Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Gość narejs
mozesz dac ogloszenie na craiglist.com i wynajac pokoj na 2 czy 3 miesiace i juz masz adres :) w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie musi
miec rachunku za gaz czy cos tam na ten adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalemze teraz
to tylko i wylacznie w stanie Washington mozna zrobic prawo jazdy bez ss#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efusia
narejs problem w tym, ze ja nie chce jechac tam i wydawac pieniadze na wynajem pokoju na kilka miesiecy, skoro ja tylko potrzebuje ten adres aby mi na niego prawko przyslali, i przy zalozeniu konta w banku chce ten adres podac, na ktore wplace ze $100 i w mgnieniu oka to konto zlikwiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny :) efusia wsrod moich znajomych wiele osob wlasnie w ten sposob zrobilo ze wynajeli pokoj tylko i wylacznie po to zeby miec adres a mieszkali dalej w nj.Poza tym nie wystarczy ze wplacisz na konto 100 dol i wszystko. W mva musisz wykazac im ze jestes rezydentem maryland przez ostatnie 2 miesiace od dnia w ktorym zglosilas sie do nich z papierami.a steatment z karty sprawdzaja wnikliwie wlasnie po to by zobaczyc czy dana osoba faktycznie mieszka w maryland, miedzy innymi czy zakupy na karcie i operacje na karcie sa wykonywane w maryland. Ja sama mam kilka osob na swoim adresie a przyjaciolce robie zakupy jej karta tutaj heh. Mojego ojca pracownik niestety wtopil poniewaz przyjechal ze 4 razy tutaj na zakupy a reszta byla w ny i odeslali go z kwitkiem, pomimo ze mial adres tutaj zalatwiony, rachunek za tel tez mial na adres w baltimore ale co z tego jak mu powiedzieli ze nr jest nowojorski a nie marylandzki, chodzilo o ten poczatkowy kierunkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowek
dziewczyny, czy to znaczy,ze mozna jeszcze w Maryland zrobic prawko bez ss#? czy trzeba miec wize wazna czy tylko paszport?ja jestem z Chicago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam ze tylko w washington state i mam zajomego ktory wlasnie tam sobie zalatwial ( z tym ze zaplacil i ktos inny zalatwil mu adres i rachunki) tyle ze moj znajomy tylko przedluzal ale byli z nim tacy co nie mieli prawo jazdy i zdawali testy. ale skoro Aero zalatwiala w Maryland to pewnie tam tez mozna. moj permit tez jest wazny do moich urodzin w 2012 (nawet nie patrzylam na to wczesniej) . nie mam pojecia czy jak jest druga data podana wg. tego kiedy wygasa status to czy jest jeszcze wazny. jak bede rozmawiac z kumplem policjantem to sie go zapytam. co jeszcze u Was slychac? Ewander gdzie jestes? uswiadomilam sobie niedawno ze Ty jestes marcowka 207 a ja 2008 wiec niedawno obydwie obchodzilysmy urodziny chlopakow :) Nadia a jak Twoja corcia? lato sie zbliza to bedzie fajniej w koncu i wiecej rzeczy bedzie mozna zrobic. Jorkerka ja Cie pamietam :) jak przygotowania do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Dziewczyny, ja nie iwedizalam, ze mozna jescze w ogole zrobic prawko bez s-ki - ale to dobrze, chyba nawet warto na ten pokoj wydac kilka stowek i robic, poki mozna... Kluska moj Juniorek mial termin na 31 marca a urodzil sie 1 kwietnia, wiec jutro urodzinki DRUGIE!!!! Wlasnie zbieram caly zaladunek do przedszkola na impreze a w sobote u nas w domu powtorka:) Strasznie ten moj Junior szybko urosl:) ale cudny jest teraz, przeszedl mu juz ten 18-to miesieczny humorek i jest git - slodki za trzech, caluje nas tylko, przytula i sie usmiecha do wszystkich tak zalotnie, no mowie Wam jest po prostu cudny ten moj synio:) Poza tym u nas po staremu, czyli duzo nauki, malo czasu ale od piatku przerwa swiateczna- caly tydzien wiec sie wybycze:) Pozdrawiam Was wszystkie, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efusia
Aerochocolate dzieki za te wszystkie informacje. Lipa z tym statement, dziwne ze tak szczegolowo sprawdzaja. Przeciez nie kazdy robi zakupy karta, ja nigdy nie robie pomimo ze mam 4 karty, ktore nosze zawsze przy sobie, czasem sie zastanawiam po co mi one... bo lubie placic gotowka, bo wiem i czuje ile wydaje, a z karta to nie mam ograniczen. Jeszcze popytam znajomych, moze oni znaja kogos z MD, bo nawet jak wynajme pokoj to nie bede mogla ciagle jezdzic do Maryland na zakupy ,bo mi praca na takie wyjazdy nie pozwala.... a jak mam dzien wolny to jestem padnieta i nie mam sily na wycieczki. Jak cos wymysle to bede sie Was dziewczyny radzic. I jeszcze raz dzieki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowek
