Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abcdefgah

szukam przyjaciólki

Polecane posty

no ja w takim razie troszkę wiekszy niz ty 44-46 spodnie góra mniejsza - ja trochę choruję i nagle mialam duży przyrost wagi teraz jestem na lekach i juz nie tyję ale zejsc mi bardzo cięzko mimo 3 treningów 2h tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzka fajna, spodnie tak średnio. Chyba ze tak na "wylotki" gdzieś. Ja ostatnio kupuje same takie bardziej eleganckie ciuchy bo mam dużo straszego faceta od siebie i chcę zeby to jakoś wyglądało, a poza tym jakoś mi teraz to już odpowiada, spoważniałam przy nim chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam 34-36. A miałam 38 z którego byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak na wakacje to rewelacja :D a to wdzianko które teraz dałaś linka super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 40 jestem wysoka 175 wiec wygladałam normalnie (mam grube kości) a potem - sama już wiesz jakie skutki ... ale tak to jest przy hormonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz próbuję z tym walczyć ale jest ciężko - lekarz mówi pomalutku pojdzie ale pójdzie ja chodzac przed slubem na aerobik 2 razy w tygodniu i jedzac na serio skromnie przytyłam 10 kg w pól roku :D także ciesz się z tego ze ty chudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że jakoś średnio mnie to cieszy, wszystkie ciuchy muszę nowe, mniejsze kupować :o A to i tak nie jest normalne to chudnięcie przy takim jedzeniu i jego ilościach jakie ja pochłaniam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbadaj tarczyce :D ja mialam to samo malo co jadlam a tyłam - i mam niedoczynność tarczycy za to chudnięcie to jest nadczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłam u lekarza na coś tam się badać i traczyca była ok. Bluzeczki spoko, takie zwykle raczej, akurat do tych spodni które pokazywałaś wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie ciesze że nie mam spatzronego gustu :P bo jak naszywki na nogawkach to bluzki w jednym tonie jezeli z takich iuchów bede zadowolona to potem pomysle nad takimi do pracy :D ale zobacze co przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dokumentacaj uporządkowana :) Teraz tylko czekam na podpis dyrektora na pismach i do wysłanai i luzik do końca miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie cwiczenia z angielskiego :-) witamy Haris masz dzis wiecej czasu niz wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet się zawziął i teraz się też uczy angielskiego :) A ja muszę tego słuchać i co chwila jest "a jak jest po angielsku coś tam, a jak jest coś tam innego..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja na chwilkę uciekam, muszę poszukać jakichs fajnych życzeń Wielkanocnych bo wczoraj dostałam juz pierwsze i muszę odpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe masz te zajęcia... A wogóle to z pracy Cię wysłali na jakiś kurs czy co, że chodzisz tam w godzinach pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×