Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

ja to wszystko popsuc umiem :) moze faktycznie by spac isc, ja w weekend moze z 6 godzin spalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki!!! spicie juz? pewnie tak. sprobuje Was moze jutro zlapac :) zmykam spac :) niezle macie temaciki :D co do fioletowych przyjacieli to mojego kupilam z mezem :D na takie mnie zakupy maz zabiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka. Ale wczoraj popisalyscie. Ja normalnie bylam nieprzytomna i o 9PM juz lulalam. ja tez chce wasze namiary na nk. Wysle swoje na maila do was, o ile macie adres pod nickiem. Pewnie jak was zobacze to popadne w jeszcze wieksze kompleksy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale mi sie chce spac, wczoraj dlugu tu siedzialysmy, potem jeszcze tv, ehh.. no i dzisiaj rano moj maly mnie wczesnie obudzil :( zaraz sobie kawke strzele. homerkowa i kluska, moj email: gracjella23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sobie kawke strzelilam, bo bez kawy rano nie potrafie funkcjonowac Teraz mam problem bo moj szef mi ostatnio powiedzial ze ma zamiar oglosic bankructwo. Interesy nie ida tak jak kiedys i z dnia na dzien popada w coraz wieksze dlugi. Boje sie, jak strace prace automatycznie trace mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ty, przeraza mnie to. To wszystko przez ceny paliwa. Transport miedzystanowy pada, nieoplaca sie nic przewozic. Ceny rosna- u nas kasy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×