Dziewczyny, a znacie w Washington jakichs Polakow coby z adresem pomogli, albo macie pomysl jak to zalatwic? Makabra bez ID i prawa jazdy zwlaszcza jak sie nie mieszka w miescie.Czy to prawo sie kiedys zmieni, sama juz nie wiem czy czekac czy wyjechac ale jestem tu juz kilkanascie lat i to by byla tragedia bo w Polsce nie mam nikogo.Strasznie zaplatalam sobie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozesz sobie znalezc
meza Amerykanina? Wielu facetow jest zdesperowanych, wiec moze wam sie uda? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gummibear
Chicagowek, wczoraj na chicagowskim radiu mowili, ze wladze stanowe chca wprowadzic certyfikaty prawa jazdy dla mieszkancow IL z nieuregulowanym statusem emigracyjnym , narazie to plany, ale moze cos z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie :) Kroje i dziele Juniorowy tort - tak pod te prawko - zeby w koncu bylo dostepne dla wszystkich:) Prosze bardzo po kawalku, sama robilam ale troche za slodki mi wyszedl:) W sumie to slodki jak Juniorek, wiec wszystko sie zgadza:) Dupcia zapomnialam wczoraj - zazdraszczam tego nurkowania:) fotki jakies strzelasz? Kluska, a u Was jak po urodzinach malego? Dalas mu sprobowac tortu pierwszy raz, czy juz wczesniej probowal? Aero, to kiedy to amerykanskie prawko oblewamy? no i jak w koncu z tymi taxami, dowiedzialas sie czegos? Tak sobie mysle o Kurze Domowej, czy juz urodzila blizniaki? Nie odzywa sie, ciekawe co u niej, mam nadzieje ze w porzadku... Poki co pozdrowionka ode mnie i mojego DWU-letniego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowek
Ewander, wszystkiego najlepszego dla dostojnego jubilata dwuletniego :-))) Oj zeby sie spelnilo z tymi permitami w IL a co z amnestia? No wiem,ze najlepiej wyjsc za maz ale ja juz wyszlam za nielegalnego he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :)) Ewander no prawko dopiero w czerwcu mam apoitment bo kolejki ale jak zdam to dam znac i upije sie z radosci :) z tymi taksami nic nie zrobilam jeszcze bo po doglebnym przeczytaniu tego doszlam do wniosku ze oni to chyba co 4 lata wysylaja standardowo , w piatek jade do ambasady do washington dc i trzymajta kciuki mam nadzieje ze wroce calo:) szczerze mowiac do nj smigam jak strzala na weekendy a mam 180 mil a tutaj piatkowa wyprawa raptem jakies 50 mil a stracha mam bo nigdy nie bylam sama tam carem :D chicagowka o amnestii to chyba narazie zapomij :D a co do malzenstwa to tez nie takie hop siup...chyba nie warto dla samych papierow sie hajtac, wprawdzie ja wolna jak dzika swinia , rozwiedziona z nielegalnym tez, pozniej mialam obywatela faceta ale to stare dzieje i wole nie wracac do tego heh, dziewczyny stare bywalczynie topicu wiedza troche o mojej historii :D Dupcia ewander wlasnie napiszcie cos wiecej o swoich dzieciakach, jakies nowe umiejetnosci z wiekeim posiadaja czy co? ja tam sie na maluchach jeszcze nie znam :D dzis robilam ciasto stefania znacie takie? z polski pamietam ze mojej kolezanki mam je robila i byla pyszne a moje stoi jeszcze nieruszane ale chyba nie wyszlo. bo herbatniki jakies chyba twarde a pamietam ze powinny byc zmiekniete hahha, nie wiem zaraz pokosztuje tego dobrodziejstwa piszcie piszcie a ewander z Twoja stopa ogromna to pisz coby nam topicu przybywalo Dupcia z tym nurkowaniem to musze przyznac ze odwazna jestes. ja nawet plywac nie umiem hehe i sie boje, nad woda to co najwyzej nogi pomocze :P a swiat podwodny moze jest i piekny ale mnie mimo wszystko przeraza jak sobie pomysle ze mialoby mi zabraknac tlenu w butli albo jakies ryby na mnie by plynely albo inne paskudzctwa to az mam ciarki :D jorkerka jak tam przygotowania do slubu??? juz upewnilas sie ze to dobra decyzja?? pamietam ze kiedys mialas jakis moment zachwiania. mam nadzieje ze wszystko okej i cieszysz sie