Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kalisimo

Facet przebrany za kobiete i posuwany w tylek przez partnerke

Polecane posty

Gość kondor
masz racje w zaciszu domowym i jest super ,. Mi sie to podoba i czasami po namowach mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_lady_m@wp.pl
mnie bardzo kręcą tego typu zabawy, faminizacja, gwałt analny, piss, facesitting, fisting, adoracja stóp, lizanie butów i obciąganie obcasów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja_lady_m@wp.pl
kielce, a ty? i ile masz lat? jakie doświadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondor
zazdroszczę facetom których żony zmuszają ich do tego ja o to muszę prosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesk52
Witam chetnie zabawiłbym sie tak z konkretną Panią, moje gg.2343228. Możemy popisac, może jakaś sesyjka w cam, lubie to bardzo. Pisać odważne Panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesk52
Jutro tj.poniedziałek bede dostepny do południa, pisać zabawa extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesk52
Widać po wypowiedziach jakie mamy wyobrażenie o innych niż my sami ,godne ubolewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllamos
Widzę że wileu faCTÓW TO LUBI. nA POCZĄTKU NIEWIELU SIĘ PRZYZNAWAŁ ALE MIŁO MI ZE NIEJESTEM SAm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex ze straponem ciąża i poród
Witam. mieszkam w duzym miescie w polsce. Wynajmuje mieszkanie od pewnej 40 letniej kobiety. mam swoj pokój na II piętrze jej domu w podmiejskiej dzielnicy. mam okolo 30stki i od 12-14 lat lubie ie przebierac w damskie ciuchy, rajstopy, pończochy, pasy do pończoch, getry-leginsy z lycry błyszczące, stroje z lycry do aerobicu. Pamiętam że jakoś w pierwszych dniach wynajmowania pokoju, pewnego dnia chodziłem przebrany jak zwykle w getry z lycry i cienkie rajstopy z lycry pod nie (getry ze stopką seledynowe i pod nie rajstopy z lycry 15 den). do tego baleriny czarne z połyskiem. Nie słysząc przez głośniej grającą muzykę kroków pani Teresy nie zorientowałem sie na czas ze jest tuz pod drzwiami i puka do pokoju. Na zasadzie zapuka dwa razy i przeprosi wchodząc, tłumacząc sie że głośno grałą muzyka i sądziłą że i tak nie usłyszę. Widziałem dobrze jej reakcje jej wzrok od razu powędrował na moje nogi a potem w dół na stopy. Widziałęm jej lekki usmiech i słowa , ma pan bardzo oryginalny styl ubierania sie. wzruszyłem ramionami udając ze to nic takiego. Mimo wszystko serce waliło mi ze strachu i podniecenia, mimo wszystko nie padły słowa na które czekałęm i które lubię w takich sytuacjach, a konkretnie "Ale z Ciebie ciota" ( tj.bieganie w getrach w plenerze, kupowanie rajstop bielizny, chodzenie przebrany za dziewczyne). Starałem sie podtrzymać rozmowe bo pani Teresa zrobiła krok wycofujący sie, moze była troche zmieszana, zaskoczona. Zapytałem więc z jaką sprawą do mnie przychodzi. Chciała mnie zaprosić na obiad niedzielny żebyśmy sie poznali w sumie wynajmuję od niej mieszkanie pozatym od kiedy 3 synów sie wyprowadziło z domu bardzo rzadko ją odwiedzają męża nie ma bo sie rozwiedli, wię jada sama. ok zgodziłem sie i zaproponowałem kawę i ciastka na teraz. więc siedliśmy przy stole, specjalnie wybrałęm fotel od okna gdzie jest najbardziej naświetlone przez słońce miejsce żeby było widać blask rajstop i getrów. Myślę sobie no powiedz w końcu, coś o mnie, wyśmiej mnie, spytaj mnie czy jestem ciotą, albo ze wygladam jak lodziarz, ale na to sie nie zdobyła tylko zadawać zaczełą pytania czy mi tak wygodnie i od kiedy tak chodzę. stwierdziła że to dziwne le skoro to lubię to moja sprawa. Powiedziaęłm że ćwiczę aerobic i jak ma ochotę to mam sprzet do ćwiczeń do gimnastyki itp i może przyjść ze mną trenować. umówiliśmy sie na 11 następnego dnia. przyszła do mnie do pokoju a ja siedziałem w wc i ubierałęm sie do aerobicu. gdy tak ubrany sie jej pokazałem jej szok był tak duży że aż usiadła na fotelu. Ona jako kobieta przyszła w zwykłym bawełnianym dresie a ja stałem w różowych getrach, na to body