Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

ja to nawet nie licze bo jak mi sie jeden tydzien nie zgodzi to pewnie sie załamie i rzuce na jedzenie:P tak juz mam . ale gdyby juz puscic wodze fantazji... to fajnie byłoby schudnac te 13 kg do pazdziernika:):D śniadanie: bułka z pomidorem i twarogiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj: owsianka jogurt naturalny - mału kubek ćwiartka kurczaka pieczonego z surówką pizza sok bananowy generalnie wobec tego, że na aero pizzę spaliłam nie uważam, żeby było źle - takie ćwiczenia nam dowaliła, że ledwo skatmtąd wyszła,:) tyjącaEB -> po obczajeniu Twojego jadłospisu polecam zarzucenie węglowodanów. spróbuj przez 2 tygodnie na początek - ale bez przerwy: zero bułek, ciasta, chleba, makaronów, ziemniaków. na mnie to zadziałało, teraz juz jadam węgle, ale jako pierwszy kop było rewelacyjne. teraz taki sezon owocowo-warzywny, że aż szkoda nie spróbować - naprawdę się nie umęczysz! namawiam serdecznie, bo może w Toim przypadku ograniczenia ilościowe nie działają - spróbuj ograniczeń innej natury 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Iwoneczka ze nie było źle. jak cwiczylas:) A ile pizzy zwykle zjadasz? u mnie dziś chyba sporo ale .. ruch też był . ś:bułka z twarogiem i pomidorem o: kasza z mizerią (ogórek+ jogurt naturalny+ łyżka cukru) (kasza to moje nowe odkrycie kulinarne- serdecznie dziewczyny Wam polecam! :) ) k: kubek musli i ćwiczyłam ten aerobik 78 minutowy:D dirty dancing. Dziewczyny polecam ! Ćwiczenia w sumie śmieszne, dużo pracy bioder. wszystko męczące ale w bardzo przystępny i przyjemny sposób:) a jak te cwiczenia na brzuch z shape\'a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawajcie kochane...... otyła napisz mi prosze gdzie mozna taki aerobik znależć jak ty ćwiczysz ten co w nim duzo pracy bioder! to kupiłaś płytkę z jakaś gazetą? napisz mi bardzo prosze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gazeta Vita , o zdrowiu . kosztuje coś 8 zł z płytą. To juz druga gazeta z płytą ale pierwszą przegapiłam, bedzie ich wiecej! . a płyta \"dirty dancing fitness\" , napewno znajdziesz:) waga coś mi nie chce tej 82 pokazac , ale juz jestem bardzo blisko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła dzięki sliczne jutro pognam do kiosku może jeszcze będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dawno wstalam - o 8 :), jak na mnie to wyczyn i wciaz nie moge uwerzyc, ze to robie :D :D - w niedziele :D :D wlasnie zaliczylam godzine aero - tradycyjnie niezly wycisk (o tylku i brzuchu nie wspominajac :P) moj wczorajszy jadlospis: s: 2 bulki pelnoziarniste z serkiem wiejskim i pomidorem, kawa l: salatka z krewetkami (warzywa + krewetki + dressing jogurtowy) o: mala miseczka duszonych warzyw z patelni przekaski: 2 plastry sera cheddar, jablko, 2 ciastka czekoaldowe dzis: s: 2 kromki chleba pelnoziarnistego s serkiem wiejskim, ogorkiem i chuda wedlina pedze pod prysznic :) ciesze sie, ze zlapalyscie bakcyla na cwiczenia w domu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Otyłej
Otyła - mam pytanie. Ta plyta z aerobikeim to na dvd czy vhs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie chodziło oto czy VCD czy DVD . wiec ja odtwarzałam płyte na DVD a na płycie pisze ze jest \"DVHD\" pierwszy raz sie spotkałam z takim zwrotem no ale u mnie na vcd nie chodzi. sama- krewetki w twoim menu , oj szalejesz:D a kasze zrobiłam a słodko ale to był średniej jakości pomysł chyba , chociaz mi smakowało jako ze jestem fanką słodyczy. Wiec.. woreczek kaszy jęczmiennej perłowej (chyba 330 kcal na woreczek 100 g ) do tego sos knorr \"pomidorowy słodko kwaśny , ma 37 kcal na 100 g a gram miał 300 , no ale ponad połowe wziela moja mama wiec nawet nie liczyłam:D no ale daje