Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

Postanowione,dziś nie jem kolacji. nie mam coś apetytu;) wypiłam kawe i nic nie zmieszcze;) a na siłe nie bede jeść. Zaraz ide zrobić masaż szorstką gąbką i pilling kawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,że topik umiera,,, trudno.ja też bede mniej pisać;) Pozdrawiam i miłego wieczorku. Po co zakładać co rusz nowe tematy jak każdy zdycha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello a ja dziś paktycznie nic nie bede jeść. Narazie zjadłam jabłko i kilka plasterków białej rzodkiewki. robie małe oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze,że w końcu coś ruszyło:) u mnie też nie jest źle;) już się nie moge doczekać jutrzejszego AQ bo po zajęciach nigdy nic nie jem i na drugi dzień czuje się lekka jak piórko. wczoraj ostatnio posiłek zjadłam okolo 14... no i dziś rano też się fajnie czułam:) zreszta z rana brzuszek zawsze fajnie płaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam,że na wadze wolno spadam-ale dwa kg to i tak dużo jak dla mnie:) za to w cm robi się mnie mniej. Masaże,ćwiczenia i mała dieta -wszystko się liczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Ja zaraz sobie troche potańcze :D potem na prakwo, i wieczorem peelingi ;D mam w domu takiego masażera, i tez ciałko po tym jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wieczorem ćwiczyłam aż 30 minut:D a po cwiczeniach zrobiłam od razu masaż:) Dziś też poćwicze-ale postaram się dłużej. Potem pilling i masaż. Ja nie mam żadnego przyrządu do masażu dlatego musze używać rąk;) które też sie fajnie ćwiczą dzieki masażowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe smiesznie to wygląda;) ciężko stwierdzić co to jest;) ja tam po pillingu robie masaż szorstką gąbką i skórka też robie się jak niemowlaczek:) Paula Ty w tym roku piszesz mature czy za rok? na studia się wybierasz? jak tak to na jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh stoisz i ten pas dajesz np na pupe i ustawiasz rózne prędkości i on masuje :D i gładziutka jest skóra :P Ja maturę za rok dopiero a na studia się wybieram do Katowic;P psychologia w biznesie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fanie:) ja zrobiłam błąd ,że nie poszłam od razu po maturze. w tym roku daje sobie ostatnią szanse żeby iść ale zaocznie na Doradzctwo personalne i public relations. ALe wszystko się może jeszcze zmienić znająć mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno;) jak sie przyłożysz:) nie udało mi się dziś na samych warzywach być ale za to ostatni posiłek pizze zjadłam o 14:P a nie przepraszam o 17 zjadłam jeszcze troche serka wiejskiego ze szczypiorkiem.. Zaliczyłam masaż po 25 minut na udo. i poćwiczyłam aż 40 minut:D później zrobie jeszcze pilling kawowy i masaż gąbką. Trzeba się ostro brać za siebie bo czasu nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź nie mów ;p czas ucieka jak nie wiem ;P ehhh jak ja załuje,że nie wziełam się za siebie tak ostro wczesniej ;p oh załuje;p ale lepiej teraz niż w czerwcu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spokojnie. tym bardziej,że nie mamy dużo do stracenia:) Ja mysle,że jak codziennie bede się pilnować i coś robić to do końca kwietnia bede miała już wieksza połowe droge za sobą:P Od przyszłego tyg. zaczynam jeździć na rowerze! 3-4 razy w tyg. po powrocie z roweru od razu brzuszki. wtedy niby się tłuszcz spala. teraz uciekam na serial:P do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej Jestem::D Spać wczoraj poszłam po 24:P oczywiście na pusty żołądek:P ah ta pogoda. Ostatnio tak ładnie było a tu znowu pochmurnie... :P człowiek wariuje rozbiera się potem ubiera hehe;) fajnie dziś Mam AQ to sobie pokickam w wodzie:) aha a jutro jade na weekend do swojego ale pewnie zaglądnę czasami na kafeterie;) bo ma już internet. Ale to zależy jeszcze. Jak jestem u niego to nie lubie za bardzo się udzielać na kafe;) bo to mój mały azyl i potrzebuje prywatności;) Miłego Dnia!! Trzymaj się dietkowo:) Ciekawe ile osób nas szpieguje i czyta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam to samo z kafe :D przy nim się nie udzielam bo ciągle się drze a wyłącz już te dietyyyy ;p hehehe;D ja zmieniłam mleko 3,2% na 2.0% i powiem Ci,że dobre jest jak sie skończy to kupię 0.5 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mój mi pozwala;) dogadujemy się jakoś;) telewizor też mamy u niego w pokoju-dzięki moim namową i jest OK:) no i ja pilota zawsze trzymam jak on np siedzi na kompie i na odwrót:) Ja mam za sobą już masaż krótszy ale zawsze coś:) Mam nadzieje,że w przyszłym tyg, bedzie ładnie oby chociaż nie padało-bo musze koniecznie zacząć smigać na rowerku. trzeba też drugi naprawić bo mój G się zdeklarował,że chce ze mną pojeździć. Fajna sprawa -zawsze to jakieś nowe zajęcie na weekend:) wycieczki rowerowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś 0%:P moja mama takie kupiła dziś co się bardzo zdziwiłam:) i powiem szczerze,że smakuje dobrze... do kawy takie chyba nawet lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mój mi też pozwala ale raczej nie siedze na kompie jak on jest no bo po co ;p a drze się na mnie jak widzi ,że klikam na jakis dietach itp ;P to mi każe to wyłączyć i coś zjeść bueh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) ale masz wyrozumiałego chłopaka;) z tym jedzeniem:) faceci to czasem nie rozumieją...;) mój mi też gadał,żebym tylko uważała;) żebym nie przesadziła z tym odchudzaniem itp;) musiałam mu dużo tłumaczyć ;) tym bardziej,że wiem trochę na temat diet;) i nie mam już 15 lat ,żeby popadać w anoreksje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to biedny zamiast zjeść po 18tej kolacje to patrzy na mnie i mówi 'Albo niee zjem'' haha ;P to mu tłumacze,że przecież może jeść i obok mnie ale mnie to nie rusza itp :P Przynajmniej nie przejadamy kasy w McDonald'sie lepiej iść do kina albo na zakupy ;) a co do rowerków to często wiosną gdzieś sobie jeździmy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Posiłek jadłam o 18. Zawsze jak mam AQ pozwalam sobie coś zjeść,żebym po zajęciach nie miała ssania;) Aq miałam dziś o 19.40:) po tych zajęciach mam odrazu lepszy humor:) teraz pije pyszną herbate z owoców tropikalnych -pięknie pachnie:) Ciesze się bo jutro o 15 bede już ze swoim :) w niedziele się ostatni raz widzieliśmy;) Dziewczyny gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×