Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korytko

Nie wiem o czym rozmawiać z ludźmi.

Polecane posty

Gość korytko

Witam. Mam problem. Otóż nie potrafię rozmawiać z ludźmi. A to jest przyczyną mojej samotności. Teraz był święta to nawet nie spotkałem się z żadnym kolegą, cały czas byłem w domu. Mógłbym mieć wymówkę, że było zimno. Nie wiem o czym rozmawiać. Potrafię tylko o tym czym się interesuję, ale nie o wszystkim, nie o pierdołach. Proszę zadawać pytania, jeśli treba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haguna
nie ty jeden tak masz. nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korytko
A czy radzisz sobie z tym jakoś? Ja kolegów paru mam w klasie, ale odczuwam, ze tylko szkolni koledzy, a nie tacy prawdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haguna
ja juz siebie zaakcetpowalam taka jaka jestem. nie ma sensu zmuszac sie do rozmowy jak sie nie ma ochoty, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korytko
Tylko ja mam ochotę, przecież to jedyny sposób do bycia wyrwania się z samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g2
Mam to samo, strasznie utrudnia zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g2
Tematy sa, ale nie wiadomo, jak zaczac, lub kontynuowac rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe np.pogoda:D;)banalne ale temat zawsze albo muzyka albo film albo ksiazki itd. jak sie chce to zawsze znajdzie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ważne o czym ważne żeby być- :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evangeline
Najlatwiej rozmawiac z nieznajomymi o tym co jest wokol nas - otoczeniu, innych ludziach, zwierzetach, smiesznych przypadkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korytko
Ile lat? 15. Koncze gimnazjum. O tym myślałem, ale nie każdy muzyką się interesuje tą co ja, film te ż dobry temat, ale od czasu do czasu, a książki to moi znajomi też rzadko czytają. A jak być tym cool?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda :D dobre... o pada :classic_cool: na 2 zdania :D a muzyka/film/książki to też :O przecież nie zaczniesz z niczego kogoś pytać o książki... no jak by jeszcze jakąś w ręce trzymał to się tak fajnie mówi, o są tematy, ale na żywo trochę to inaczej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiazki film muzyka to raczej tematy dobre ale w okreslonych miejscach a nie na przystanku autobusowym ale tu chyba nie chodzi o rozmowe z kims zupelnie nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g2
no, jak juz jestem po 20-tce a ja wygrałem życie - dokladnie, 2-3 zdania i po rozmowie :D a niektorzy o pogodzie potrafia godzinami nawijac, az sie nudno robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g2
Ale jak chcesz zawrzec nowe znajomosci, to wtedy klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korytko
A ja potrzebuje, jak tu nakręcić gadkę nie jednorazowo tylko na przyszłość całe życie. Tak żeby rozmówca był zainterseowany tym co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z nieznajomymi w ogóle nie gadam, a ze znajomymi zawsze wspólny temat sie znajdzie. W końcu, jak sama nazwa wskazuje, są mi znajomi więc coś o nich wiem (np czym się interesują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo tyle że pogłebione
bo jak ktos do mnie mówi lub pyta o cokolwiek to przez głowę przelatuja mi rózne warianty odpowiedzi w rezultacie czego dochodze do wniosku że to co chcę powiedziec jest bezsensu i dukam coś w stylu :"yyyyyy to znaczy yyyyyy yyyyyy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korytko
sportem, muzyką, głownie komputerami(nie grami ;) ), militariami, filmem, czytuje ksiazki o tematyce sensacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co gadasz z nieznajomymi? Jak cię pyta o coś ktoś, kogo nie znasz to mówisz "nie wiem" i po sprawie. Ale jesli do osób, które znasz i lubisz też mówisz "yyyyyyyyyy" no to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nieznajomymi mozna znalezc temat np. na koncercie mozna kogos poznac i temat jest na temat danego zespolu itd :p zawsze sa wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×