Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość astryda

ile trwal porod pierwszego dziecka???

Polecane posty

Ja przyjechalam do szpitala w drugiej fazie i trwalo to 10 minut wszycy byli w szoku ze tak szybciutko i wlasnie mi o to chodzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 4 dni/
na koncu kleszcze, zjechana pochwa dziecko w sinicy ale dobrze sie skonczylo tylko ze seks wylacznie w kiszke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27 h nigdy wiecej
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttttttttttttttttttttt
prawie 4 dni/ - a ile juz jestes po porodzie? i serio z tym seksem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
1 dziecko18 godz. 2 dziecki 24 godz. 3 dziecki 10 godz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze ja to rekordzistka:) Od odejscia wod do przyjscia na swiat mojego synka trwalo 36 h. Parlam 1h i 15 minut. Warto bylo!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w karcie mam 3 godziny 20 minut ...ale chyba krócej :P zanim poszłam do połoznych cały dzien odczuwalam coraz bardziej dokuczliwe skurcze ale nie chcialam nawet myslec ze to - to :P odsuwalam od siebei mysl o porodzie ...chyba nie chcialam ze strachu :D w niedziele o 6 obudziły mnie upierdliwe skurcze nasilaly sie do 22 .... i wtedy zglosilam poloznym ( bylam na patologii odszedl mi czop wiec zglosilam sie i zatrzymano mnie ) ...pozniej jeszcze przenioslam moje rzeczy ...na oddzial noworodkowy :) poszlam pod prysnic na lewatywe ....co chwile badania .... godzine przed urodzeniem ....odeszly mi wody przy badaniu :) akcja szybka caly czas łziłam dopoki juz na powaznie polozna kazala mi wlezc na lozko ... :O brrr ... to lozko .... trzy parcia i Julianna patrzy mi w oczy o 24:20 :) natura obeszla sie ze mną łaskawie ... życze samych takich porodów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×