z rychlego zamazpojscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewander - Sto lat sto lat sto lat dla Juniorka - troche spoznione ale jak najbardziej szczere. Zeby zawsze byl taki slodki i duzo zdrowia i milosci w zyciu 🌻 moj mial termin (znaczy ja :D ) na 8 marca a z usg na 29 lutego i trafilam w ten 29 :) co do tortu to moj w sumie juz przed urodzinami dostal uskubac (tylko za nic nie pamietam czyje urodziny to byly). on mi mleko juz po lyczku pil zanim mial roczek. moj maz jest wielki mlekopijak i moje dziecko tak go atakowalo ze zaczal mu po lyczku dawac a maly juz go wtedy nie opuszczal :D ja biore kawalek tego slodkiego tortu i sie zajadam dobrze sklada ze czestujesz. ciesze sie ze teraz jest Twoj synek grzeczny i kochany. mojemu sie powoli zalacza tryb : NIE :D probuje go za reke prowadzic to mi wyrywa reke i leci w przeciwnym kierunku machajac przy tym rekami co znaczy ze nie chce byc trzymany :D musze zmykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie, poczytalem o waszych problemach i jezeli chcecie to jestem w stanie pomoc w wyrobieniu prawa jazdy i/lub ID w stanie Washington. Jezeli ktos jest powaznie zainteresowany to prosze pisac na email. Pozdrawiam serdecznie,Jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dlugiej niobecnosci.Mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie. U mnie wszystko bardzo dobrze. Moj aktualny stan mozna nazwac SZCZESCIEM. Definitywnie rozstalam sie z M i jestem taka happy az mi sie spiewac chce. Ja wiedzialam ze to tak sie skonczy ale myslalam ze bedzi mi duzo ciezej. A tu prosze- jakbym narodzila sie na nowo. W pracy tez wszystko super no i poznalam kogos. Mowie wam, takie ciastczko , hmmmmm....Nikt mnie nie kontroluje, bawie sie na calego, odrabiam stracone lata:) Jedyny moj smutek hest taki ze moja soistra wrocila do PL i strrrrasznie za nia teskine Pozdrawaim Was wszystkie zyczac cudownej wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny homerkowa to dolaczylas do grona singielek :) ja wpadlam tylko powiedziec ze od 1 june zmieniaja sie przepisy w zwiazku z prawem jazdy w maryland i bedzie potrzebny ss. Mam pecha bo mialam apoitment zrobiony na june 26 :( Jedyna szansa dla mnie to zmienic jeszcze termin moge jesli bedzie jakies miejsce wczesniej czyli do maja 30. Dzis jade do goscia ktory ma mi w tym pomoc...za kase oczywiscie ....trzymajcie kciuki kurcze wczoraj mialam dola przez to wszystko bo taki pech to porazka, wszystko mialam przygotowane i tylko czekalam do 26 czerwca, bo kolejki dlugie. dobrze ze przynajmniej za oknem wiosennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa, hej - nie ma to jak na wiosne singlem byc, he:) - fajnie, ze wszystko sie tak ladnie uklada:) Aero, trzymam kciuki - kurcze no rzeczywiscie pech, mam nadzieje, ze Ci sie uda to jednak zalatwic do konca maja:) Wiosna, wiosna.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Pisze, bo nikt nie pisze, a ja nie chce zeby nam topik splynal:) Czy mamy jakies plany na memorial weekend? piszcie cos dziewczyny:( Klusko nasza sliczna, wiemy ze nas czytasz (bo widzimy Cie gdzie-niegdzie) ale i u nas tez cos napisz, jak tam Sebastian? I jego tatus? Dupcia, we miss JUUUUUUUU!!!! Kam bak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak tam Twoj Syncio? Wszystkie dziewczyny do raportu: raz, dwa, trzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🖐️ co u was?? Moj maz wyjechal na 2 m-ce z pracy, a ja zajeta z synkiem, moim malym rozrabiaka :D:D On juz taki duuuuzy jest!! Dzieciaki tak szybko rosna, dziewczyny, ktore maja swoje pociechy wiedza o czym mowie :P U mnie wszystko okey, rano tradycyjnie silownia, popoludniami mam kurs tanca, maluje tez obrazy w wolnych chwilach, idzie mi calkiem niezle ;) Pytalyscie sie o ten kurs nurkowania, a wiec kluska trzeba dobrze plywac, no i przede wszystkim nie panikowac pod woda, z instruktorem cwiczysz wszystkie umiejetnosci, ktorych wymagaja, no i wypadaloby miec taka w miare kondycjerobisz kilka nurkowan w ciagu dnia, ja bylam bardzo zmeczona. Ale szczerze polecam :classic_cool: Sprzedalam samochod jakies 2 tyg. temu, dobrze ze znalazlam inny, bo same wiecie jak