Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black vanillia

18.03.08 - start z odchudzniem, początek walki o lepsze jutro

Polecane posty

No mnie motywuje sexi bikini :D hehe aaa nie jem już nic bo ciągle 3ma mnie ta zupa jeszcze.. dzisiaj nasmaruje się oliwką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam do was a tu puchy takie? ja dziś nie potrzebnie szłam na basen bo awaria była i zajecia odwołane... ale za to miałam spacer i w domu zrobiłam sobie godzinny masaż. Jak zjadłam przed 18 tuńczyka tak na tym skończyłam. :) w sumie nawet głodu nie czuje jakoś. zmotywowana jestem i bez sensu by było się teraz najadać. Co jest z wami dziewczyny? gdzie reszta? już po odchudzaniu? czemu te topiki zawsze tak szybko umierają? Paula mam nadzieje,że Ty chociaż zostaniesz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie :) dobrze,że chociaż Ty jedna;) No to musimy się trzymać razem to daleko dojdziemy. Inne beda płakac przed samym latem.Zobaczysz ile topiców zacznie się nowych tworzyć hehe;) jak schudnąć w tydzień itp;) a my będziemy miały już to za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ;) maj,czerwiec, będzie oblężenie - norewska itp i inne :P 10 kg w tydzień - piękna przed latem hahaha :P:P W sobotę jadę z moim do kina na 'Nie kłam kochanie' ciekawe czy fajny film ;) mam straszną ochotę na sok ze świeżych truskawek .. są takiej w Grycanie, ciekawe ile mają kcal :) robiłam a6w i przerwałam bo mi się nudziło , sama układam ćwiczenia teraz :) ale mam lenia ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez w domu staram się troche pogibać. ale od przyszłego tyg pochodze 1 raz w tyg dodatkowo na BBP-brzuch biodra,posladki:) wtedy bede miec 2 razy aqua + 1 raz BBP-podłapie troche układów i ćwieczeń -wtedy bede mogła w domu sobie robić areobik;) Tak w ogóle to żałuje,że nie wziełam się za siebie w styczniu;) no ale każda pora jest dobra, Ja ostatnio byłam na ,,mgle'' też całkiem niezły. napiszesz mi potem czy nie kłam kochanie jest wart obejrzenia ;) Ponoć Lajdis tez dobra komedia ale wybrałam Mgłe... poczekam aż lajdis bedzie do ściągnięcia;) truskawki są Ok na diete. Ja lubie takie swieże gniecione z cukrem:) ale w tym roku chyba obejde się bez cukru;) jakoś tak swoje nawyki żywioniowe na dobre chcę zmienić. aha i z lodów latem napewno nie zrezygnuje bo uwielbiam(oczywiście z umiarem) ooo mrożone truskawki też są pycha:) Grycan to pewnie jakiś sklep? u nas takiego nie ma;) Oki ja się jutro odezwe-teraz już się zbieram. komp jest u mojego brata w pokoju;/rano wykorzystuje okazje jak jest w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grycan to taka sieć sklepów z lodami .. w sumie jak Algida itp tylko ,że ma swoje stoiska w większych supermarketach i tam są takie pyszne soki świeże, np z ananasa,truskawki itp mmmmmmmm :) ja tez załuje,że nie wziełam się za siebie wcześniej ... co do nawyków tez mam je zamiar zmienić na całe życie a nie tylko na dietkę :) a za lodami nie przepadam gorzej z piwkiem aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa a co do Lejdis to byłam i polecam :D W sobote idziemy na nie kłam kochanie a następny film to oko :P podobno fajny ... buziaki lece ćwiczyć :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoO Oko też bym sobie obejrzała:) lubie takie filmy:) Ja już sobie dziś zrobiłam stretching, masaż,poćwiczyłam trochę na brzuch,nogi,pośladki:) i czuję się super. Przez to,że zaczełam być bardziej aktywna i zmieniłam dietę nawet wcześniej sama się budzę bez budzika:) Nie chcę się chwalić ale dziś zobaczyłam fajną zmianę w wyglądzie mojego ciałka:) Jak tak dalej pójdzie to do maja bede już super;) znaczy się teraz też jestem ale bede jeszcze lepsza;) Dziś na śniadanie bedzie sałatka warzywa+2 jajka na twardo. trzeba sobie jakoś jadłospis urozmaicać. Aha doszłam do wniosku,że taka dieta bez chleba itp. działa mi lepiej na cere... :) jak widać na każdego co innego działa... Pozdrawiam i miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie