Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FuSzKa_Po_PiWiE

..Rozwaliłam dwa związki- małżeństwa..

Polecane posty

Egzystencjalny Paw..zastanawiam się czy uważasz, że fakt iż nadałeś sobie nickuś pawia..to upoważnia cię to do tego by uznawać się za pępek świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc, prosciej było, kiedy to ja byłam strona porzuconą... fuszka : życzę Ci , żebyś była szczęśliwa :) I pogratulować odwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiia
Nie wiem czy oglądał ktoś w was niedawno "Rozmowy w toku". Występowała tam Zofia Czernicka. Jeśli ktoś to oglądał, to wie o czym piszę. Potępiać ją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kyyrene ..ech..dziękuję, a z odwagą to chyba nie miało nic wspólnego.. Nasze drogi zeszły się zdecydowanie za późno, co nie oznacza, że musiałam przejść obok tego do porządku dziennego.. spotkanie Jego, było przysłowiową kropką nad i..którą postawiłam- oboje postawiliśmy..i jest Nam cudownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga303
do autorki:wiesz nie przejmuj sie zlosliwymi komentarzami,zapewne zazdroszcza tobie szczescia jakie ciebie spotkalo.ja jestem po twojej stronie,zycie jest zbyt krotkie,zeby odrzucic milosc,kiedy stanie na naszej drodze.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tam wyzej mądrze napisał... małżeństwo to autorka mogła rozwalic tylko swoje.... to drugie rozwalił tamten facet i nikt inny... poza jakimis odosobnionymi przypadkami, ta trzecia nie ponosi winy za rozpad małżeństwa i tyle... wiem, ze kobiety z chęcią rzucą sie na kochanke, tłumacząc ze wszystkiego biednego mężulka, ktory nie wiedział co robi... no ale nie kazdy jest głupi i nie kazdy tak to interpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko :) te wszystkie wściekłe kretynki lepiej by sie swoimi facetami trochę zajęły ... ale one najpierw gderają mężowi nad głową, dołują ich, traktują jak totalne zera a potem sie dziwią, że odchodzą do innych bab... i oczywiscie winna jest tamta, bo doceniła ich faceta :D i co najsmiesnziejsze- niczego ich taka sytuacja nie uczy :D kolejny związek i znow robią to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie czaję - po co ten tytuł "Rozwaliłam dwa związki"? no a potem szczęśliwa i pełna entuzjazmu dla wypowiedzi komiczne, o tym, że mogłaś tylko swój związek rozwalić... to w końcu wg Ciebie rozwaliłaś 2 czy 1? tzn. swój? jesteś szczęśliwa: spoko, git, gratuluję; no ale można wnioskować, że albo jesteś wyjątkowo z siebie dumna, że siejesz zgrozę, ruinę i zniszczenie, albo - że czujesz się winna tylko głupio Ci się do tego przyznać... nie rozumiem, o co Ci chodzi? chcesz się pochwalić tym, że mimo niesprzyjających okoliczności zawalczyłaś o milość? (skądinąd kojarzy mi się to z taką brazylianą nieco;) ) i podkreślić, że osoba ludzka ma do tego prawo? czy chcesz się zaprezentować jako buldożer, bo taki image wydaje Ci się fajny?;) jakby Ci było z tym wszystkim tak fajnie, to byś dała jakiś tytuł z cyklu "Ale mi dobrze i niczego nie żałuję"... a tak to jakieś to niezdrowe i niesympatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
tytuł nieco prowokacyjny, żeby zwabić i zachęcić pewnie do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
o dziwo mały odzew ze stron porzuconych, biednych zon, hmm wyzwisk tez nie wiele, gratulacje za to.... czyzby kafe wyedukowała społeczeństwo w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze akurat nie siedzą na necie i stąd tam mały jak na to forum atak agresji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
