Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astryda

ile trwal porod pierwszego dziecka???

Polecane posty

Gość astryda

jak bylo u Was? chodzi mi szczegolnie o urodzenie pierwszego dziecka, bo z kazdym kolejnym podobno jest juz latwiej (podobno, tak slyszalam, czy to prawda nie wiem). pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMia
Moja kuzynka urodziła właśnie tydzień temu, o 2 w nocy pojechała do szpitala, a sam poród (parcie) trwało 15 min - dziecko urodziło sie 5.15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuskaaaaaaa
ja skurcze dostałam o 1 w nocy, około 11 zaczął się poród i o 11:18 moja niunia była przy mamusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myślicie
JA TRZECIE DZIECKO RODZIłAM SZYBCIEJ NIZ PIERWSZE:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 godziny
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko dwie godziny drugie dziecko około półtorej godziny trzecie dziecko niespełna godzinę z czwartym dzieckiem przgotowuję się do porodu domowego, bo bardzo wątpię w to, że uda mi się dotrzeć do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po prostu
od pierwszego skórczu, po którycjh byly kolejne i krótkie jeszczeco 20 minut 4 godziny i 10 minut, a jak mam policzyć od momentu gdy byly bolesne i przypominaly poród co 3 minutki to 1,5 godziny (bo w tym momenci edowiedzialam sie ze to poród naprawde)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala z bolami trafilam ok 23, zaraz po badaniu poleciala mi krew, powoli odchodzily wody a urodzilam po ok 23 godzinach od przyjazdu :-/ wiem straszne, ale dalo sie przezyc - bez znieczulenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fajnie
moj trwal 9 godz .potem cesarka a po cesarce po tygodniu zakazenie i ciecie brzucha na żywca cos fajnego ,ale własnie dzis moj synek konczy trzy latka ,moje cudo było warto.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od przyjecia w izbie przyjec
pierwsze 12 godzin drugie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin z 3 kroplówkami z oxytocyny 2 zastrzykami i 2 czopkami porod zakonczony cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elisabetta_elisabetta dalas mi nadzieje ze kolejny porod moze byc krotszy :) ja pod sama oksytocyna bylam 12 godzin :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin, ale zaczynałam od zera bo miałam poród wywoływany, liczę od podania oxytocyny (tak mi wpisano w karcie). Parcie niecałe 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godz +20 bole parte. Tak mam w karcie, ale nie wliczaja wczesniejszych skurczy a one tez bolą (chyba liczą od tych co 2 minuty???) bo zaczelo sie u mnie o 13.30 a urodzilam o 22.30:) mimo to polozna powiedziala ze sama chcialaby miec taki poród jak ja:) Rodzilam bez znieczulenia i bez oksytocyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×