czarne z rękawami, opaska na głowę, i długie marszczone skarpety czarne do połowy łydek naciągnięte. do tego pasek błyszczący na biodra. stwierdziła ze teraz to przeszedłem sam siebie. co najlepsze w lazience mialem suszarke nad wanne podwieszana na sznurkach cala zapełniona damskim praniem. jako męska ciota cółem sie damska cipą i liczyłem ze wejdzie do lazienki umyc rece po wc. do lazienki poszłą prędzej niż sądziłęm i tak szybko jak weszłą tak z ją opuściła. stała w drzwiach i mnie zawołała. w szoku była mówiąc że nawet ona starsza już kobieta nie nosi pasa do pończoch i pończoch nylonowych a ja mam 6 pasów w róznych kolorach,2 gorsety i kilkanaście par pończoch w rożnych kolorach. przegadaliśmy potem dwie godziny i żaliłą mi sie że miałą 3 synów a zawsze chciałą mieć córkę i niby żartem niy serio mówi to mam teraz córkę. a ja wyszedłęm do garderoby szybko zrzuciłem z siebie stroje z mojej ukochanej lajkry i zaczełęm zakładać majtki z grubej foli niby gumy nalałem do nich kremu i wazeliny i wsadziłem długi duży wibrator między uda na poziomo. na te majtki założyłem damskie bokserki wyszczuplające i korygujące sylwetkę, ściągające na udach i brzuchu. na to rajstopy cieliste połyskiem i na nie kabaretki. potem założyłęm miniówkę ze skóry. sztuczny silikonowe piersi w kształcie biustonosza zakładane tak samo jak on i zapinane z tyłu, na to biustonosz i bluzke. czarną perukę boba. usta szminką na czerwono i czarne błyszczące kozaki za kolano. wychodząc do nie kucnełem żeby zobaczyć jak wibrator sie przemiescza. było ok podniecenie sięgało zenitu. wyszedłę do niej i od momentu jak mnie zobaczyłą siedziałą jak zahipnotyzowana kręcąc z niedowierzaniem głową. móiwła że chciała by mieć córkę ale nie dziwkę. wierciłęm sie bo wibrator był plastikowy i siedział mi pod tyłkiem. w kieszonce miałem pilota do właczenia go i 5 stopniową skalę mocy. w momencie kiedy ona zaczeła coś mówić że robię z siebie straszną ciotę, więc mówię tak jestem jak ciota i powoli zaczełęm obsuwać sie z krzesła właczając dyskretnie wybrator, klęczałem obok niej trzymając swoje ręce na jej udach i kolanach. Nie wiedziaął co sie dzieje powiedziałęm że tak mi dobrze i ustawiełęm po chwili moc na 3 poziom zrozumiałą co to jest jak wziałą pilota do ręki i usłyszałą dzwięk wibracji. z podniecenia zaczełem krzyczeć jestem ciota, kocham rajstopy, lubię być poniżany, jestem cipą itd. przytuliła mi głowę do swoich ud mocno a ja już powoli dochodziłem, gdy właczyła na poziom 5 odleciałęm. cdn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię, kiedy przebrany w damską bieliznę, daję d**y mojemu chłopakowi...on lubi, kiedy głośno wyrażam swoją rozkosz i on, kiedy się we mnie spuszcza, też jest głośny...uwielbiam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki bisex
Zona odkryla ze zakladam jej ciuszki,coz mialem zrobic przyznalem sie ze lubie byc ulegla suczka.Zapytala czy spotykam sie z facetami.powiedzialem ze tak i daje tylka.Stwierdzila ze skoro tak lubie dawac to ona bedzie mnie posuwac.kupilismy kutasa na szelkach.Teraz moge sie przebierac i musze jej sie nastawic,oczywiscie wczesniej wylizac jej cipe i tylek.Zachowuje sie jak facet i kaze mi byc uleglym.Posuwa mnie pieknie i sama tez chce analu.stwierdzila ze to ja bardziej podnieca.Ciesze sie ze sie to wydalo ,bo tyle lat sie meczylem.Oczywiscie z facetami sie spotykam,ale ona o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym tak chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsuczka zonki
