Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

illinois ... tam gdzie, upalnie, wilgotno, wietrznie w lecie , a w zimie tak zimno, ze mysli zamarzaja ... innych por roku nie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te rzeczy co wybralas wal mart!dzieki-wiesz chyba temu malemu to kupie takie siedzonko-ja to nazywam,,trzepadelko,,:)-bo to wibruje ,jest na baterie....maluszek tam sobie siedzi,a to siedzonko go tak,,lekko trzepie,,-jak ja to okreslam:P-fajna rzecz moja cora to uwielbiala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie trudnych rzeczy...co ty za leniwa jestem :) najtrudniejsza rzeza jaka kiedykolwiek robilam byla karpatka - i juz wiecej jej robic nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam zakupy dla dzieci malutkich, moglabym godzinami siedziec w sklepie....ogolnie to bardzo lubie zakupy prezentowe dla osob ktore dobrze znam...wtedy wiem z czego by sie cieszyli....co by chcieli ...i pozniej zarabiscie zapakowac mozna , zeby pieknie wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej mamy nie dali wizy, powiedzieli, ze jak chce sie z nia zobaczyc, to moge do polski pojechac :( chuje jebane, skurwysyny :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onomatopeja vvo
a o to moja fota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa- bo w ambasadzie debile pracuja. Moja mama byla rok temu, dostala wize na 10 lat, tyle tylko ze mowila ze jedzie do swojej kuzynki a nie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tak w zeszlym roku mowila, to jej powiedzieli , ze ja tu jestem i ze klamala i ze ni chuja, to w tym roku powiedziala , ze do mnie ...i jej powiedzieli, ze jak sie z nia chce zobaczyc, to mam do polski jechac - i tez chuj zona w nocy burakowi nie dala? czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak, ze ja nie mam papierow, moja siostra tez i moj tato byl tu przez 5 lat rowniez nielegalnie. Zreszta nie ma reguly, mama i brat w tamtym roku dostali na 10 lat. W tym roku tato tez na 10 lat co jest bardzo dziwne, gdyz byl tutaj tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale ja nie mam zielonej karty i czekam az moja wiza studencka wygasnie.....bo juz mam dosc szkoly i pierdol, ktore do niczego nie prowadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, z tymi szkolami to roznie jest. Kolezanka, z ktora swego czasu pracowalam chodzila przez jakis czas do szkoly i w pewnym momencie jej powiedzieli, ze nie ma wyzszego poziomu w ich szokole i aby utrzmac status studenta musi isc do collage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ze szkola uzeralam 3 lata, wydalam duzo kasy i i tak nic z tego nie mam, totalny bez sens......tylko marnowalam czas ..... ciesze sie , ze rzucilam badziewie.... a listu"pani juz podziekujemy" jeszcze nie dostalam, wiec czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Swinkowaaa - bardzo mi przykro ze Twoja mama nie dostala wizy :( niech chodzi, moze w koncu bedzie miala szczescie. Moja ciocia chodzila tak czesto jak tylko bylo mozna. jak mozna bylo co pol roku to chodzila co pol roku, jak co rok to co rok. Jej maz jest tutaj juz ponad 20 lat. ona latami chodzila i ciagle odmowy bo maz tutaj nielegalnie. jej corka wygrala zielona karte i tez tu byla z rodzina, a moja ciocia tak chodzila i wracala z niczym. az sie wkurzyla, rozwiodla sie, dostala wize, przyjechala, corka ja sponsorowala (juz wtedy obywatelka), wziela znowu slub :D moja mama i moj ojczym (jeszcze wtedy nie mieli slubu) poszli razem do konsulatu ale do innych okienek (zaproszenie od tej samej osoby) i szok byl bo oddzielnie byli w okienkach i obydwoje dostali na 10 lat :O ja nie wierzylam jak mi zadzwonili powiedziec :D potem ja bylam kilka razy i dooopa :) a pozniej zlozylam na wize studencka i jak sie mnie pytala z kim mieszkam to jej powiedzialam ze z mama (a moja mama juz w stanach od 3 lat byla :P ) i ze dlatego moglam odlozyc tyle na koncie (pokazalam im duzy wyciag z konta ze niby jak by cos to i sama sobie zaplace szkole ) no i potem mialam studencka wize. po roku przedluzylam status, mialam wracac, myslalam o Anglii a potem poznalam swojego meza i uziemil mnie tu ;) ale sie rozpisalam. no to moja historia tak w skrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa - a sprawdzalas czy nie mozesz byc sponsorowana? szkoda by bylo tej kasy co juz wylozylas na szkole. Wiem bo ja placilam przez ponad 2 i pol roku. po 2 latach zmienialam szkole. nie zaluje tej pierwszej szkoly bo podszlifowalam sobie angielski bardzo, byla fajna atmosfera i duzo przyjaciol z tamtad mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez prace ciezki, i z 10K w plecy znowu, a rodziny tu nie mam .... tylko maz mi zostaje, albo ujecie bin-ladena :( ale olac ich wszystkich!!! glupie balwany, tylko tak mi mamy szkoda, niby si eodwolala, ale watpie zeby cos z tego bylo :( co poza tym u was, pisalam wam , ze zmienilam samochod ? i ze ze zlosci 10 ciastek zzarlam dzis? i ze nie ma wieczoru panienskiego, wiec prezenty na marne kupilam? i ze padnieta dzis po pracy jestem normalnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! swinkowa, tak mi przykro,... moja mama na szczescie dostala wize na 10 lat i przyjezdza do mnie na miesiac. Ale i tak sie boje ze np moga cos odstawic na lotnisku,ale jestem dobrej mysli. Bedize tu juz za tydzien! ALe teraz rzeczywisci emozna skladac podania co pol roku, niech sprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowaaa z bin-ladenem moze i by zadzialalo, ale masz na niego jakies namiary chociaz? Mysle ze latwiej jednak bedzie z tym mezem. A ten Twoj jak? Kupilas samochod? Zycze by sie jak najlepiej sprawowal. To ja sie pochwale ze zrobilam permit :) Ciastka sa Ci wybaczone dzisiaj ze wzgledu na sytuacje, ale jutro juz klapsa dostaniesz ;) A moze ta amnestie zrobia w koncu? tak sie zabieraja jak kot do jeza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mialam hnde element i moje cudne mitsubishi :) kochane i chonda sie popsula, co wiedzialam,, ze sie stanie szybciej czy pozniej , wiec kupilam toyota scion tc - taki piekniutki samochodzik http://www.edmunds.com/pictures/VEHICLE/2009/Scion/2009.scion.tc.20227330-396x249.jpg - czarny i ma kopa, ze hohohoho ja nie wiem czemu oni mojej mamy tak nie lubia w tym konsulacie w krakowie , juz nie mam do nich slow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×