Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

mi jakoś wczorajszy dzień minął bez wpadek, co nie znaczy że nie mogło być lepiej (nie było ćwiczeń).Wczoraj zjadłam, jogurt z ziarnami, woreczek ugotowanego ryżu, 100gram suszonej moreli, wypiłam 2 kawy, 2 zielone herbaty i 1,5 l.wody. ciekawe jak mi dziś pójdzie, ale jak na razie pogoda smętna to zaczynam od kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też smętnie, leje już drugi dzień:( dietkowo tak sobie, bowiem maiałm meganerwa pracowego i nie zdążyłam na aerobik, a po powrocie do domu zamiast przyjąć brokuła przygotowywanego przez MMŻ zażądałam frytek. i je zjadłam. więc menu: I śn. owsianka II śn. 3 Waski z szynka pieczoną przeze mnie, sałatą i ogórkiem III śn. maślanka jagodowa obiad-kolacja kurczak pieczony mizeria z joguretm naturalnym frytki i wcale nie żałuję, należało mi się:) w sumie umawiałyśmy sie, że \"bez szaleńsw\":D na dziś nie mam pomysłu, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam albo mocno spierniczoną wagę albo coś jest nie tak dziś stanęłam na wadze tak z ciekawosci specjalnie rano tz po siusiu i co sie okazało ? 76 kilo. no ja nie wiem co sie ze mną dzieje. kurcze jestem coraz bardziej załamana. aż nie wiem moze wogóle powinnam przestać jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tyjąca po prostu zważ się jutro to zobaczymy co pokaże... ja dziś do pracy wzięłam jogurt naturalny (taki duży kubek) i będę go zajadała z otrębami, w sumie jakieś 400 cal. w domu chyba ugotuję sobie fasolkę szparagową albo brokuły, jeszcze zobaczę. Pogoda widzę nie tylko mnie daje się we znaki, ja po prostu bez kawy w takie dni nie potrafię funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjąca a nie masz czasem pomylki w stopce, bo 20.03 juz byl . :) Może faktycznie cos Ci sie waga popsula, bo dobrze jadłaś przecież to nie powinna wzrosnąć. Kumcia, dobrze Ci idzie ostatnio:) Ja dziś znow nowy start..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no faktycznie błąd:) dzięki:) spoko wiecie co ja też dziś słabo funkcjonuje ale ja nie lubie kawy wiecie ja nawet nie lubię zapachu kawy. i cóż musze z bólem albo prochy albo męcze się.nie którzy to mają fazy np taki nieszczęśnik jak ja. wiecie co nie dość ze pogoda dobija to jeszcze waga..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dziś taki sobie. też padam, ja kawy nie mogę pić, cappucino nie pomaga. muszę po coś do żarcia jeszcze wyjść na ten syf:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca - głowa do góry będzie dobrze, jak przyjdą naprawdę ciepłe dni to nas musi być mniej jesli chodzi o mnie to właśnie zjadłam cały ten duży jogurt co dalej do 15-tej? w planach mam 2 kawę, ale pewno to nie wystarczy,oj będę głodna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja uwazam ze nie powinno sie głodzić bo po tem je sie jeszcze wiecej i to powoduje efekt odwrotny od pożądanego:( dlatego tez ja sie nie objadam ale jem wtedy kiedy głodna jestem a między czasie zapycham sie wodą dopiero jak czuje ze woda nie pomaga to jem. ale właśnie moze tu jest błąd.:( nie wiem ale kiedyś picie duzo wody mi pomogło wiec mam nadzieje ze i teraz pomoze licze na nią!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziś zmobilizuję się i poćwiczę troszkę, chociaż 30 minut na orbitreku, sama nie wiem.... ale jak idę ćwiczyć, to nie myślę o jedzeniu, a jak już jestem po ćwiczeniach to tylko chce mi się pić a nie jeść i to jest fajne w ćwiczeniach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny gdzie wy się podziałyście wszystkie? nikogo nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia -> ja jestem ino zarobiona na maxa. orają mną, bo jutro idę na praktyki. a do tego nieźle usypiam... qrcze, gdzie ta wiosna??