Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

e to tressele ładne menu wyszło:) u mnie: 2 bułki z białym serem . obiad: kasza z mizerią na jogurcie naturalnym i sosem pomidorowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś jadłam na sniadanko bułeczkę z masełkiem z makreli, 1 pomidorek z cebulka i to wszystko. teraz robie obiadek frytki i paluszki rybne ale ja chyba zjem tylko zupke z fasolki :) a potem na spacer do kościoła na ślub koleżanki :)))))) wczoraj po południu , po wizycie w toalecie zważyłam sie i wyszło 53.2 kg ale jestem przed @ więc dlatego tak dużo :((( pije moje zioła z babki codziennie i sa efekty jesli chodzi o przemianę materii :)) ale mój maż ma lepsza :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justka, przykro mi nie zajrzałam potem na topik , jesteś jeszcze? tresselle, hmm koniecznie daj znac jak działa ten specyfik! fajnie ze jeszcze tu jestes pomimo weekendu który zawsze powoduje tu ogromne spustoszenie:) ja dziś zawaliłam :( koszmarnie koszmarnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Odważyłam się na aerobowe zajecia:):):) Przed weekendem byłam juz 3 razy. Mam karnet na nastepny miesiac i chodze znow na aqa ,czuje ze figura mi sie zmienia:) Juz nie mam tak potwornie grubych rąk chodzi mi o okolice bicepsow. Lubie poniedzialki bo zawsze mam duzo planow i jestem pelna optymizmu.Popołudniu wybieram sie na zajęcia 55 min aerobow potem aqa 45 + 10 baseników:)Zamierzam po przyjsciu do domu juz nic nie jesc:) Jutro napisze czy zrealizowalam swoj plan. Przed południem biore sie za sprzatanko w domu wiec tez bedzie troche ruchu. Jeżeli chodzi o weekend to nie jestem z siebie dumna bo troche poleniuchowalam i dietki nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho dziewczeta!!!! stesknilyscie sie?? :D ja tak :) dzis wieczorem odwoze mame, meza wyprawilam w niedziele, takze bede czesciej zagladac, od dzis tez zaciskam pasa, bo waga dalej pokazuje 68 kg, z reszta co to za odchudzanie majac gosci :P zajrze pozniej!!! buziaki i 3 majcie sie kumcia, brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to krupci brawo , a kumcia ,gdzie jestes nasza moderatorko wspolawlczaca?:D :) Ja nie moge... nie wiem co się ze mną dzieje! znowu dieta diety totalnie nie przypomina, jem bułki pszenne, drożdżówki a nawet wieczorową porą ciasto... wybrałam się na bieganie.. a gdy juz bylam gotowa w dresie i ze słuchawkami na uszach dostrzegłam, że przecież pada deszcz... Ale to głupia wymówka racja.. malo tu zycia dziewczyny! Dajcie troche motywacji i zapału jak na lato przystało:( prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motywacja to i mi się skończyła :( Nic jeszcze nie jadłam, wypiłam pół kubka kawy a czuje sie pełna, mam wrażenie że z żołądka mi sie wylewa do góry - to nie miłe uczucie :(( na dodatek mój brzuch zrobił sie wielki ( to przez @) . Z trawieniem już lepiej :))) na sniadanko dzis 2 kanapeczki jedna z żółtym serem druga z masełkiem z krewetek :) no i 1 pomidorek a na przekąskę paluszki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paluszki? te zakazane? :P ja dziś zjadłam 1 drożdżówke:O rano , teraz jem mała porcje musli i probuje zebrać się na basen . Gdyby nie Ty tresselle skłonna byłabym sądzić, że jest jakiś długi weekend , bo takie pustki w środku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kobietki ja wrócilam od rodziców hura moja waga w dół pooleciala zaraz musze stopke zmienic od dziś tez bede czesciej zaglądac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt pusto tu jakoś :( No ale co tu sie dziwić , są wakacje i czas urlopów więc pewnie dlatego tak pusto. Mi się już urlop skończył NIESTETY!!!!!!!! i postaram się przynajmniej raz dziennie zaglądać :) dziś w pracy sie wynudziłam mimo , że miałam co robić. Zjadłam jedną kanapke z masełkiem z krewetek, pomidorek i pare paluszków bo resztę zjadł mi kolega ale za to zjadłam troszkę czekolady deserowej z orzeszkami :(((( zaraz zabieram sie za obiad. ziemniaczki + smażona kiełbaska + sałata w smietanie + fasolka szparagowa no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 MASZ RACJE WAKACJE TO MAłO WAS!!! MAM NADZIEJE KOBIETKI ZE WRóCICIE SZYBKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAJEMY KOBIETKI POBUDKA!!!!ALE BRZYDKA POGODA U NAS....