Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Gość halooo
czy jest ktos z bostonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emimimi
emi ale ty zarobisz na tym, ze ktos sie zarejesruje tak? napisz cos wiecej o tym, bo cos na scieme mi to wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małka
hej dziewczyny! jak w ogóle trafiłyście do stanów? ja wyjeżdzam w lipcu 2010 jako au pair. marzy mi się wschodnie wybrzeże (boston, ny, new jersey). juz się nie moge doczekac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheusa
W zyciu bym sie na taka prace nie zdecydowala (a mieszkam tutaj od 6 lat).Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małka
sheusa czemu odradzasz? ja uważam że to dobry (i tani!) sposób, aby zacząć swoją przygodę ze Stanami. zresztą nawiązałam kontakty z dziewczynami, które były, są oraz tez planują takie wyjazdy i są bardzo zadowolone i polecają wyjazd. wiadomo, że może nie jest na początku łatwo, ale chyba od czegoś trzeba zacząć. ja uważam że to wspaniała okazja dla młodych ludzi, alby przy okazji pracy mogli nauczyć się języka, podróżówać i poznać ludzi z całego świata. oczywiście ważna jest też agencja z którą się jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunnia22
Hej Dziewczyny;) Ciesze sie ,ze znalazlam ten topik;).Ja mueszkam na Long Island.Moze ktoras z Was tez jest z Li?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie..licze ze ktos bedzie znal odpowiedz! otoz bylam na F-1 wizie studenckiej. Doistalam ja na 5 lat tzn w ambasadzie. Studiowalam jeden semestr i z wielu powodow musialam wrocic do Polski. Jedna z nich byly problemy zdrowotne. po "wyrzuceniu" klas wyjechalam w przeciagu 14 dni- taki byl moj grace period. Wiem ze utracilam status od razu po zrezygnowaniu z zajec. Ale moje pytanie brzmi co z ta moja wize, z tego co wiem stracila waznosc..Co jelsi chcialabym tam powrocic? czy musialabym ponownie ubiegac sie o wize, i o I-20 w mojej szkole? z gory dzieki za jakiekolwiek info...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdbhgn
Alexandra, najlepiej bedzie chyba jak zadzwonisz do ambasady albo moze do szkoly? Nie mam pojecia jak to z wizami studenckimi jest, nie umiem Ci pomoc!! Ale zycze powodzenia i mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala ubiegac sie o wize po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowaaaa
hej F1 - wize masz dalej, natomiast zeby wrocic do szkoly, musisz ubiegac sie o I-20 , niestety, bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo w tym momencie moje I-20 nie ejst juz wazne ale hmm nie sadzilam ze dalej wiza jest wazna...w kazdym razie jak cos chyba probowalabym M wize, taniej placic za szkole...kurcze znow sie miotam gdzie byc...tu czy w US :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka239
Palm Bay, Florida sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela z florydy
hej olenka! tu sarasota, fl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka239
hej!! jak sie zyje na drugiej stronie wybrzeza? (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela z florydy
dzis pierwszy dzien nie bylo tak okropnie wilgotno.. :D juupi jesien idzie! :D zyje sie cudnie, jak to na fl ;) pracujesz, studiujesz? napisz cos o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka239
tak studiuje na uniwersytecie, troche pracuje (ale prace jak to student: kelnerowanie i w sklepie heh) mysle nad przeprowadzka do wiekszego miasta. Moze chcialabys mi podac swoj email nie lubie tego forum ludzie sa bardzo krytyczni i zlosliwi wiec wole nie podawac za duzo detali z mojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniela z florydy
nie dziwie sie ;) to forum to masakra:D ale zdarzaja sie wyjatki ;) podam Ci adres ktorego prawie nie uzywam a potem sie przerzucimy na normalny, ok? :D a_s_i_a_m@interia.pl _ miedzy literkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka239
mi to odpowiada! tez uzylam jakiegos smieciowego meila wiec sie nie zdziw jak bedzie mial smieszna nazwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z Gomory
Kiedy jest "sped pedalow" w Warszawie (Sodomie) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka z Gomory
Kiedy jest "sped pedalow" w Warszawie (Sodomie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliglab
Czemu pedaly zakladaja na wetyl kondony z kolcami ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palipajac
Pedal wykastrowal pedala bo tamten zakladal kondony z kolcami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziulla
Hello;) Jest tam jeszce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedrona001
Czy jest jakas kobitka z IL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana__24
Jest ktos moze z Texasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×