Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Nie ufac Kwoka :P Kurcze chcialam sie wykapac, ale nie mam mydla. Kupilam ale mam zakupy w bagazniku i zero checi do ich przyniesienia z samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cena , cena... najlepiej zobacz czy sie zarejstrowali w jakims sklepie, a jak totalnie jej nie znasz, to daj gift card do linen's and things, albo pottery barn, albo bed bath and beyong i bedzie...a jak nei chcesz isc, to uprzedz , ze nie dasz rady i wyslij w kopercie $20 i bedzie git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwoka domowa - kiedy sie urodzila Twoja mala? Mieszkalam CT przez dwa lata, mialam do NY samochodem 45 - 50 minut, nie tak zle :) W ktorej czesci NY mieszkasz? do swinkowa - przykro slyszec, ze sie nie uklada, ale tak to z zwiazkach bywa, raz lepiej, raz gorzej.. Jak dlugo jestescie razem? karola - wybierasz sie na bridal shower? Jesli tak, to przyszle panny mlode sa zazwyczaj zarejestrowane w wybranych przez siebie sklepach z lista co by chcialy dostac. Bridal shower organizuje kolezanka, ktora powinna oprocz zaproszenia wyslac info. o sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie imprezy sa bez facetow , na shower jest pan mlody na bacheloret's party nie !!!! wystarczy striptiser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serena v.
witam, ja jestem z TX, dokladniej z Austin, wiec zapraszam na wakacje :)) milo byloby poznac kogos z polski :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zarejestrowana. Nawet na prezent slubny, bo oni sa juz razem 9 lat.Na slub chce gift crads do Ikea lub Crate & Barrel. Iprezy nie odpuszcze, bo taka zabawa mi kolo nosa przejsc nie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupcia marzenie - juz 5 lat razem :( kluska - zapomnialam sie pochwalic, moja dieta w koncu skutkuje 12 funtow w dol :) jeszcze 15 i bede laska ze hohohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na shower jest nudno, zresz i pijesz obrzydliwie slodki napoj w wersji z alkoholem lub bez :( ja niestety jak chodze na wesela (tylko 8 w 5 lat w usa) to na kazde koperte z kasa na wesele sie nioslo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna mloda nam dostarczy atrakcji, jestem tego pewna. Kurcze, komp mi sie zawiesil. Mydlo przyniosl R oczywiescie. Musze podlac roslinki i wypakowac zakupy, ale wpadne tutaj jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola - jak nie jest zerejestrowana to kup jej cos do domu, albo najlepiej gift card serena - bylam w Austin, slicznie tam jest, szczegolnie fajny klimacik wieczorem ;) Jak tam bylismy to bylam w ciazy, poszlismy z mezem na kolacje. Pamietam, ze mialam ochote na krewetki, poprosilam, zeby koniecznie przygotowali bez zadnych spicy dodatkow. Sluchajcie, czekam 10 min, 20 min, moj maz juz zdazyl zjesc to co zamowil, a mojego zarelka nadal nie bylo.. W koncu przyniesli, bylo tak pikantne, ze sie zjesc nie dalo, blee.. Zrobilam awanture, ze jak to, ze tak dlugo, ja w ciazy z glodu umieram, mialo byc lagodne, jest pikantne. Pogadali, przeprosili i kolacje mielismy za free. Potem wrocilismy do hotelu, w pokoju obok chyba mieli jakas libecja albo co, kilka razy dzwonilismy do recepcji, zeby ich uciszyli, wszyscy na okolo sie na nich skarzyli. Dali na 50% off. hehee tak to bylo w tym Austin :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak fajnie sie zrobilo!!! Ale ja teraz nie moge pogadac, bo mezowi w lekcjach pomagam. Zgadnijcie w czym? W matmie!!!! Maz noga, nic nie pamieta, a ja jak jakiemus chlopczykowi w liceum wszystko musze wytlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie na wesele daja 200, druzbowie 300 :( teraz znowu stoje jako druzka ...ide sie pochlastac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie branie.....na podrywie juz wieki nie bylam, z tym samym facetem 5 lat ( a bez przygod pobocznych, flirtow nieznaczacych, randek przypadkowych 2 lata) te wesela, badziewia, pierdoly, chrzciny to wynik znajomych , ktorym porzucalo sie na mozgi i sie paruja, albo parza ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam.. kochana, przynajmniej masz znajomych, a ze teraz taki u nich okres, ze przez nich Twoj portfel szczuplejszy i zera na koncie znikaja.. no