Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaaaaaaaaaaaa

strasznie boli - czy to normalne?

Polecane posty

Gość smutnaaaaaaaaaaaaa

Jestem świeżo po wykonaniu testu, na lekarza jeszcze za wcześnie, jestem umówiona za 14 dni, by mógł potwierdzić ciąże. Jednak strasznie się martwie bo non stop boli mnie podbrzusze, takie jakby drętwienie, mam wrażenie jakby zaraz miało mnie "zalać" :( Powiedzcie mi proszę czy to normalne, a może to znak, że dzieje się coś niedobrego? Co ja mam robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Cię pocieszę, czy może jeszcze bardziej zasmucę! Bóle podbrzusza w ciąży się zdarzają! macica się rozciąga i dlatego może boleć! tak twierdził mój lekarz! natomiast jeżeli do bóli podbrzusza dochodzi ból krzyża i plamienia to wtedy może , ale podkreślam wcale NIE MUSI! być coś złego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macica się rozciąga, też mnie tak na początku bolało, ale ja miałam stwierdzone (nie pamiętam fachowej nazwy) naciągnięte wiązadła. I one były jakoś mniej elastyczne niż normalnie. Zapytaj się telefonicznie gina czy może wziąć no-spę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle "jak na miesiączkę" są całkiem normalne w ciaży o ile są do zniesienia. Silne bóle "zabijamy" no-spą. Jest bezpieczna dla dziecka, łyknij sobie tabletkę 2 razy dziennie, aż do wizyty, będziesz spokojniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaa
Dzięki dziewczyny, Zadzwoniłam do lekarza i kazał brać Nospe. Niepokoi mnie jeszcze jedna rzecz, dzisiaj miałam kilku minutowy "napad bulgotania w jajnikach" - jakby powietrze przeciskało się w narządzie. To normalne? Przepraszam, trochę panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bolalo podbrzusze i piekielnie bolal krzyz tak że nie dałam rady ani chodzic ani leżec ani siedziec - coś potwornego- malutka urodziła sie po terminie- więc na zapas się nie martw- i jak najszybciej idz na wizyte i sie oszczedzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaa
a to "bulgotanie" tak ma prawo być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ma prawo być- przynajmniej pierwszy raz ja osobiscie słysze że bulgotanie może być wynikiem poronienia albo czegoś takiego ;) bądx dobrej mysli- wszystkie kobietki panikuja w ciaży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaaaaaaaaaa
Dziękuje ike :) Albo nie ;) ... żeby nie zapeszać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tych bąbelków - też tak mam :) Podobno normalne, ale napisz co Ci lekarz na ten temat powie, bo ja na wizyte poczekam chyba dłużej niż Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×