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewa :), kope lat :D :D gratuluje spadku wagi!!! cos rzadko tu zagladam ostatnio, ale teraz zajmuje sie siostra i prawie nie ma nas w domu, a jak wrocimy to padamy na nos :P u mnie waga cos przeskakuje na 67,5 :), ale jeszcze poczekam z notowaniem zaraz zjem sniadanie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kilka dni temu weszłam na wagęi zobaczyłam 76 kilo równe dawmno takiej wagi nie widziałam cieszyłam sie ale nie długo bo dziś znów 77,2 :(:(:(:(:(:(:((: cóż moge powiedzieć szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama juz nie wiem no dzięki dzięki!~!!!!! a to ty masz siostrzyczke teraz to dlatego cię tak mało no cóż rodzinka pozdrawiam serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ew8:) brawo!!!! Wziełam sie w garsc od 7.07 porzyszlam sobie do was poplakac i wyzalic sie bo waga mi podskoczyla i wtedy nastapil we mnie przelom. Zaczełam chodzic na zajecia aerobowe 55 min potem aqa w wodzie przeszlam juz na drugi pozim trudnosci i spokojnie sobie daje rade:) Wpadlam na genialny dla mnie sposob odchudzania który daje efekty:) 07.07.08 - 89,5 17.07.08 - 87,5 Nie tylko waga poleciala ale jeszcze lepiej polecialy mi cm :) Przypomnialam sobie ile to wysilku trzeba wlozyc by schudnac kiedys go juz wlozylam .Wychodze z Cwiczen mokrusienka,podkoszulek mozna wykrecac,wlosy wygladaja jakbym dopiero co z pod prysznica wyszla,zmeczona total schodze na basen i tam 10 min czasu na przebranie i nastepne cwiczenia aerobowe tyle ze w wodzie to juz jest lzejsze,ale tez godne polecenia bo rzeźbi cialo ,mnie osobiscie te cwiczenia pomogly na kregoslup, zaczynam kontrolowac swoja postawe ,bo jak dotąd chodziłam pogarbiona i tak samo siedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow krupcia, ciesze sie, ze tak dobrze ci idzie, ja tez jak zaczelam czesto chodzic na fitnes to zauwazylam, ze chodze wyprostowana i w ogole cialo zaczelo wygladac o wiele lepiej :), tak trzymaj :) aaa, przepraszam za ten blad gdzies wyzej, ze napisalam kumcia zamiast krupcia :) powoli przygotowuje sie do wypadu do PL, ostatni raz bylam na BN, wiec az ponad 7 miesiecy temu... milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia -> z tym basenem fajna sprawa, chyba tez pomyśle tylko ja mam daleko na basen :( ja chyba zacznę stosować ta dietę zgodna z grupa krwi :))) dziś zjadłam śliweczki i lizaka :)) a teraz jem bułeczkę ( suchą) i popijam kefirkiem :)) mam jeszcze 2 pomidorki i 1 bułeczkę :))) po tym urlopie zrobiły mi się spore boczki i brzusio !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjacaEB -> no to super :))))))) GRATKI !!!!! pS. JA TEŻ CHE BYĆ ZNOWU W CIĄŻY ale boję sie efektów po ciąży hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem nie jestem pewna ale okres mi sie cofnął po prostu bollą mnie jajniki a jego nie ma. bolały mnie piersi jak przed okresem a dziś już przestały. zrobiłam test ale wyszła jedna kreska czerwona a druga była blada bardzo blada i nie wiem czy to moze oznaczac ciąze czy nie zobaczymy za pare dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjaca, gratulacje :), tylko nam nie ucieknij na \"Termin kwiecien\" czy cos takiego :D niedawno zjadlam sniadanie - omlet z 2,5 jaj z pomidorkiem i wybieram sie na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyjąca gratuluję, ale zaglądaj do nas czasami, tak na pogaduchy chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacze dopiero w przyszłym tygodniu ze to pewna informacja bo moze robie fałszywy alarm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×