albo siedzą na sposobach zdradzanych zon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie..już Ci odpowiadam..żebyś nie cierpiała męk domysłów.. ..rozwaliłam swój..i siłą rzeczy doprowadziłam do tego, że On rozwalił swój.. winna?:o winna czego? że facet, którego Kocham jest ze mną??:o..to chyba zasługa a nie wina..prawda??i o jakiej dumie mówisz??? i o jakim sianiu zgrozy, ruiny i zniszczenia????- My zbudowaliśmy coś nowego..a Ty o zniszczeniu mówisz..ech.. i żeby połechtać twoją próżność..dodam..\" ale mi dobrze i niczego nie żałuję\"..mało tego, gdybym miała to powtórzyć, bo los by cofnął czas..zrobiłabym tak samo..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krettka1
Kazdy facet jest zdolny do zdrady, nawet ten najbardziej kochajacy, takze to tylko kwestia czasu jak zostaniesz zdradzona i wtedy bedziesz inaczej spiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli autorka nie stosowąła jakichs chamskich i podstępnych metod odbicia faceta, tylko po prostu oboje po tym jak sie poznali - uznali, ze ich związki to pomyłka, to niczego sie nie psuje i nie niszczy... to jest życie... ludzie sie rozstaja, uczucie sie wypala, powstaje nowe - naturalny bieg rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kazdy facet jest zdolny do zdrady" bo kobieta to czywiscie zdolna nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krettka1
Kobiety takze zdradzaja, ale niewiernosc to jednak domena facetow. Kobieta, jesli kocha meza, to oleje cieplym moczem zaloty adoratorow. Odpowiednia kobieta natomiast potrafi z facetem zrobic co chce, sprawi, ze wierny, kochajacy mezus bedzie przez 24h myslal tylko o niej, az w koncu ulegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kobiety takze zdradzaja, ale niewiernosc to jednak domena facetow" buahahahahahaha a to Ci numer :D masz jeszcze jakies mądrości? a jednak masz bo piszesz "Kobieta, jesli kocha meza, to oleje cieplym moczem zaloty adoratorow." gdzie słowo "jesli" to słowo klucz :D "Odpowiednia kobieta natomiast potrafi z facetem zrobic co chce, sprawi, ze wierny, kochajacy mezus bedzie przez 24h myslal tylko o niej, az w koncu ulegnie" :D:D facet moze zrobić dokładnie to samo z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krettka1
Komiczne, widze, ze rogi, ktore doprawila ci zona/dziewczyna odbily sie gleboko na twojej psychice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogi wyrastaja na głowie, a nie w psychice... ale Twoj argument jest powalający, o prostu zabiłaś mi klina, bo jako negacje tego co pisze, użyłaś przykładu, w kórym zdradziła wlasnie kobieta :D jak to jest, gdy samemu obala sie wlasne stwierdzenia? :D to juz głupota, czy jeszcze tylko nieuwaga? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krettka1 ---> to, że kobiata kocha męża nie znaczy, że oleje każdego adoratora - to kobiety przede wszystkim lubią być uwodzone, komplementowane, jest mnóstwo sztuczek, które sprawiają, że niemal każdej kobiecie ugną się nogi. Fakt, nie jest oczywiście powiedziane, że finałem u większości tych mężatek jest łóżko, ale ze stwierdzeniem, że tak olewają z góry na dół tych adoratorów to bym uważała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa
kettka1 to zabłysnęłaś swoja wypowiedzią, kurcze musze się rozejrzeć dobrze czy jakaś nie czyha na mojego kochanego męża i nie sprawia że on mysli tylko o niej buhahhahaahah, a zdrade to on ma we krwi czy jak powiadasz??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehehehehehe nie no powaliło mnie na kolana, a rzadko to się zdarza..:) jak się już podniosę, to się odezwę..;) Pozdrowionka dla Wszystkich.. komiczne- dla Ciebie szczególne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krettka1..hmm.. kiełbie we łbie? czytasz to co piszesz czy może masz tu klona, który pisze czasami za Ciebie? wówczas wypowiedź, zwłaszcza ta ostatnia byłaby usprawiedliwiona..:) czasami dla dobra sprawy..warto się przyznać do rzeczy, która nie miała miejsca..więc..? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory bo warto1
bo mi sie to zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×