Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

hejo witam!!! u nas burzaleje grzmi ja powoli sie pakuje wkońcu w niedziele jade nad yo nasze morze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska87
Treselle81 - nie widzilma niesety Twojego zdj wiec nie dorade ... ;) ale sama mam krotsze włosy i takie najlepsze sadze ... ewa8 - oj zazdroszze , ja w tym roku w domu niestey ... nikt ni eche mi towarzyszyc ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 ojjj bardzo chętnie ... ;) byłam w sumie jeden dzien w sopocie ale to tak tylko ... niestey mam daleko nad morze ... blizej w gory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggoska87 a ty skad jestes ja ze śląska to ja mam dopiero daleko///// weszląm na wage dziś ufff pół kilo więcej tylko a już myslałam że z 3 kg więcej an to co ja jadłąm ten tydzioeń...wstawac śpiochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :))) Ja tez chce nad morze !!!!!!!!1 Nigdzie nie byłam od 2 lat :( ale za rok sobie odbijemy :))) Co do wagi to już więcej na nią nie wejdę - pokazała mi małpa 54 kg. !!! A włosy chyba zetnę bo już mam dosyć , dziś tak gorąco a mi te pióra latają i przyklejają się do szyi a związać nie mogę bo są za krótkie by wszystkie złapać no i oczywiście jak zrobię kitka to mój synek mi ściąga gumkę bo mu sie nie podoba. Dziś na śniadanko musli, na obiad pierś z kurczaka z ryżem :))) Kolacji jeść nie będę no chyba , że owoce :))) miłego dnia :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 obetnij będzie ci wygodnie a ładnie ci w krótkich...ja to raczej bym nie ścieła bo mi nie do twarzy w krótkich!!! poślij fotke jak wygladzasz po przyjsciu od fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech .... ewa8 - z malopolski jestem wiec tez mam spory kwałek niesety ... ja stane na wage za jkeis 2 tygodnie ... napewno i tak sie nic nie ruszy ech ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już postanowiłam. W poniedziałek po pracy jadę do mojej fryzjerki i ścinam. Równy rok zapuszczam i już mam dosyć :p Fotkę na pewno wstawię na nasza klasę ;) Jutro rano jedziemy do teściów, rozłożymy małemu basenik i będzie sie pluskał z dziewczynami od sąsiadów :) Ja sobie posiedzę i odpocznę i będę walczyć z teściową by mi jedzenia nie wpychała na siłę he he ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 to mały synek już laski podrywa heheheh a to dobry w tym wieku!!!! ggoska87 a skad dokładnie jestes ja mieszkałąm kiedyś koło oświęcimia.....pozdrawiam pakuje sie juz 4 torby mam pełne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8 -> Jaśko już w tym wieku dziewczyny podrywa i żeby było śmiesznie to one są siostrami jedna starsza druga młodsza :)) Ale się ustawił co?? ok ide spć bo juz późno. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 to dwie na raz hehehhe a to maly casanova!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa8-> 2 na raz he he a co tam jak z jedną się pokłóci to jest druga siostra :) Śliczne są te dziewczynki :)) Lubię patrzeć jak się bawią i dogadują po swojemu takie maluchy. Dopiero co wstałam i już mam dosyć tej pogody tak gorąco. Mam nadzieje , żę teść po nas przyjedzie dosyć szybko i pojedziemy do nich - u nich w domu chłodniej jest niż w bloku. Co do jedzonka to nie mam konkretnych planów. Zaraz zjem brokuły ze szpinakiem zamiast buły na śniadanie. Może później musli a potem jakiś obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pappa kobietki jade sie plażować papappa a wy sie trzymajcie!!!! buźka pojawie sie jak powrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam z weekendu bylo NIESAMOWICIE! pomimo iz fanka reggae nei jestem i nie bylam to pole namiotowe w centrum i ten klimat zrobily swoje. goska, to byl festiwal tej muzyki w Wodzisławiu śląskim , organizowalo to Tabu. kurcze.. jak zwykle wolne to tutaj cos slabo slabo sie kreci nam to pisanie . ale moze taki sezon i bedzie znow boom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem po małej nieobecności, oczywiście wszystko przeczytałam co naskrobałyście przez te wszystkie dni. Gratuluję ciąży (fajny to stan), poza tym witam nową koleżankę. U mnie samopoczucie już troszkę lepiej, miałam tydzień urlopu i nawet udało mi się wyjechać z rodzinką na 3 dni nad morze, pogoda dopisała, opalenizna jest i dobry humor można powiedzieć że powrócił, chociaż do normalności ciężko będzie wrócić tak w 100%, no ale żyć trzeba dalej.... Dziś pierwszy dzień w pracy i jakoś ciężko jest mi do czego kolwiek się zabrać będę do was zaglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :)) A u nas skwar i już mam dosyć, aż boje się wychodzić z biura na dwór !!! jakoś słabo mi dziś i w głowie mi się kręci. Ciężko było wstać rano i iść do pracy, ale jakoś wyrobiłam sie z robota papierkową - teraz ściemniam. Co będę robiła po pracy ... nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę dziewczyny że coś topik z racji wakacji podupada, mam nadzieję że to chwilowe spadki formy piszącej forumowiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chwile mnie tu nie było ... ale tak fajnie na polu ze nawet lapka nie cche mi sie właczac ... ;D leze leze i łapie słonce ... ;D dobze ze takie goraco bo nie cche mi sie jesc ;D tylko pije i pije ;D mineralna oczywiscie ... ;D uciekam na działke ... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich po przerwie :) wybaczcie mi, ze nie zagladam, ale wiecie jak to jest jak sie nie widzialo rodzinki 7 miesiecy: caly czas gdzies jezdzimy, wychodzimy, kogos odwiedzamy... \"bizi bizi\" :D wczoraj bylam u fryzjera i moje wlosy w koncu znowu wygladaja wow :), troche wycieniowalam i mam zrobione jasniejsze refelksy, wyglada to super naturalnie, z czego bardzo sie ciesze, bo nie jestem fanka zebry na glowie :P waga stoi, ale jak ciagle powtarzam: ciezko jest odchudzac sie na wytesknionych obiadkach mamy, do siebie wracam za ok. 1,5 tygodnia wiec wtedy przycisne super, ze zagladacie!!!!! paaaaaaaaaaaaaaaaaa i milego dniaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. a ja własnie sobie w pracy przerwe zrobiłam od wklepywania danych w tabelki. jaks ię pisze wiecznie to samo to sie oczka zamykaja :P Sama-> ja też wczoraj poszłam do fryzjera i ... obciachałam włoski na krótko maja jakieś 3-4cm długości gdzie nie gdzie a gdzie nie gdzie mniej :)))) Mężusiowi sie oczywiście spodobała a w pracy sensacja \" KASIA NA OSTRO \" hi hi hi Ale mój synek stwierdził , ze nie chce takiej mamy z takim włosami , ze chce tamta fryzurkę - jednym słowem powiedział , że mu nie pasuje !!! he he Fotkę oczywiście wstawię na n-k ale dopiero po 1 sierpnia bo teraz juz nie mam transferu :( ggoska87 - Ty masz dobrze . też bym sie teraz po opalała :) W niedziele troszke siedziałam na tarasie i tylko troszeczkę mi rece, ramiona i dekolt opaliło a nogi białe !!! Zjadłam dziś bułeczkę z masełkiem czekoladowym :( , zaraz zabiorę sie za śliwki :)))) a na obiad ??? - nie mam pojęcia bo ten mój mały skarb nic nie chce jeść , tylko fryty i jajo !!! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu pusto !!! Dobra to ja trochę popiszę he he W pracy jak w pracy było co robić i było wesoło. Skończyłam o 14 , potem potuptałam po synka i poszliśmy do przychodni po skierowanie do okulisty. Jaśko połowe drogi przespał w wózku a ja go pchałm, do domu spadlismy o 17 !!!!! Zrobiłam szybki obiadek , zjadłam a mój męzuś ciagnie mnie na spacer - chyba padnę wieczorem na nogi !!!! ale co tam troszke pobede na słońcu to sie przynajmniej opalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jo joj !!! Te pustki zaczynają mi sie nie podobać!!!! Tak wpadłam na chwilkę, zobaczyć czy ktoś był , jest :)) a tu pusto :( Ja zaraz ide spać bo padam na ... byliśmy na spacerku i jestem zmęczona tym całym upalnym dniem. Chciałam pocztać romansidła ale sobie odpuszcze, bo nawet do połowy strony nie doczytam ZASNę !! Dobranoc dziewczęta pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem melduję się na posterunku mam tylko jedno małe pytanko, w jaki sposób widzicie się na n-k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha mam to co chcilam ... ;p spieczony ryj ... ;p basen z rana zliczony .. sniadanko tez.. pyszny jogurcik z otrebami ... ;) a za chwile znowu na dzialke ... dzis poa na opalanie tyłów ... ;D na obiadek pewnie kaalfior ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam nasza statystyke i witam :) kumcia, jakis czas temy wymienilysmy sie mailami i w ten sposob odnalazlysmy sie na n-k :), swoja droga, musze cos wrzucic ze splywu :) dzis jade sie opalac na nasza farme :), moj M mnie nie pozna, tak juz zbrazowialam :P treselle, wow co za odwaga, ja kiedys tez mialam dosc krotkie wlosy, ale to pod presja taty :D, teraz juz sie nie daje, bo nawet mi to nie pasuje, za to tobie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak blisko było !!!!! U mnie w mieście padła wygrana w totka \"6\" i to na dodatek w kolekturze obok mego osiedla w której kupiłam kupon lotto !!!!!!!!!!!!!!!! ach co do krótkich włosów to jak kolega dziś wszedł do biura to aż go zatkała z wrażenia - pozytywnie :)))) W tych krótkich włosach czuję sie bardziej kobieco, rozluźniona i odważna :P jeszcze tylko 2 dni i weekend - już nie mogę sie doczekać :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×