jak maly pojdzie do szkoly.. Kobietki, czy znacie jakies szkoly, ktore mozecie polecic, zajmujace sie kursami na tlumaczy. Bede wdzieczna za kazda informacje :) pozdrawiam z goracej florydy!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ewander - dziekuje za mile spotkanko! Pisze sie szybciorem na nastepny tydzien ;-) Diablica padla dopiero teraz, ale w domu to aniol, wiec da sie zyc :-D Matematyka? Lo matko, moja pieta achillesa. mamusia 4-letniej calineczki - bardzo ladnie sie zaprezentowalas, to wszystko przez ten okres i deszcz :P A skoro b.chcesz byc nauczycielka to bedziesz,moze w innym miejscu trzeba szukac? swinkowa - fajny wieczor panienski cie czeka :P. Przykro mi, ze facetem sie nie uklada, a moze to przejsciowe? Na wakacje jedziemy do PL, a tak ogolnie to bedziemy korzystac z pieknej pogody przeplatanej deszczem w NY. Bedziemy plywac, opalac sie moze nawet, jezdzic na rowerkach. Zoo zaliczylismy ale o jakas farme bedzie trzeba zahaczyc i koniecznie o akwarium, bo zeszlym razem corcia jeszcze \"niekumata\" byla i tanczace foki nie byly dla niej atrakcja. Cos sie zawsze wymysli, oby checi byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia marzenie - czyli twoj urwis jest rowiesnikiem mojej diablicy ;-) Ze szkola nie pomoge, nie mam pojecia. Ja robie kurs ESL i do tlumacza mi daleko, ale moze w jakims collegu cos takiego mozna zrobic?I czesto sie przeprowadzacie, czy NY jest na waszej drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem....ale jesli to przejsciowe, to moze i racje macie, bo to przychodzi i przechodzi raz na rok, i ja juz nie czuje potrzeby, zeby przychodzilo.... wieczor panienski zarabisty :) tez sie ciesze, ze na niedo ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa a tp jest wieczor pannieniski czy bridal shower? Kurcze ide na jeden taki i nie wiem czy sie kupuje prezent czy jak? Kwoka, wszedzie Cie dzis pelno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bridal shower kupujesz prezent do domu jakis mniej wiecej 50-100, jest robiony w dzien i wpierdzielasz obiad i pijesz poncz w czasie jak przyszli panstwo mlodzi rozpakowuja prezenty wieczor panienski jest wieczorem, pije sie na umor, zaprasza striptisera , pije jeszcze wiecej, jezdzi po klubach , nie zapominajac o piciu na umor i przynosi prezent 20-100 w sex shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50-100 to cena czy jak?? To bedzie bridal shower dziewczyn z Pracy i szefowa chyba tez, wiec z tym piciem to nie wiem jak. Panna mloda odleci po lampce wina, to woem na 100% :P Cos do domu na przent mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×