Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kumcia

odchudzanie zaczynam kto ze mną?

Polecane posty

Korekta sniadanka : - 2 jabłka tylko :( bo bułeczke zostawiłam na stole w kuchni :((((( jak mnie bardzo przyciśnie a raczej tak bo na 2 jablkach to nie wyżyje 8 godzin to zjem barszczyk amino :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko nic nie padło ja zdjadłąm dziś tak....mmmm kawe + danio serek wiejski zaraz gotuje fasolke szparagową!!! treselle to super wszystko odnowione w domku bedziesz mieć tylko ro sprzątanie najgorsze ale potem jaki efekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 a gdzie ty pracujesz jeśli możn wiedzieć ja od pażdziernika ide do pracy hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka8 -> tylko my pozostałyśmy na topiku :( ? ja zajmuję się w pracy przyjmowaniem i wydawaniem wyrobów gotowych na drukarni oraz zajmuje sie stanami magazynowymi materiałów i wyrobów gotowych w programach komputerowych, spoko zajecie , czasem nerwowe pod koniec i na poczatku miesiaca, no ale niestety siedzaca praca przez 8 godzin i przed kompem :( moje oczy niezle dostaly w kosc ! Na obiadzik zjadłam 3-4 łużki ryżu + leczo z kotlecikami mielonymi ( małe 3 kotleciki) kolacji - brak remont fajan sprawa tylko czemu taki bajzel zawsze sie robi??!! od jutra generalne sprzatanko w salonie :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem! po raz 64532436 spróbuje zacząc na nowo . :) mam teraz kopniaka motywujacego bo pokazałam Wam (kto jak kto ale Wy macie mnie w znajomych dziewczyny na n-k ) zdjęcie mojej (o zgrozo ) PONAD 80 KG sylwetki . nie ma jak trzeba sie zabrac za siebie. od 2 dni juz dzialam :) dzis byl basen . a Wy dziewczyny widze piszecie co jecie ale o wadze nic , a naapwno sa ubytki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie upadnie :) nie upadnie :), tylko zagladajcie tu czasem i nie zapominajmy po co mamay ten topik - odchudzanie :D u mnie maly spadek wagi - ok. 0.5 - 0.7 kg, nie wiem dokladnie, bo waga mi przeskakuje :(, chyba naprawde niedlugo musze kupic nowa!!!! i sorry, ze nie zagladam, ale wiecej pracuje, w dodatku kolezanka chora, wiec przejelam czesc jej obowiazkow dzis zjadlam: - musli z mlekiem - kromke razowca z serkiem wiejskim - zupe fasolowa, duszony stek jagniecy i surowke - ruch - 1.5 godziny marszu ewa, pytalas sie gdzie ja tak chodze na te spacery, mieszkam na obrzezach miasta i mam o rzut beretem mase fajnych sciezek, pol i laczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja o wadze nic nie pisze bo się nie ważyłam juz dawnnnnnnoo! Ale jakos nie czuje spadku wagi :( dzisiejsze śniadanko to: -2 kromki chlebka, -jabłko -jogurt Kupiłam sobie do picia biala herbatke Lipton SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treselle81 to praca spoko loko sama już nie wiem no to masz gdzie maszerować jak ładne okolice to i na spacer sie chce... u mnie z wagą nawet dość teraz waże 72 kilo czyli ani w góre ani w dół czyli waze tyle ile w sierpniu dziwne bo nie jem dużo i nie jem tłusto musze sie wziąć cholerka jasna za cwiczonka ale tak jakos mi schodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo hejo sama ze soba tu bede gadac chyba no gdzie wy jestescie :P-P:-P :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P:-P :p:p :-p :P :-P :p:-P :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :Pp :P :-Pp :P :-P :p :-p :P :-P :p 🖐️ 🖐️ :p :-p :P :-P :p 🖐️ 🖐️ p :P :-P :p :-p :P :-P :p 🖐️ 🖐️ :-P :p :-p :P :-P :p 🖐️ 🖐️ :-P:-P :p:p-P:-P :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P:-P :p:p :-p :P :-P :p:-P :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P:-P :p:p :-p :P :-P :p:-P :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p:p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p :-p :P :-P :p :-p :P :-P :p :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ty masz dużo pracy a treselle gdzie?? pewnie też zajęta !! szkoda!!! a otyła jaka śliczna dziewczyna jest wczooraj na nk nowe zdjęcia widziałam!!!śliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa8-> a ja też w pracy :) No Otyła fajna fotkę wstawiła - widziałam wczoraj :) Ładnie wyglada :) Jak na razie to zjadłam nap rzymus kanapkę z serem i o 13-ej zjem jogurt . jakos tak dzis kiepsko sie czuje, nawet jesc mi sie nie chce. chetnie bym sie polozyla spac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, mam nadzieje, ze pewnego dnia wrzuce na n-k jakas fotke na ktorej bede o wiele lzejsza :P so far... platki kukurydziane z chudym mlekiem, kromka razowca z ziarnami i pomidorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na badaniach bo do pracy ide od 1 pażdziernika!!!!a ty sama co ty chcesz od siebie tez laska z ciebie........treselle też super wygląda totez się nie musi odchudzać.. ale zawsze kilka kilosów mniej to poprawa nastroju wiem coś o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu śn kawa obiad fasolka szparagowa w panierce :-( BO MĄŻ JADŁ TO ULEGŁAM TEZ podwieczorek DANIO WANILIOWE kolacja płatki z mlekiem nie jest najgorzej gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu śn kawa obiad fasolka szparagowa w panierce :-( BO MĄŻ JADŁ TO ULEGŁAM TEZ podwieczorek DANIO WANILIOWE kolacja płatki z mlekiem nie jest najgorzej gdzie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOLOROWYCH SNÓW ......MAM NADZIEJE ZE JUTRO KTOS ZAWITA TUTAJ 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 😴 [s 😴 😴 😴 DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 MOZE SIE OBUDZICIE CZYTAJAC TO HEHHEHE ZNACZY OGLĄDAJĄĆ PAPA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ale atak emokotion:P spokojnie spokojnie żyjemy :) taką mam przynajmniej nadzieje :D A fasolke mozna jesc bez panierki , nawet jest pyszniejsza :P:) dobra dobra nie mędrkuje bo sama miałam dziś małą wtopę - lody! Jednakze dzien chyba na plus, wlasnie wrocilam z basenu i sauny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja wczoraj wieczorem nie zaglądałam tutaj bo szorowałam podłogę a dziś ciąg dalszy :( Wczoraj na śniadanko zjadłam tylko 1 kanapkę i nic więcej. Obiad: frytki + leczo + 1 pulpecik mielony Kolacja: 1/3jabłka dziś planowane śniadanko to: -1 bułeczka z białym serkiem z bazylią -2 jogurty -jabłko obiad: hmmmm zastanawiam sie co zrobić szybkiego ale i lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam napisać, ale sie nie dziwie , że zapomniałam bo nie ma czym sie chwalic. wczoraj sie ważyłam po wieczór - pokazało 54 kg. ale wiem , że to nie jest pewna waga bo jetsem przed @ no i nie byłam w toalecie 2 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to ja :) doszlam do wniosku, ze bede wazyc sie co 2 tygodnie, bo co tydzien to troche za czesto i czasem jest to lekko demotywujace jesli waga pokazuje co innego niz by sie chcialo :P, dzis zjadlam 3 burgery jarzynowe i wypilam 2 szklanki kubusia, na obiad czeka mnie zupa buraczkowa, ryba grilowana i surowka; sport - godzina na steperze skretnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama.jak sie robi burgery jarzynowe brzmi kuszaco:D ja tylko slyszalam o knyszy z warzywami i po prostu wklada sie surowki w taka kieszen.. ale burgery:> u mnie ok chyba. zjadlam 2 bułki i 2 lody. brzmi malo dietetycznie WIEM! ale mialam sporo aktywnosci , no i znow basen 50 dlugosci oraz sauna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apetycznie sie dzien zaczyna - narobilyscie mi apetytu tymi burgerami :)))) A ja wczoraj zawalilam :( w pracy zjadlam jogurt ale później to paczka i serniczek pieczony - kolega o nas pamietal :) na obiad. 1/2 udka z kurczaka z rozna + 3 ziemniaczki dzisiaj na sniadanko mam. 2 malutkie kanapki z chlebka cebulowego z serem wędzonym + jabłko + jogurt + kefir wczoraj po poludniu bylam w toalecie wiec jak tylko weszlam do domu to sie zwarzylam i pokazalo 53,2 kg no ale jestem przed @ ostatnio zawalam z piciem aloesu i znowu mi nawala przemiana materii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec... burgery jarzynowe, to sa po prostu kotlety jarzynowe, tylko, ze bardzo plaskie :D, a dla wciaz zainteresowanych przepis: - dowolne jarzyny (najlepiej ugotowane na parze) - surowe jajko - bulka tarta - przyprawy - sporo swiezej natki pietruszki jarzyny \"rozciapac\" widelcem, lub tluczkiem do ziemniakow, doprawic do smaku, dodac jajko, troche bulki jesli masa jest zbyt mokra, formowac plaskie burgery, obtoczyc w bulce tartej i smazyc na malej ilosci goracego oleju i oliwy uwielbiam wszystkie wariacje kotletow wegetarianskich, a moje ulubione to: z grochu, fasoli lub soczewicy, z kapusty, z cukinii, brokulowow-marchwiowe itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mi ucieklyscie :P, jak tam uplywa weekend? ja standardowo spotkalam sie z przyjaciolka (zakupy :) ), teraz troche sprzatne i ugotuje obiad, wieczorem wychodzimy na parapetowke do znajomych :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos tu cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×