Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nananananana

zwiazek z 50 latkiem

Polecane posty

Gość nananananana

czy ma ktos doswiadczenia z takimi facetami,ktos byl w zwiazku z takim? jacy sa?ja mam 30 lat a podoba mi sie facet ok.50 letni..boje sie tego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
nie mysle o tym czy mi zal..po prostu podoba mi sie,ale on nie domysla sie tego,2 lata temu rozpadl sie moj 6 letni zwiazek z rownolatkiem..dlugo bylam sama,a on od dawna wpadl mi w oko,tylko nie mam doswiadczen z takim starszym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ty bedziesz
miala 45, to on bedzie mial 65 lat i szedl na emeryture:-O Ty 55, On 75 lat, Ty 60, On 80 lat :-O Wyobrazasz sobie swoja przyszlosc za kilka lat z takim staruszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja moze
moze ja ci opisze mojego 55letniego mena---- poczynając od gory - sztuczne szczęki,ktore wyjmuje przed snem nie myjąc, oddech cuchnacy papierochami, dalej idąc w dol klata niestety nie umięśniona, bo kto by go zmusil do cwiczen, wszak ciezko pracuje, brzuch 115 w pasie (skad mi sie to wzielo) gdy mu mowie ze z goloneczek i piwa to mi nie wierzy. Pod brzuchem mizerota sprężajaca sie srednio raz w miesiącu na jedem marny numerek, poganiając mnie bo on juz konczy. Fantazji zero, chcialoby sie ale niestety.....nadrabia to mowiąc potocznie \"w gębie\" erotuman po prostu, sliniąc sie na widok mlodych . Aha piety stwardniale, bo nie dosięga niby coby sobie pumeksem zrobic (siegnąłby ale mu sie nie chce). Ogolnie sflaczaly-------chcesz? odstapię z doplatą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co...
55 lat i sztuczna szczęka? ty jakiegos menela sobie wzięłaś!:D To nie w wieku problem tylko w twoim guście - brudny menel i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja moze
Wiesz jak go bralam to jeszcze nie mial sztucznej :)) Moj gust tez inny ale nie da sie z niechluja zrobic pedanta a ja sie ludzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po prostu niechluj
więc założ temat o niechlujach a panów 55 letnich zostaw w spokoju - tak jakby stosunek do mydła i szczotki do zębów zależał od wieku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
nie ma co uogolniac,moze ktos jeszcze sie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
mysle ze to nie ma zwiazku z moim ojcem,bo ten jest i byl najukochanszym tata na swiecie,nigdy nie brakowalo mi ojcowskiej milosci...ale z tego co tu czytam widze,ze jestescie przeciw...czy nie ma juz nikogo kto bylby szczesliwy z 50 latkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fuj ze staruchami
Pewnie,ze mozesz być szczesliwa z męzczyzna wiele od siebie starszym,ale spojrz na to pod katem czasowym.Ty bedziesz miała 40,On 60.Kobieta w wiewku 40 lat jest jeszcze taka pełna zycia(nie wszystkie)Mezczyzna w wieku 60 lat juz nie jest taki jak 40 latek,owszem,sa wyjatki,ale zdarzaja sie zbyt rzadko. Kobiety zwiazując się z mezczyznami o wiele starszymi postępują czasami egoistycznie,bo nie dopuszczają do siebie tego,ze ich męzczyzna w pewnym wieku bedzie musiał działac przeciwko sobie aby dorownac swojej młodszej partnerce.Taki 60 latek czesciej mysli o wylegiwaniu sie niz o balowaniu z 40 letnia partnerka,ale coz aby nie wyjsc na ramola poddaje sie rytmowi zycia 40 latki i potem kobiety dziwia sie,ze mezczyźni maja wrzody zoładka,wylewy,zawały serca itd.Trzeba sie naprawde zastanowic aby sie zwiazac na stałe z duzo od siebie starszym męzczyzną.Ja np.nie widze sie w łozku z 60 latkiem a mam juz 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne...
"Gość ma kryzys wieku sredniego i chce sie odmłodzic Twoim kosztem." czy wszystkie uwagi są tak na wyrost i agresywne???:( autorka napisała, że ona się nim interesuje a nie on ją, on nawet nie podejrzewa tego po co te agresywne uwagi o nim????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
no to rzeczywiscie dalyscie mi niezlego kopa i kubel wody na glowe:) ale chyba macie racje...zbyt wiele nas dzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odchodz bo umre bez ciebie
ja 26 on 55 mamy corke jest cudownie.kochamy sie jest najlepiej jak tylko moge sobie wyobrazic poza jednym szczgolem......moj partner zaczyna miec problemy zdrowotne-prawdopodobnie ma chorobe wiencowa co wyszlo kilka dni temu.przy jakimkolwiek wysilku piecze i boli go w klatce piersiowej a ja? no coz umieram bo tak bardzo boje sie o niego.jesli mu sie cos stanie to nie przezyje tego,nie wyobrazam sobie....dzisiaj ma jechac do lekarza na badania a ja siedze i mysle tylko o tym aby mu sie nic nie stalo.....bardzo go kocham az serce mi peka ....dlaczego Bog nie pozwolil spotkac mi takiego czlowieka ale w innych okolicznosciach-z mniejsza roznica wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zientarski jest mlody
