Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

A ja już się obrobiłam :D i mogę leżeć do góry brzuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że zostałam - robota sie podzieliła na 3 osoby ;-) a tak to by nadgodziny pewnie zrobili :) mialam jechac prosto do domku a amusze o cmentarz zahaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba skoczę do sklepu bo mi mieli przywieść spodnie na dziś lub jutro :) A że jutro jadę na piwko z koleżanką to by mi się przydały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykłe jasne jeansy, bo coś ostatnio nakupiłam samych ciemnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych strongów, a reds dla mnie to jak soczek ;) Ja pije przeważnie tyskie, a ostatnio tyskie z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądać... :p Mój kolega pisał pracę mgr na temat produkcji piwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się zdaje ze tej degustacji bylo zdecydowanie więcej niż czego innego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wyobrażam co by było gdyby nas tam zabrali... Wieczna degustacja ;) Zresztą my i tak całe studia ieliśmy wieczną degustację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziś nie 7:08 ale niewiele się spóżniłam.. Wczoraj wymyłam te okna w śniegu - śnieg padał a ja walczyłam - ale tak na szybko szmatą przeleciałam, starłam kurze, pościel zmieniłam i o 20 wkomponowałam sie w wyrko.. ryzu nie robiłam bo brakło mi rączek :D... jutro zrobię a co do degustacji - obok uczelni mielismy knajpkę - otwart a od 8 rano - i wierzcie mi czesto tam bywalismy -... to były piekne czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) To Ty miałaś lepiej bo nasza knajpa koło uczelni była od 9 czynna i trezba było stać z piwem ze sklepu obok pod drzwiami i czekać aż otworzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh :-) co dzis robisz? ja o 9 na angielski :D a potem luz... robie zamówienia na gadzety i na smycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam tylko wysłać jakieś pisma jak podpisze je dyrektor, uporządkować dokumentacje i luzik :) Szef na urlopie takze jest ok :) A po pracy jadę na piwko :D :D :D i może jak zdążę na zakupy przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te spodnie? kupiłaś?? ja czekam na przesyłkę z bon prixu pierwszy raz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam :( Dopiero dziś pani jedzie po towar, jutro mam przyjść :) O ile nie przebaluje wszystkiej kasy dziś :p Ja kiedyś chciałam zamówić sobie coś z bon prixu ale mi odradzili wszyscy bo to podobno straszna lipa jest. Zresztą dobrze ze nie kupiłam tam tego swetra bo potem znalazłam na mieście identyczny tyle że 10razy tańszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam koleżankę w pracy co kupuje i chwali :-) moze w zależności co... kiedys odkupiłam spodnie od kumpeli własnie z bon prixu - byłam bardzo zadowolona :-) a ze teraz mam problemy z dostepem fajnych ciuchów (rozmiarowo) to postanowiłam spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie pary spodni takie sportowe na wakacje... z jakimiś naszywkami, jedną tunikę i parę Tshirtów i jedna bluzkę z bezrekawnikiem i swterek :-) suma prawie 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co Ty masz za rozmiar, że masz problemy z kupnem ciuchów? MI się ostatnio coś samo z siebie schudło i teraz muszę kupować spodnie od nowa wszystkie bo stare wiszą na mnie jak na wieszaku :o dobrze ze bluzki jakoś wyglądają bo bym chyba się musiała wkurzyć, i zbankrutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×