Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shake shake

Co myślicie o tym płaszczyku?

Polecane posty

Gość Kasiaaaaaaaaaa
ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRENIK
fajniuchny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn kupiłam właśnie dziś w New Yorkerze (zapłaciłam 200zł) ale chciałam zapytać czy Wam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnyale płaszczyk
jakich wiele, nic specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc szukałam czegoś bardziej oryginalnego ale były same beżowe (w beżu nie wyglądam najlepiej) więc kupiłam ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to świecacy material
to beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jest taki delikatnie połyskujący, ale nie do tego stopnia aby świecił w ciemności, delikatnie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie kupilam na wiosne cos
jasnego a nie czarny. czarnych mam juz za duuuuuuuuzo, potrzebowalam odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebisty!! Tylko szkoda,ze jest wlasnie z takiego troche polyskujacego materialu.Matowy bylby zdecydowanie ladniejszy,ale i tak swietny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z kolei prawie w ogóle nie chodzę w czerni, uwielbiam kolorowe ubrania i szukałam czegoś właśnie w jakimś żywym kolorze, mam rozmiar 38 a w sklepach zostały rozmiary 34 i 40 tylko... Takie kolorowe płaszczyki były tylko w Orsayu ale z kolei fasony mi się niezbyt podobały. Ten mi sie spodobał bo ładnie leży i nie jest do kolan tylko "za pupę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam wczoraj bossski
plaszczyk-kurtke w h&m za 119zl bezowy, cudo.i fajny material, bo nie taki cieniutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
brzydki, taki jakis swiecący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaatja
wazne zeby ci sie dobrze nosil. pewnie milion osob teraz wpisze ze jest brzydki paskudny i okropny. kazdy ma swoj gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjaaaaa
dopiero przeczytalam ze go kupilas w new yorkerze za 200 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przeplacilas kochana, 80zl max co bym za niego dala!!!moglas taniej znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kaaatja, mi on sie podoba i wydaje mi się, że jest mi w nim dobrze, przecież każdemu może się podobać co innego ale założyłam temat żeby zrobić takie ogólne rozeznanie czy nie zrobiłam głupoty kupując ten płaszczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abra kadabraaaaaaa
200 zlotych?????? szkoda kasy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam po sklepach dwie godziny, byłam w H&M w którym nigdy nic dla siebie nie mogę znaleźć :P wiem że pewnie mogłam kupić taniej ale przeszłam kilkanaście sklepów i nic oprócz tego nie wpadło mi w oko, w większości sklepów króluje beż, który w ogóle mi nie odpowiada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjaaaaa
no troche przeplacilas, ale coz twoje pieniądze! przynajmniej masz juz plaszczyk na wiosne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oburzające
ktos se w niezly sposobreklamuje auckje:D Płaszczyk nołnejm warty max 60-70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjaaaaa
hehe tez tak kiedys myslalam, ze to oburzajace. ale teraz niie widze w tym niczego zlego, przeciez ten ktos w uczciwy sposob zarabia pieniadze. nie kradnie, nie pije, sprzedaje tani towar to zacheca w ten sposob do kupna. tzn nie mowie ze akurat tak autorka robi. nawet jesli, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne reklamuję żadnej aukcji, tylko chciałam poznać zdanie forumowiczek, aukcję pokazałam bo jest na niej zdjęcie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam w Internecie zdjęcia tej kurtki ale nie było na normalnych stronach, znalazłam tylko w takiej wersji :) nie ja jestem sprzedawcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×