Wczoraj moja mnie ubrala i umalowala myslalem ze chce mnie posunac i może sie przejsc wieczorkiem jak dwie laski a ona zaprosila kolege z pracy ktory jest bi i powiedziala że chce zobaczyc jak mnie posowa facet że chce by mnie zerznol jak laske.i tak bylo o 18 dzwonek do drzwi .wszedl wysoki bladyn zona zrobila mu kawe on w tym czasie tylko na mnie patrzyl wkoncu kazala mi do niego podejsc i wyjac mu go ze spodni.jak zobaczylem duzego i grubego k****a to wymieklem docisnela mi glowe a ja go polykalem.ssalem a zonka wyjela mojego ze spodni zaczela ssac.i kazala mi wstac podniosla mi kiecke i w tym czasie poczulem wsuwajacego sie w pupe penisa .bylo super pieprzyl mnie a ja wkoncu wlazlem w zone .na sam koniec ona kazala mi kleknac trzymala mi glowe a on go wsadzil i trysnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem hetero, ale coraz czesciej zastanawiam sie czy nie spróbowac zwiazku z mezczyzna, seks z kobietami jest fajny ale troche nudny i przereklamowany, ostatnio homoseksualizm jest w modzie i coraz wiecej ludzi go sobie chwali wiec pomyslalem ze i ja powinienem spróbowac. Nie wiem tylko czy wygodniej i przyjemniej bedzie mi zostac gejem czy powinienem zaczac zyc jak kobieta, tzn. ubierac sie jak kobieta, zachowywac sie jak kobieta no i w dalszej perspektywie dorobic sobie plastikowe cycki, czy ktos doswiadczony w tych tematach moglby mi jakos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i dla odmiany a także możliwości wczucia się jak to jest gdy się jest kobietą i penetrowany moja dziewczyna czasami posuwa mnie straponem i nawet to lubię ale za babę się nie przebieram. Po prostu robimy to normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz ochoty spróbowac z prawdziwym? Skoro dziewczyna chetnie bzyka cie w tyleczek plastikowym to pewnie dopuszcza mozliwosc ze kreci cie gejowski seks, bycmoze sama tez mialaby ochote pofiglowac z druga laska, taki uklad daje wspaniale mozliwosci dla was obojga, szczerze zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_46
Witam Jestem nowy na forum ale myślę że mam coś do powiedzenia na ten temat. Od kilku lat po pracy noszę tylko damska bielizne. Pończochy mogę zdjąć jak jest powyżej 26 stopni. Śpię tak ze w pasie do pończoch uniemozliwiajacym erekcje i ponczoszkach. Moja żona jest osobą dominującą i nie uprawia ze mną sexu. Niejednokrotnie blagalem żeby mnie przeleciała wibratorem ale ciągle miała jakieś wymówki. Teraz dziecko idzie do internatu to żyje nadzieja ze marzenie się spełni. Już zapowiedziała mi że popołudnia będę chodził w sukience z lacku i szpilkach. może marzenie sie spełni tak o tym marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_46
Chętnie porozmawiaj z kimś na ten temat może jakieś ciekawe sugestie. tylko proszę o poważnych forumowiczów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin_zonaty
witam mam 39 lat , od kilku lat zakładałem żony ciuszki, pończochy, stringi i stroje z siateczki gdy byłem sam w domu. Po kilku rozmowach wyczułem żonę że przebrani faceci ją śmieszą, zapytałem co gdybym to ja założył jej bieliznę lub pończochy i bez wahania odparła, zakładaj. Trochę się zmieszałem, ale w sumie sam tego chciałem, wieczorem założyłem pończochy i haleczkę i w takim stroju się bzykaliśmy, było cudownie i podniecająco jak nigdy. Po tej zabawie kupiliśmy kilka wibratorów oraz strapon. Żonie tak się spodobało , że do bzykania straponem zawsze się przebieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_46
Zacznij nosić na stałe pończoszki a najlepiej całą damską bieliznę gwarantuje ci że to wspaniałe przeżycie. Ja od kilku lat noszę z tym małym wyjątkiem że się Z Panią Dominą nie bzykam. Ja jestem w ten sposób upokarzany i poniżany. Przywykłem i naprawdę daje mi to dużo przyjemności. Najgorzej że mamy nie tolerancyjne społeczeństwo i jakby ktoś się dowiedział to przypał. Kiedyś zauważyła pończochy żony koleżanka na początku zmieszała się potem przyszedł sms czy to co zobaczyła to prawda. Teraz tylko uśmiecha się i jak jesteśmy sami sprawdza czy mam na sobie damską bieliznę. A co do bzykania to moja Domina powiedziała że to Ona jest od korzystania z przyjemności a nie ja. Ja jestem od roboty i spełniania zachcianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin_zonaty
Dużo ludzi o tym myśli, tylko nie mówią swoim partnerom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r_46
Witam A wiesz, że zakładanie damskiej bielizny tak wciąga, że niedługo będziesz nosił ją, na co dzień i nie będziesz chciał innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×