Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama zaniepokojonaa

podwyższona temperatura ciała u dziecka

Polecane posty

Gość mama zaniepokojonaa

czym może być spowodowana? Mała nie ma kataru, kaszlu, gardło czyste. Od 2 dni ma 37 - 37, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaniepokojonaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Twoja mała jest niemowlakiem to taka temperatura nie jest podwyższona bo to norma. Napisz w jakim wieku jest Twoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaniepokojonaa
skonczyla 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalallala
a gdzie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaniepokojonaa
w uchu, podejrzewam ząbkowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37,5 to nie jest jeszcze nic strasznego nie zbijaj tej temperatury, żeby organizm wybił to, co chce się wykluć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamussssiiiiiiaaaaa
moze cos sie dopiero wykluwa, poobserwuj dziecko i jak nie bedzie zadnych objawów to zrób badanie moczu, moze tam cos sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zaniepokojonaa
dzięki za odpowiedzi mała jest rozdrażniona, źle śpi umówię się na wizytę u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne to gdzie mierzyc
chyba nie w odbycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinakru
Kupiłam w internecie termometr bezdotykowy parę dni temu i jest to model Baby Temp. Polska firma, trzy lata gwarancji i jak na razie mierzy ekspresem. Porównywałam sobie wynik z rtęciówką i wychodzi że rzeczywiście dobrze jest skalibrowany, nie wypacza pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37,5 stopnia to jest normalna temperatura błony bębenkowej. Przy pomiarze z ucha, gorączka jest od 38 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty w obsłudze jest mój Baby Temp szybko idzie sobie zmienić pomiar z badania gorączki na pomiar temperatury otoczenia przykładowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowak
Termometr mam Babytemp od tego miesiąca i sprawuje się fajnie, na pewno jest szybki i też przy tej szybkości nie fałszuje pomiarów co ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U synka i córy tempkę mierzę aparatem Baby temp głównie, jest szybko i bezpiecznie bo bez kontaktu, ale już ja z mężem to ciągle raczej wolimy rtęciówkę...jakoś tak mamy po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u dzieci używam babytemp – fajny termometr w dobrej cenie.. a jest jeszcze razem z kompresem w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o elektroniczne termometry to tylko te z IR mają sens moim zdaniem, sama uzywam Baby Temp – zmierzy goraczke ale jak trzeba to sobie nim mleko w butelce mierze ile ma stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam nowy termometr parę dni temu, teraz badamy się Baby temp, mierzy bardzo szybko nie ma problemu z podczerwienią która by miała jakoś dłużej reagować – tak samo szybka jest przy mierzeniu temp z ciała jak i z obiektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby Temp Sanity, porządnie zbudowany termometr, w mocniejszej obudowie, nawet jak spadnie na podłogę to nic się nie stanie, w każdym razie mi nie pękł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalam w BabyTemp w prezencie od chrzestnej naszej córy. Bardzo mi się taki termometr przydaje przy malutkim dziecku, duza wygoda i bardzo bezpieczne badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam BabyTemp służy bardzo fajnie już od paru miesięcy. Szybki wynik i bardzo czuła podczerwień, nie trzeba wcale czekać aż złapie sygnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

Zdecydowanie jeśli chodzi o bezdotykowy termometr to będzie super opcja i na pewno z takiego sprzętu w ogólności to będziesz zadowolony. Co do tego jaki konkretnie wybrać to już indywidualna kwestia. Przy dzieciach może ten model baby temp, przy dorosłych to w sumie nie ma już większego znaczenia, ważne by była to dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×