Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ąć

biala kurteczka ZARA- wasze opinie, bardzo proszę

Polecane posty

Gość ąć

Znalazłam w Zarze białą kurteczkę/ krótki płaszczyk na czekoladowej podszewce, z czekoladowym kołnierzem, baaardzo mi się podoba, ale trochę przeraża mnie cena (3 stówy, to dla mnie dużo). Jakie macie doświadczenia z ubraniami tej firmy? Nie farbują? Nie defasonują się, kurczą? Nie ma mi kto poradzić, na mamę czy koleżanki nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Ci powiem abyś poczekała do wyprzedaży, 300 zł to dużo a moim zdaniem zara jest dość przereklamowana chociaż spodnie mają całkiem dobre nie wiem jak kurki bo zwyczajnie nie kupuję w zarze kurtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
a kiedy takiej wyprzedaży mozna się spodziewać? jakie jaest prawdopodobieństwo, że jeszcze wtedy będą i to w oim rozmioarze? ile takich kurtek może mieć sklep? może któraś z Was pracuje w sklepie odzieżowym i wie ile egzemplarzy ciucha przychodzi w dostawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
Poza tym jak mąż tryśnie na kurtkę to nie będzie widac plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Moja siostra kupiła na wyprzedaży ostatnio w Zarze wiosenny trencz za 150 zł ! a jej chłopak garnitur za 750 zł przeceniony z 1500 Wyprzedaże są konkretne, ale niigdy nie masz pewności, ze akurat ten płaszczyk jeszcze będzie. Ja jak nie porzebuję czegoś na już, to czekam na wyprzedaż, ale tez kupuję jak jest, bo boję się, ze pozniej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefal to dobre żelazka
przeceny będą pewnie już zaczynać się w maju albo czerwcu - wiosennej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
walnij się tym żelazkiem w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąć
też nie sądzą żeby prędko była wyprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galatasaray
Dzisiaj byłam w Zarze i chyba wiem o którą Tobie chodzi, tylko była z brązem w środku. Czy to taka z wełnianym kołnierzem? Jeśli tak to super, druga biała była ze śliskiego materiału i tez była rewelacyjna. Za tą cenę warto. Ja bym kupiła, ale szukam czegoś długiego. Gdyby były u mnie długie to na 100% miałabym ją dzisiaj w szafie. Są inne, ale materiały są płócienne i bardzo grube, a ja chcę lekką. Bierz ją i się ciesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 154
ja kupiłam w tym miesiącu płaszczyk czarny elegancki , ale w Dublinie za 120 euro, wierz mi jest wart tej ceny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara forever
warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×