to mi ok 50 kcal a dużo sosu) i mizeria to wiadomo tylko ze z solą i cukrem:D . Ja lubie słodkie to dla mnie rewelacja jednak mysle ze kazdy sos bedzie pasował - nastepnym razem chyba spróbuje grzybowego:) A kasze chciałam spróbowac bo powoli przymierzam się do wegetarianizmu, a to podobno niezbedne by organizm dobrze funkcjonował . tak czy siak polecam :) czesto zapomina sie o kaszy a to takie proste tanie i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, myslalam, ze ten sos do kaszy to byl taki na bazie jogurtu i cukru :D ja bardzo lubie kasze, poza tym wydaje mi sie, ze jest troche niedoceniana, obecnie mam faze na gryczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem no p-rosze godzine aerobiku super! a ja dszis truskawki jem heheh bo zakupilam ....też sie musze zabrać za ćwiczenia jakieś i spalić ten wczorajszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ćwiczenia chociaz mogą nas uratować od nadjedzenia. ja dziś przejadłam ś: musli z mlekiem o: 3 miski zupy jarzynowej (na kostkach rosołowych) ś: duża(!!) porcja musli przegiełam chyba:( no ale ide terazna basen , moze chociaz troche tym sposobem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, jaki ruch w niedziele, zawsze byly pustki :) do mojego menu doszedl lunch - jogurt z siemieniem lnianym i otrebami i przekaska w postaci 4 mini golabkow wegetarianskich z ryzem - sa one naprawde mini (wielkosci 1.5 palca wskazujacego) zaraz budze moja druga polowe z jego drzemki po pracy, pora kolacji sie zbliza :) i MECZ!!!! zwykle tego nie robie, ale jak wygramy, to obiecuje runde honorowa po miescie, zamierzam tez trabic :D :D, szkoda tylko, ze nie mam polskiej flagi, bo auto jest na holenderskich numerach to moze nikt sie nie kapnie o co mi chodzi :D :D - who cares :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem HEHHE MOGE CI FALAGI POżYCZYć!!! JA MAM TRąBę JAK WYGRAMY TO BEDE TRąBIć A JAK PRZEGRAMY TO LEPIEJ NIE HEHEH :D :D :D 🖐️ 🖐️ :-D :D :-D 🖐️ :-D :D :-D :-D :D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła NO PROSZE TY NA BASEN TY TO MASZ WERWE KOBIETKO BYLE TAK DALEJ MI SIE NIE CHCE DZIś NIC!!!💤💤💤💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. śmiesznie bo na 13 ratowników tylko 2 to dziewczyny i akurat one mają dziś ustawiony dyżur a panowie na mecz:D no wyjątkowy ruch dziś :D Ewa- śmigaj nadywan i brzuszki! przez kilka minut mozna juz sie dorobić zakwasów :D ja też zaraz zrobie jakas mini serie:) sama- no mysle ze moglabys NIECO dziwnie sie prezentowac bez polskich akcesorii . ale dobrze ze nie mieszkasz w Niemczech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, ale tu sie nie mysli, ze skinny is pretty :o, poza tym zadna z nas nie uzywa zdjec zaglodzonych dziewczyn jako inspiracji do odchudzania anyway, flagi i tak by sie nie przydaly :(, cale szczescie, ze Kubica sie popisal :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka -> małymi kroczkami i tak męża odzwyczaiłam od tego do czego przyzwyczaiła go jego mamusia :) Jedynie co mu pod nos podstawiam to obiad a o resztę ( o kanapki do pracy, czy kolacje) musi zadbać sam :P bo powiedziałam mu już dawno w temu , że jego służąca nie będę ! Otyła -> ja nie czekam na tamten przepis ale fajnie będzie jak wejdzie w życie bo skończy się oblewanie kursantów z byle powodu. Na dostarczenie dokumentu prawa jazdy bez kursu tez nie czekam, ja po prostu nie chce jeździć samochodem - nie ciągnie mnie do tego- ale niestety będę musiała zrobić to cholerne prawko, bo planujemy sie wyprowadzić z miasta :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo sama juz nie wiem no flagi i trąby sie nie przydaly żal mi tych chłopaków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) piękny dzień dziś i mam nadzieję, po