Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Może małe podłączago pod temat? Będę 3cia do kompletu. Motywację mam wprost piorunującą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Moge sie przylaczyc??:) Tez mam slaba silna wole i potrzebuje wsparcia:)hehe w kupie razniej hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie i cieplej:) Witam was:) wstałam już jakiś czas temu ale musiałam umyć włoski- wolałam umyć z rana bo lubie jak same schną. Później je potraktuje prostownicą także to im tylko wystarczy. Musiałam tez zrobić maseczke na twarz;) No to ja dziś zaczynam jeden dzień warzywno owocowy:) narazie pije wode i drugą kawe:) Jak się rano zważyłam to waga nic się nie zmieniła 56 jest cały czas a to dobry znak:) szczerze schudłam dwa kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):) Dzien zaczelam od sniadanka(2 kromki chleba razowego z serkiem topionym+kawa bez cukru i mleka) TYm razem musi mi sie udac:)!!coraz cieplej,lato juz mam w glowie:)gorace dni..upal..a ja...nie mam co na siebie wlozyc??bo mi sie tluszcz bokiami wylewa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!koszmar...musze sie tak katowac bo mnie to mobilizuje:) Uciekam do corki:)wola mnie zeby jej poczytac:)pozdrawiam Napiszcie co wcinacie na obiadek???moze podkradne jakis pomysl??pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH :d ja dziś na obiad jem spaghetti, ale troszkę, co tam , nie będę się ze wszystkiego ograniczac bo po diecie już nic jeść nie będę mogła :] a ogólnie to na dzisiaj ok 650 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na obiadek jajko sadzone i cukinia z patelni z pieprzem ziołowym. A jutro to chyba nastąpi inauguracja sezonu grillowego, bo bogoda piękna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem u chłopaka już. poszedł po piwko ;) hi hi na diete super:) ale mam ochote się napić:) Pozdrawiam. Odezwę się w poniedziałek. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam jutro na uczelnie:)beda kusic kebaby..i i nne zle rzeczy:):(nie dam sie bede twarda:) Napiszcze dziewczyny jak wam idzie:) oj mam ochote na browarka ...ale nie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Mój się poszedł kąpać to wykorzystuje okazje ,żeby do was zajrzeć. Ja na śniadanie dziś zjadłam kanapke z pomidorem i cebulą. Ponoć najlepiej chleb z warzywami łączyć:) na obiad o 14 mamy kurczaka ;) no ale po objedzie idziemy na spacer połączony z łażeniem po sklepach także się spali:) Na kolacje nie wiem co zjem. Chyba postawie na jajka-może jajecznica?;) a może sałatka z jajek ze szczypiorkiem:) Zobacze jeszcze. Pozdrawiam i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też poszedł do sklepu :D dziś na śniadanie zjadłam musli z jofurtem naturalnym :) i do tej pory nic, ale za jakaś godzinkę zjem \' warzywa na patelnie\' :) Byłam z moim pocxhodzić po sklepach ale nic nie kupiłam.. tylko ten rem z Eveline do biustu :) w ogóle zauważyłam zmiany w mojej figurze... jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porwałam się dziś na \"męską\" wycieczkę rowerową z facetami... 9-16 jazda po lesie w tempie \"nie ma zmiłuj\" plus bonus - kiełbaska z ogniska z ogórkiem kiszonym i w trakcie kilka jabłek i browarek :P. Po powrocie polazłam jeszcze na basen, żeby się dobić do reszty i oto leżę przed kompem czując każdy mięsień w ciele, ale głowa przeszczęśliwa :D A miałam taką ochotę na tournee po sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasper no to niezła jazde miałaś:) Ja dziś na sniadanie : jogurt pitny +otręby. na obiad kurczak gotowany z rosołu. na kolacje ser feta z warzywami. chyba. Albo jajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu jajka, kurde ja nie wiem co mi się stało ,ale dostałam uczulenia na jajka :( Przez 18 lat nic i nagle uczulenie a niech to szlag :o w każdym bądź razie, rano płatki fitness z mlekiem :o ( nie wiem co jeść innego rano na śniadanie wrrr ) 2 śniadanie: jabłuszko obiad: activia :D kolacja: tuńczyk w sosie własnym :D + 45 gimnastyki na wf :D i godzinna jazda na rowerku stacji9narnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×