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówicie mi tylko że topik upada.:( bo już nie będę miała motywacji ja was nie będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB nie upada mnie nie ma bo mnie zabek boli masakra umieram....a gdzie reszta kobietek? u mnie wpadka pizza wczoraj była e tam tylko raz od jutra znowu sie biore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB nie upada mnie nie ma bo mnie zabek boli masakra umieram....a gdzie reszta kobietek? u mnie wpadka pizza wczoraj była e tam tylko raz od jutra znowu sie biore!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko taka zabiegana bylam przez ostatnie 2 dni, ze nie mialam czasu na internet, jak tam wasze dietki i motywacja? u mnie srednio na jeza :D, tzn. nie jadlam tego co bym powinna, jakies male wpadki, orzechy, kawalek ciasta, potem pol dnia nic... :o od jutra juz zgodnie z planem przez ten caly chaos nie mialam czasu isc na aerobik, jutro chyba tez mi nie wyjdzie, wiec zostaje mi tylko niedziela - czyli w tym tygodniu pierwszy i ostatni raz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki witam w piątek! ja jestem z siebie obromnie dumna, bo wczoraj wytrzymałam bez żadnej wpadki, aż sama się sobie dziwię, że jeszcze potrafię nie spieprzyć czegoś. Dziś mam nadzieję,że też pójdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na śniadanie zjadłam 2 gotowane jajka i jak na razie pękam!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem w pracy mam jeszcze do wypicia 1litr soku pomidorowego (tylko 150 cal cały litr), a w domku dziś rybka i surówka mniam, mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , a ja dziś na śniadanko chlebek z sałatą i ogóreczkiem. bardzo brakowało mi tych produktów. teraz bedzie sie cześciej jadło warzywa owoce niż kiełbache. a dziś mam takie \"ala leczo\" standardowo ryż i warzywka takie na leczo:) nawet smaczne jak na coś co jest nie solone bez przypraw to wyszło na prawdę niezłe:) dzis jedna wpadka już zaliczona ale ni móie jaka bo to taka bardzo malutka wpadeczka:) pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca, masz rację może lepiej nie mówić, to przynamniej mnie nie kusi..:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! widze, ze humory dopisuja :) ja poszlam wczoraj dosc pozno spac, wiec ze wstydem przyznaje, ze dopiero co wstalam i pije kawe wczoraj bylam nad morzem ze 2 godziny i tak mnie wiatr wywial, ze mam jakies dziwne uczucie w gardle - takie suche i ciagle musze przelykac :o zaraz jem sniadanie - owsianke lub 2 kanapki z serem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem to ty pewnie znad morza ale ci zazdroszcze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo fajnie piątek już dziś,,,,, u mnie z dięta kiepsko ale nie grubnę stoję w miejscu oby tak dalej tylko motywacja mnie opuścila hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko tego morza pozazdrościć, fajnie masz.... ja jakoś z dietką się trzymam, nawet mnie do niczego nie ciągnie, zobaczymy w poniedziałek jak będzie na wadze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś ciągnie do jedzenie jak cholera:( ale wychlałąm 4,5 litra wody.. do tej pory mój rekord:) ale jeść to mi sie chce zjadłąm mój obiadek niby już o 12 bo byłam głodna i nie dawno banana zjadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB ty co tak pijesz ty pijaku jeden hehheh kolorowych senków do jutra pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ hejo pobudka dzień zaczynam dziś od kawy....potem zupa kapuścian a potem zobaczymy>>>>> a u was jak motywacja...???????????? pogoda u nas nie zachęca do odchudzania dziś zimno i pada deszcz....wstajemy!!!!!!!!!! :D :D :-D :-D 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo dziś jestem pierwsza to zaraz zrobie tutaj kolorowo 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄 👄 👄 😘 👄😘 👄 😘 😘 👄 😘 😘 👄 😘😘 👄 😘 😘 👄 😘 😘 👄 😘 😘 😘 👄 😘 😘 👄 😘 NUDZI MI SIE NO CO HEHEH I CZEKAM NA WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MOżE WYSTRACZY ;);-) ;) ;) ;-) ;-) ;) ;-) ;) ;-);-) ;) ;) ;-) ;-) ;) ;-) ;) ;-) ;-) ;) ;);-) ;) ;) ;-) ;-) ;) ;-) ;) ;-);-) ;) ;) ;-) ;-) ;) ;-) ;) ;-) ;-) ;-) ;) ;-) ;) ;-) RESZTA NALEZY DO WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×