Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, TRZYMAM KCIUKI, ..... TRZYMAM KCIUKI MOCNO !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Piękne Panie :)))) Co tu tak pusto ???? WSTAWAĆ Z WYRKA KONIEC LENISTWA !!! Żartowałam. Spijcie jak długo możecie - ja już w pracy i nie mam chęci pracować, boli mnie w plecach, oczy to mam takie czerwone i obolałe , że ledwo widzę . Dzień zapowiada się \"Świetnie \" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Wczoraj wieczor zaliczylam cwiczonka na ladzie i w wodzie przyszlam do domu wycienczona i strasznie glodna nie powstrzymalam sie jedznak od nie jedzenia i sobie zjadlam 1 lyzke ryzu + sos pieczarkowo paprykowy z kurczakiem . Treselle81:) na bol pleckow polecam basen:) w poniedzialek mam zamiar sie zwazyc na silowni zeby sprawdzic czy moja waga dobrze wazy:) Boje sie weekendu bo nie utrzymuje diety i mniej cwicze a niedziela zawsze dla mnie to leniuchowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia -> ale ja pływać nie umiem niestety :((((( Jeśli basen to tylko ćwiczenia i to nie w głębokiej wodzie oczywiście hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczęta, chociaż się nie pojawiam w topiku, to oczywiście regularnie zaglądam tu. U mnie w tej chwili po prostu całe życie legło w gruzach, bo zmarła bliska mi osoba (tata) i jakoś nie mam ochoty na trzymanie diety, właściwie to zmuszam się żeby coś zjeść, bo bym pasła, ale jakoś nic nie chce mi przejść przez gardło....myśli krążą tylko wokół jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumcia współczuje ci bardzo trzymaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumcia -> ja tez bardzo Ci współczuję - wiem co to znaczy bo mój tato zmarł nagle 2 lata temu i do dziś jak o nim pomyśle to jest mi ciężko ... w ogóle te ostatnie 2 lata to jakieś do du....y bo same pogrzeby w rodzinie i wśród znajomych :((((( No i się właśnie rozryczałam jak sobie przypomniałam o tym wszystkim. Trzymaj się Kumcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszne jest jak sobie pomyśle o śmierci, mój tato miał zawał dwa lata temu żyje ale ak sobie przypomne o tym to łzy same napływają trzymajcie sie dziewczyny a z innej beczki niby lato lipiec a gdzie to słońce, jak zimno to jeść sie tylko chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa8 -> te cholerne nowotwory i zawały wszystkich wykończa, mój tato też miał zawał pierwszy i jak sie okazało ostatni a nigdy nie chorował na serce :( A lato ??? A lato chyba ma urlop i wyjechało Co do mojego miąższu z aloesu - piję go już tydzień i są efekty - codziennie bywam w toalecie w wiadomym celu a dziś nawet 2 razy :))))) Nigdy nie myślałam, że będę się cieszyć z takich rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 takie życie.....szok..... a lato gdzie jest na urlopie chyba ja jade za tydzień nad morze a czy pogoda bedzie kto to wie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota to nie ma nikogo szkoda////////////////////////////////////////////////////////////////////...............................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 -> jedziesz na urlop nad morze to może lato tam spotkasz które tez jest na urlopie. hi hi hi u nas dziś duszno , pochmurno i czasem deszczowo. Pogoda pokrzyżowała mi dzisiejsze plany i to bardzo !!!! Mój synek tez źle znosi taką pogodę bo jest rozdrażniony, pobudzony i rozrabia jak nigdy !!! Zaraz idziemy na spacer to może się zmęczy i wieczorem będzie spokojniejszy hi hi Zaczyna pobolewać mnie głowa :( Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spakowana i gotowa do odlotu (jutro o 9), juz niedlugo bede w domku :) mam nadzieje, ze w PL bede czesciej goscic na kafe, zamierzam duzo jezdzic rowerkiem z tata i bratem, ktorzy sa fanatykami i sie nie obzerac (o to, o dziwo :P w domu jakos latwo) kumcia, trzymaj sie mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem a kiedy do nas wrócisz???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyjąca!! Mozna juz potwierdzone i uzasadnione w pełni gratulacje składac ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobietki ja znowu wyjeżdzam bede w środe to sie odezwe trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Kumci mnie też bardzo przykro. mój tata miał zawał w ty roku a ma 49 lat to btł bardzo ciezki i rozległy zawał chociaż nie widac tego po nim. wtedy yliśmy przygotowani na szystko ale na szczęście żyje ale ja też jak sobie przypomnę to wszytsko to aż mi sie włos jeży... a co do mojego dzidziusia to chyba wszystko dobrze bo pochłaniam jedzenie po prostu na początku w ciagu kilku dni schudłam dwa kilo ważyłam 74,5 :))) ale teraz nie wchodze na wage boje si hahahhaa mam nadzieje ze nasza kropeczka zostanie na swoim miejscu i bedzie sobie roslo duze i okrąglutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjacaEB -> to juz jest pewna wiadomosc ze jestes w ciazy ??????? SUPER GRATKIN WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I DUZO ZDRóWKA DLA WAS :))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno jestem w ciazyy robiłam test i dwie czerwone krechy:) lekarz potwierdził tez tylko moja kropeczka jeszcze sie wtedy nie zagnieździła i tak jak pisałam ze ciaza sie po takich opracjach czesto usadawia sie poza macicą jak lekarz robił mi usg to kropeczka była w macicy i mam nadzieje ze tak zostanie:):):):): ale teraz na 100% jetem w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jazda teraz sobie przeczytałam i nie pisałam o tym wam tzn pisałam ale sie nie wysłąo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to sama do siebie napisze hi hi pity prze zemnie miąższ z aloesu DZIAŁA !!! Dziś na śniadanko 2 kanapeczki z pasztecikiem, śliwki na przekąskę i pomidorek. :) na obiadek - nie mam pojęcia co ugotować ??? Wczoraj miałam taki młyn w pracy, że ledwo zjadłam musli na śniadanie i nic więcej. mam nadzieje, że dziś będę miała czas zjeść kanapki bo jak nie to piesek w domku znowu sie ucieszy :)))) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjącaEB NO SUPER GRATULUJE!!! DUżO ZDRóWKA DLA WAS!!! WRóCIłAM A TU PUSTO ZE AZ STRACH GDZIE JESTESCIE GDZIE WASZA MOTYWACJA????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 FAJNIE żE CHOCIAZ TY JESTES!! NAPISZE PóźNIEJ PAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wakacji :) witam kolezanki!!!!! z gory przepraszam, ze nie zagladam, ale jak to na wakacjach w domku: caly czas gdzies jezdzimy, do tego doszedl splyw kajakowy, ktory mnie maksymalnie wciagnal i zaraz tez na niego pedze :) moja dieta... waga: 68 kg i zero zmian, mam duzo ruchu (wioslowanie przec wieksza czesc dnia), jedzenie z glowa (bez szalenstw, ale sie nie glodze, w koncu musze wioslowac :P ) tyjaca, GRATULACJE!!!!! dbaj o siebie i malenstwo 🌻 pedze sie pakowac do kajaka :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama -> splyw kajakowy swietna sprawa tez kiedys miałam przyjemnośc sie tak zabawić :))))))) tylko , ze ja nie wioslowałam no i dobrze bo wtedy nie wiedziałam ze jestem w ciąży ( ok 2 tydzień ) ;) jak na razie zjadłam kanapeczkę i parę sliweczek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
cześc ... można sie przyłaczyc ?? bo chyba razem to zawsze raźniej ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×