tu jest bez samochodu ciezko. Dobrze, ze mam znajomych, na ktorych moge liczyc, szczegolnie jak nie ma meza :( dzisiaj jade kupic ten nowy :) aero - wyprowadzilas sie juz od swojego ex faceta?? ewander - jak szkola i twoj maly?? kluska - co u ciebie?? homerkowa - dobrze cie widziec po dlugiej przerwie, pamietasz jeszcze o naszej porannej kawusi?? nadia, lina - cu was?? papa kobiety, pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, jakze bym mogla zapomniec o naszym malym codziennym rytuale. U mnie wszystko bardzo dobrze, randka poszla bardzo dobrze i od tej wlasnie randki jestemy nierozlaczni. Cos czuje ze sie powoli w Nim zakochuje. Z mialam byc singlem na zawsze, wyglada na to ze nie jest mi to dane. Wlasnie K jest zapalonym nurkiem i w najblizysz planach tez mam zamiar opanowac ta sztuke. Pdobno warto. Pozdrawiam Was wszystkie z Chicago. Za oknem leje jak z cebra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kit kat
Dziewczyny, mam do Was prośbę. Czy orientujecie sie jak to jest z zyciem w stanach bez papierow? Jak z praca? Zamierzam pojechac z programem, dostane wtedy tzw ssn. Ale czy jak mi sie skonczy wiza czy nadal bedzie wazny? Prosze pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry apple
ssn bedzie wazny do konca zycia, z nim nawet jak juz bedziesz nielegalnie to duzo latwiej zyc, duzo latwiej o normalna prace i duzo latwiej wszystko zalatwic chociazby wspomniane wyzej prawo jazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam dac znaka ze zdaje na prawko 19 maja :D udalo sie przelozyc termin :D:D:D trzymajta kciuki babki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! to znowu ja ! nie mam czasu na nic studia i spr slubne-wszystko na raz. w czwartek zamowilam sukienke,teraz jeszcze buty i na chwile moge byc spokojna,a do slubu zostaly jeszcze 3 miesiace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wybaczcie ze mnie nie bylo (znaczy tutaj ze mnie nie bylo bo jak zauwazyla Ewander szwendalam sie po innych topikach :D) u mnie dobrze. dlugi weekend spedzilismy na malowaniu mieszkania (tak wiem, moglismy gdzies pojechac czy cos :O ). napracowalismy sie ale plus taki ze czyste sciany i sufity. odswiezylismy to wszystko. w dodatku pozmienialismy kolory i Sebastian ma teraz jasno zielony pokoj. my tez ale nasz troszke powazniejszy jasno zielony, jego taki radosniejszy i ladnie to wyszlo. poza tym rosnie lobuz i uczy sie wszystkiego w mig, niestety z przewaga na zle rzeczy. np. pluc nauczyl sie od chlopca na placu zabaw w 30 sekund :O jak tamten zaczal pluc to moj zaczal sie tak smiac ze wszyscy rodzice na placu zabaw z nim sie smiali bo tak rechotal glosno. a za chwile sam plul i sie z tego smial :D w dodatku lobuzuje caly czas a jak mu zwroce uwage to mi mowi tap i palcem grozi :D narazie mowi kilka wyrazow aba - babcia go nauczyla po hiszpansku, dada, ba ba [bye bye], tap . i po polsku buta , mama, baba, dziadzia i jeszcze jakies kombinacje ale to jak mu sie uda. ostatnio mowi do mojej mamy tap baba :D poza tym ucze go I love dada (przerabiam i love you, you love me) i maly slicznie spiewa aj daw dada :D ale mam z niego ubaw :D zreszta te ktore maja dzieci wiedza jak to jest jak zaczynaja wszystko rozumiec i robic duzo rzeczy o ktore nawet by sie je nie podejrzewalo :) Aero i jak z tym prawkiem bo mialas isc 19-tego? ja chyba sama sobie kopa na rozped dam i pojde sie zapisac na kurs. :O poza tym jedziemy do Polski 18 lub 20 sierpien do 2-4 wrzesnia. taka drobna zmiana planow :) juz sie nie moge doczekac. z tym ze musze sie zabrac za wynajecie samochodu a mi sie nie chce :O wynajmowala ktoras z Was? wiecie dokladnie jak i co? musze podzwonic podowiadywac sie i lepiej zebym sie juz za to zabrala. Dupcia - no Ty to masz cala game zainteresowan. super! :) ja zawsze lubilam malowac ale.. nie jestem w tym dobra. tzn. lubie spedzac tak czas ale nie umiem malowac :D dzisiaj siedzialam i kolorowalam kolorowanke malego. maz sie ze mnie smial :D :D jorkerka - daj jakiegos linka do sukienki jaka wybralas :) powodzenia w przygotowaniach. rety to juz tylko 3 miesiace Ci zostaly :O jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×