jak przeżyje na pewno będzie super rozrywkowy i sprawny ciekawe czy ma dziewczynę, która chciała młodego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
a jednak mozna zakochac sie w duzo starszym facecie...bardzo Ci wspolczuje,ale mam nadzieje ze Twoj partner bedzie zdrowy...ile czasu jestescie razem?jak reagowalo wasze otoczenie ?w jakich okolicznosciach sie poznaliscie?przepraszam za te pytania ale jestem ciekawa jak z czasem ukladal sie wasz zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie jestescie
miedzy moimi rodzicami było 25 lat róznicy i była to piekna miłość... moja mama niczego nie załowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż są jeszcze kobiety
myślące głowa a nie pipą, a fuj ze staruchami i i jedna , która odczuwa na własnej skórze różnicę wieku, mimo że mam 57 lat nigdy bym się nie związał z młodą siksą , owszem nacieszyć oko i na tym koniec, stare dziady. .... i leżą nóżkę na niego kładzie, ruszaj się, ruszaj , ty stary dziadzie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
dobrze masz 57 lat ,a mloda siksa dla Ciebie to w jakim wieku?30-40 lat?bo nie wiem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jesteście nienormalni
psychiatar wam potrzebny! gdzie autorka napisała, ze ten 50latek się nią interesuje??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie jestescie
nic nie rozumiem z tego bełkotu co wymamrotałeś... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jesteście nienormalni
A ty autorko, nie zasługujesz na niego skoro wiedząc, że on Toba nie jest zainteresowany, pozwalasz , żeby ludzie tak wulgarnie go obrażali!! Znajdź sobie jakiegoś dresiarza bez szyi i będziesz szczęsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananananana
a gdzie ja napisalam ze on nie jest mna zainteresowany? "narazie"sa duzo mowiace spojrzenia,usmiechy,sadze ze jest mna zainteresowany,ale pewnie do glowy mu nie przyszlo ze moze mi sie podobac.Dodam ze jestem dosc atrakcyjna,mam powodzenie,ale on wpadl mi w oko i ..chyba w serce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta tez
do no coz sa jescze kobiety wulgarny jestes,moze to brak powodzenia:-o? Mam juz pare lat ,w zyciu spotkalam rozne pary i zawsze powtarzam,ze gwarancji na udany zwiazek nie ma w zadnym wieku,przy roznicy ,czy bez roznicy.Ludzie albo sie dogadają,albo rozchodza.Znam pary gdzie facet jest sporo starszy lub kobieta,jedni sa razem po kilkanascie lat,inni po rozwodach,nie ma recepty na szczescie A co do chorób i śmierci to tez moze sie zdarzyc w kazdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.
daj sobie spokój, jeżeli on jest fajny to szkoda jego dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.
i 20parolatkowie: http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://c9.wrzuta.pl/wm8188/885bb2fa0026cc0e47370b03/Kibice%2520lechii%2520gda%C5%84sk%25204&imgrefurl=http://www.wrzuta.pl/tag/pseudokibice&h=96&w=128&sz=4&hl=pl&start=61&um=1&tbnid=f_k0xnZhOJEEzM:&tbnh=68&tbnw=91&prev=/images%3Fq%3Dpseudokibice%26start%3D60%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26as_qdr%3Dall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż są jeszcze kobiety
może wulgarny, no tak, po prostu znam życie i wiem jak to wygląda, różnica wieku , inne zainteresowanie , spojrzenie na świat, i rzygać mi sie chce od tego głupiego picowania tych durnych młodych bab co, co innego myślą, co innego mówią. byłem w zwiazku z kobietą 10 lat młodszą i nie dało się żyć taka różnica pokoleń. Napisała jakaś że rodzice jej mieli 25 lat różnicy, i byli szczęśliwy , to ona tak mówi a jak było naprawdę? Mam teraz partnerkę 7 lat młodszą i to max więcej już jest beznadziejnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie jestescie
Napisała jakaś że rodzice jej mieli 25 lat różnicy, i byli szczęśliwy , to ona tak mówi a jak było naprawdę ja to napisałam i wiem jak było naprawde...moja mam jest moja najlepsza przyjaciólka..ost. o tym z nia rozmwialam..wiec lepiej zamilcz jak nie wiesz...nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtuut
miedzy catherine zetą jones a michael daglasem jest 25 lat róznic i sa juz ze soba długo..mozna byc szczesliwym...nie generalizuj... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×