same gniecione albo mrożone -bez niczego. upss właśnie grzeszyłam (ale czy bardzo?) miałam napad żarłoczny i zjadłam.... kisiel słodka chwila truskawkowy,troche loda i teraz uwaga: frytki polane keczupem... tylko prosze nie bić:P dobrze,że to po 11 a nie po 18;) i teraz mysle czy zjeść później coś? czy może tylko pić,wode i herbate??? chyba to drugie co? Ide pranie wywiesić;) zawsze to troche spalonych kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh..a mi smutno dziś... waga stoi .. ba... przytyłam o.6 kg ... jak to możliwe? ćwicze, dużo ruchu, dietka.. a waga w górę 😭 :(:(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przed @ jesteś i woda się zatrzymała??? Ja tez mam dzis małego doła... ale mniejsza z tym.... Pozdrawiam. Ja się odezwe dopiero w niedziele wieczorem (dzis przyjeżdza mój na weekend no i jak on jest nie siedze na kompie) albo w poniedziałek. Buziaczki! Ps. Ja jakoś narazie nie staje na wagę. stane dopiero w piątek .... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ucieło mi kawałek wpisu.... ale duperelki w sumie napisałam;) że zrobiłam masaż ,pilling, masaż szorstką gąbką, kapiel i czuje się nowo narodzona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie peeling z kawy cuuudo! a teraz ćwiczenia! a wieczorem do kina z moim kochanym,oczywiście bez coli i popcornu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mój już pojechał do domu;) No i mam czas dla siebie na kompa;) wczoraj wieczorem nie obeszło się bez masażu. ;) pojadłam sobie wczoraj ale do 18- a spać szliśmy po 2 także;) (można powiedzieć,że już po 3) raczej nic się nie odłożyło. Aha,wczoraj rano stanełam na wage i było 56:D hi hi-byłam miło zaskoczona. Dziś na śniadanie zjadłam trochę rybki po grecku- teraz pije kawe a co na obiad zjem to nie mam pojęcia. Może jakąś sałatke dobrą sobie zrobię. Pozdrawiam i miłego Dnia. Madeline Na oko nie musze już iść do kina bo mój brat ma na kompie ale powiedział,że taki sobie. a jak tam,, Nie kłam kochanie\'\'? ps. Ja ze swoim nigdy w kinie nie jemy... - jakoś tak się przyjeło ,że idziemy oglądać film a nie jeść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mnie zawsze kusi na popcorn, na nic więcej.. mmm ale zapach popcornu ..uwielbiam ^^ no i na zapachu się tylko obyło. a ' nie kłam kochanie' powiem Ci,fajny film! :) a oko sobie ściągnę .. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi- ja normalnie naszczęscie za takimi bajerami nigdy nie przepadałam:) Tak samo słodkich napoi gazowanych i nie gazowanych unikam jak ognia! powiem wam szczerze,że nawet mnie nie ciągnie do nich. Bo wiem ,że to same konserwanty,cukier itp blee:P I jeszcze jak sobie pomyśle, jak były czasy ,że się nie przejmowałam tym co jem.... o jaa masakra. Do piwka w weekend zawsze musiały być chipsy solone najlepiej z Biedronki:D (to wszystko się zaczeło jak poznałam swojego) pamietam,że przez to ,że tak fajnie jadłam to spuchłam ładnie!! Nigdy więcej,im człowiek starszy tym bardziej powininen dbać o siebie;) a tak szczerze w wieku 17-19 lat to diety mi nie w głowie były;) wszystko przez ta kafeterie się zaczeło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szczesciaro:P Ale tak to jest, ze jak sie czlowiek ogranicza nna diecie, to potem nie chc mu sie jesc... Tak jest dobrze, Madeleino, pomarzmy... Jakibys chciala kolor bikini na lato, gdy juz bedziemy szczuplutkie?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak, z biedronki sa najlepsze:P One tez sa bardzo kuszace:O A Ty, moze sie przylaczysz i wymarzysz z nami lato, Szczupla Byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko , ee tam zakochanie to miałam 2 lata temu!;D i wtedy nic nie jadłam! ale teraz po dwóch latach związku to wiem,że to ON jest przyczyną mojej nadwagi ;D ( na kogoś trzeba zrzucić nie?! :D ) zaprasza mnie na pizze w domku jakieś fast foody , lodyy i w ogole bleh :P ale koniec z tym :D Oj nie nie ;P black ,jeejj ja chcę taki błękit śliczny ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×