Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

sama juz nie wiem ty na spływie to masz ruch kobieto na pewno cie nie [przybędzie ale masz super wakacje!!!!!! a mi sie jeść chce bo pogoda okropna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksog87 jasne czym wiecej to rażniej hehheh witamy!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
jakoś może lepiej bedzie mi sie mobilizować ... bo waga stoi w miejscu nawet przy najlepszych staraniach ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aksog87 a ile masz wzrostu i ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
mam 173 cm a waze 81 kg co i tak jest wielkim osiagnieciem dla mnie bo jeszcze w marcu bylo 93 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
ale jestescie głupie grubasyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
tłuste dupy wielkie cycki!!! wszystko wam zwisa żal mi was!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
a ta jedna w ciąży jak ty bedziesz wyglądac jak smok!!!! do setki dojedziesz!!!!!!!!!!!!żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
jak milo ze ktoś sie za mnie podaje ... nie wiem nie masz odwagi powiedziec czegos w swoim imieniu !!! moze i jestem gruba a pryznjamnije mam cos w glowie a nie jak niektorzy !!! jak ci sie cos nie podoba to nie wchodz nie czytaj ... zyj w swoim chudym swiecie nie ... tyle z mojej strony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
sama nie wiem ... chyba komuś sie nudziło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
nudziło sie mi tak....jestescie grubaśne bay z udami z celulitem a na dodatek w ciąży ja jestem nowa i nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksog87
chyba dlaje sie komuś nudzi... jak nie masz takiego problemu to fajnie ... a jak ci mnie zal to jeszze lepiej ... nie cche sie z nikim kloci ale jaks nie toleruje ludzi jakis takich lekko chamskich ... i nie pisz pod moim nickiem jak mozesz ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień nik na czarny to sie nikt nie podszyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa, proponuje czarny nick i po problemie. do podszywacza nawet brak mi słów :P u mnie kapa ostatnio niestety... musze zmodyfikować stopke jutro jak sie zwaze (pewnie przytylam) ale to pewnie bedzie mobilizujace tyjaca gratuluje potwierdzonej informacji! ahh jeszcze wczesniej sie zalilas ze starania nie wychodza a tu widzisz :)!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggoska87 NO HEJO TERAZ PODSZYWACZ MOZE CI NASKAKAC HEHHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ... ;) dokładnie ... ;) podniosł mi cisnienie lekko ale nie warto sie przejmowac ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggoska87-> witam na podszywacza najlepsza jest ignorancja !!!!!! a dzionek zaczełam od paluszków :( potem sucha bułka + kefir mam 2 jabłka, brzoskwinke i pomidorka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko ... ta pogoda zaczyna mnie draznic ... nawet tylko na basen nie cche mi sie ruszyc ... len len len ;) ale juz po śniadaku ... jogurcik nautralny i 2 wafelki ryzowe ... i kombinuje co by tu zjesc na obiad ... ale pewnie zostane wierna mojej ukochanej piersci z kurczaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas pogoda fatalna leje już 2 dzień!!!!!!!!!!nic się nie chce normalnie w taki czas!!!ja dopiero kawke pije co na obiad?? nie mam pojęcia!! :o :-o :o :-o :O :-O :o :-o :O :-O :O :-O wstawać 😴 😴 😴 😴 ❤️ ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️ 😍 😍 zrobiłam troszke kolorków na naszej stronie bo tak tu jakoś smutno!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje piers z kurczaka ona uskrzydla ... ;D i jakas dobra surowka ... ;d moglabym ja jest dzien w dzien ;D oczywiscie w roznej postaci ... ;D najlepsza z poerm i zpieczarkami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggoska87 -> jak robisz ta piers z porem i z pieczarkami??? ja juz zjadłam bułkę, jabłko i teraz popijam kefir. dzis pije biała herbatę, wypiłam juz kawke a za2,5 godz. do domku na obiad ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech .... mj najwiekszy grzech - ciasteczka orkiszowe... znowu sie skusilma ... treselle81 - wiec tak kroje sobie pieczarki oraz pora wszytsko podsamzam na oliwie i dodaje pokrojona piers przypawiona jak kto lubi ... no i wszytsko dusze kilka minut ... mniam ... polecam ... ;D az sie sama na nia skusilma i taki obiad dzis zrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co bardzo dziwne waga dzis pokazala tylko 81,2 wiec... najadlam sie:/ ale moze w weekend zrzuce bo wyjazdowy. festiwal reggae cos takiego? w kazdym badz razie jade bo kusi mnie perspektywa namiotow:D ggoska87, sadzac po stopce to jestes fanka tej muzyki , moze bedziesz tam w ten weekend?:>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobię na obiad w sobotę tą pierś z porem i pieczarkami. Jutro kupie pieczarki jak będę wracała z pracy ;))) A teraz siedze i się nudzę :( nic mi sie nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ... juz mam dosć tej pogody ... masakra ... jakis zaklinacz deszzu by sie przydał ... ah basen dziś zaliczyłam ... ;) snaidanko takze ... jak zwykle jogurt naturalny ... zastanawiam sie nad obiadem ale pewnie kalafiorek bo dawno go nie było ... otyła - nic mi nie wiadomo o jakims koncercie .. ;p ale to pewnie dlatego ze ja zyje w swoim świecie ... ;) Treselle81 - napewno nie bedzisz załowała ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GORĄCO!!!!!!!!!! ROZPŁYWAM SIĘ szok a za 10 minut będę musiała jechac autobusem do domu PADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tfu tfu ... przestało padac ... ;) pewnie skorzystam i pojde na rowerek ... ;D bo jaos ciezko mi po kalafiorku .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dosyć !!! Wracając do domu myślałam, że się roztopię no i ten cały wiatr porozwiewał mi włosy na wszystkie strony i teraz siedzę ( najedzona :) ) i mam dylemat !!! zastanawiam się czy iść do fryzjera i znowu ściąć włosy na krótko tak jak na fotce na naszej-klasie ??????????????? W pacy zjadłam na śniadanko pół bułeczki z twarożkiem, kubek zupki amino i 1 mała babeczkę ( sernik pieczony) na obiadek śledzie w śmietanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×