to juz druga strona medalu :P Jak dlugo jestes w USA i w ktorym stanie? P.S. a ze od dwoch lat na boku nic chociazb niewinnego sie nie dzieje, to raczej odbieram jak dobry znak. Pewnie bardziej kochasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz ponad 5 lat w IL . tak sie zastanawiam, bo matematyczny nastroj jest ( nie zebym nie cieszyla sie , ze szczescia innych) ale: bridal shower $50 wieczor panienski $50 wesele $200 baby shower $100 Chrzciny $200 prezenty dla dziecka na urodziny 1 ( switowane tu jak 21) $100 mniej wiecej $700 ( po najnizszych stawkach, ze tak brzydko powiem ) srednio wydaje na pare znajomych swietujac ich wybory zyciowe w ciagu 3 pierwszych lat zwiazku ( od narzeczenstwa do 1 urodzin malucha, nei zebym wpominala....ale jak nigdy nei wyjde za maz????? czemu nikt nie swietuje mojego...schudlam 12 funtow , albo nie mam wesela, albo nei mam dziecka prezentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh kurcze....tyle napisalyscie dzisiejszego wieczoru...... widze mowa o prezentach:) w tym roku zrobilam coreczce przyjecie po polsku,byli w wiekszosci tylko polacy,oczywiscie tesciowie,moj maz i jego siostra.....ale prezentow za $100 to nikt mojej corci nie zrobil:(-moze dlatego,ze to 4 urodziny.....znajomi robili rozne prezenty-chyba ten najdrozszy od mojej dobrej kolezanki to byl skuter+kask+ochraniacze,moze nie $100,ale za pewne cos wydala kolo tego....reszta to prezenty w granicach $30....tak mysle,a co niektorzy to chyba ograniczyli sie do $5-bo ciuszki widzialam,ze byly z przeceny-po 99c:P-no jak i ile kto moze! osobiscie to zawsze mam problem z prezentami-dla dziecka nigdy,bo dla niej wszystko co najlepsze i cena nie wazna...100/200....ile moge,po kazdej wyplacie jej kupuje nowa zabawke! ale prezent dla meza lub kolezanki-to juz probvlem!!!za ile?? i co??? by ktos se nie pomyslal,ze chytra jestem....lub....cos nie w stylu....a juz najgorsze co moze byc to bluzka w zlym rozmiarze,w zlym kolorze z przeceny!!!:( super sa te gift card-niech sobie ktos kupi co chce!!!zawsze oprocz takiej karty mozna dolozyc cos....skromnego...upominek:)-tylko za ile taka gift card???np na urodziny kolezanki????i to dosc dobrej,ale nie przyjaciolki! za tydzien jestem zaproszona na urodziny chlopczyka,ma 6 lat-bylam w tym sklepie o nazwie burlington-sa fajne rzeczy-chyba mu kupie klocki lego-jakis space ship....i ksiazke o planetach,bo on lubi:Pw wal mart widzialam za $20 duza lupe co mozna ogladac gwiazdy-fajnie wyglada w pudelku...a jaka w srodu????moze kiczowata????zawsze rzeczy na zdjeciu na pudelku wygladaja extra-szczegolnie zabawki,a potem....to czasem corke mam rozczarowana.jestem po 30-stce ale wciaz uwielbiam sie z nia bawic:P noi popisalam sobie troszke-teraz znikam-🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :D Kurcze, te ceny mnie przerazaja. chociaz faktycznie jak byly 1 urodziny siostreznicy mojego meaz to daismy 100$, ciuszek i zabawke. zaloze sie ze nikt tak nie dal, ale tez nikt nam nawet nie podziekowal.Moze to takie amerykanskie zwyczaje, nie wiem... Mama Calineczki to jak z tym LA? Kwoka, spisz juz?? Czy swietujesz? Swinkowa, no nizezle :) Widze ze masz ciekawe zycie. Ja nie chce nic doradzac bo sama musisz podjad decyzje, a moze to tylko taki chwilowy kryzys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4 letniej calineczki
LA-czyli LUIZJANA:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia 4-letniej - no ale jaki masz problem z ta luneta? robi sie to tak, bierzesz kluczyki, jedziesz do wal-mart, parkujesz samochod ( nie kolo wyjscia tylko kolo \"bazy na wozki, odkrylam, ze jest to najporeczniejsze, bo jak stoisz blisko drzwi, to i tak ci to nic nie daje, bo jak idziesz do sklepu - to na luzie, a jak wychodzisz to z wozkiem, wiec jesli blisko wejscia stoisz, to i tak pozniej jedziesz odwozic wozek, a jak blisko \"bazy\"wozkowej , to tej problem masz z glowy :D ) , wchodzisz do sklepu, przechodzisz przez caly zeby znalezc ten dzial , ktory cie interesuje; znajdujesz lunete, bierzesz do rak, otwierasz pudelko, sprawdzasz jak wyglada, jak badziewie odkladasz na polke , jak fajne odkladasz na polke i bierzesz nierozpakowane pudelko :D i problem z glowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×