grzesznym wikendzie uda się 3 mać dietki:) otyła -> pizzy to zjadam pół, ma się spuścik;) poćwiczyć niestety nie zdążyłam w wikemd z płytką, bo mam końcówkę zajęć naukowych i muszę przy kompie siedzieć i pisać... pisać... pisać... treselle - > mój też w sumie samoobsługowy, jednak obiadki z reguły robię ja. a on do końca nie da się odzwyczaić od złych nawyków - - dwadzieścia parę lat z mamunią zrobiło swoje. znów przez niego w niedzielę zjadłam cos niedozwolonego - gyrosa:O mam problemy ostatnio z odmawianiem sobie:( a on mnie z zaskoczenia wziął: jak byłam w ferorze walki w pisaniu zapytał czy chcę z nim jeść \"TAK\", co chcę zjeść \"WSZYSTKO JEDNO\", oki to pojechał w miasto i wrócił z gyrosem... skinny-pretty -> współczuję podejścia:O a ja mam nowe butki i bluzeczki na aero - efekt napadu na outlet\'a - z chęcią dziś czy jutro pójdę obczaić jak leżą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedziele waga mi pokazała 75,8 \\ ale nie ciesze sie na zapas. iwoneczka na pewno spróbuje wyrzucić z mojego jadłospisu wszystko o czym wspomniałaś zobaczymy:) ale za to wczorajk zawaliłam wtrąbiłąm z męzem chipsy i piwko wkońcy euro szkoda tylko ze na marne gdyby chociaż zremisowali achhhh no ale nic to od dziś spróbuje znów:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dzis rano mialam egzamin, mam nadzieje, ze go zdam, bo niezle sie naprodukowalam :D do mojego wczorajszego menu doszla kolacja - tortilla z warzywami, kilka orzechow i male ciastko a dzis: sniadanie - kawalek piernika sniadaniowego - 120 kcal, kawa - 20 kcal lunch - risotto z tunczykiem (obiadek dla dzieci) - 130 kcal spodnie robia sie coraz luzniejsze i to nie tylko przed praniem :D, mam jednak nadzieje, ze zaczna mi spadac boczki, bo to moja najgorsza zmora!!! nie cierpie jak mi zawsze wystaja z dzinsow :o tyjaca, super, trzymam kciuki za tendencje spadkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem trzymam kciuki za egzamin! a ja kupiłam tą płytke z tymi ćwiczeniam super bede miec zajęcie na popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB gratuluje wagi ide sie opalać narka pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama, też zycze powodzenia na egzaminie tyjąca nie marudz z niecieszeniem sie na zapas tylko zmieniaj stopke bo masz w niej zaleglosci! ewa, daj znac czy plytka jest ok bo czuje presje ze jak Ci sie nie spodoba to bedzie na mnie:D dopadł mnie dół . nic dziwnego.. od jutra zaczną sie moje najważniejsze egzaminy- egzaminy kwalifikacyjne. a teraz w moim życiu czarna dziura. no moze prócz tego ze chyba mam już prace na wakacje . ale przeciez trzeba cos robic dalej ze swoim zyciem to najwazniejsze a ja nie mam pojecia czy bede miała co robić od października:( bo co jak nie studiować tego co planowałam:( a przeciez tak wzyciu bywa.. ja jednak nie zadbałam o plan B ...... :(:(:(:(:( menu :O:( ś: 2 bułki pszenne z dżemem o : 2 porcje zupy jarzynowej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otyła dzięki śliczne ta płyta jest zajebista!!!! ćwiczyłąm z nią znaczy tańczyłam no i dużo ćwiczeń na bioderka a moje to chyba do oheblowania są hehhe super płyta dzięki wielkie!!!dzięki tobie cwiczenia są przyjemnościa a nie koniecznością hehe poradzisz sobie na tych egzaminach nie martw sie na zapas, bo to nic nie da takie rozmyślanie....ja po studiach i dzieckiem przesiedziałąm 6 lat teraz dopiero ide na staż we wrześniou normalnie załamać sie można.... BEDZIE DOBRZE GłOWA DO GóRY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem ty piszesz ze ci boczki wystają ze spodni a co ja mam powiedzieć moje boczki to siedzą w jeansach zmora to jest dopiero!!!! kiedy sie ich pozbęde to nie wiem jeszcze długa droga przede mną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×