Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ravla

buty drożej-taniej?

Polecane posty

Gość ravla

Czy opłaca się oszczędzać na butach? Powiecie, że nie... ale co np z balerinkami na wiosnę? Kojarzą mi się z takimi butkami \"do latania\" - czy tu też opłaca się kupować droższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, buty i te drozsze i te tansze;) Warto. mam bardzo duzo drogich butów. Jednak ostatnio znalazlam swietny sklep, buty za 29 zł -> http://tiny.pl/45h3 (ktos je kupil, i na allegro sprzedaje za ponad 2 razy drozej..). Kupilam jeszcze 3 pary innych (ceny 29zl, 49zl, 37zl). tanie? Jak barszcz;) Czy trwale? Okaze sie;) jednak nie bede miala wyrzutow sumienia gdy je \"poobzdzieram\"itd;) Wygladaja jak drogie buty;) a i te tansze czesto wygladaja lepiej niz te za 200-300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Chcę ważyć 52kg
Gdzie mieści się ten sklep? :) No i oczywiście, jak sie nazywa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piekne te buty kupilas za 29z
zl?? az sie wierzyc nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana99
No nie wiem, jeśli chodzi o buty zawsze stawiam na jakość. Nie na cenę - nie zawsze drogie i firmowe są dobre, ale właśnie na jakość, czyli sprawdzone marki, o których wiem, że warto na nie wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszeczka
Zgadzam się. Ile razy kupiłam tanie buty, żeby oszczędzić, chodziłam w nich chwilę i coś się działo. Na buty nigdy nie żałuję, nawet baleriny wolę kupić za 300 zł, ale mieć je na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi (bynajmniej u mnie) o oszczedzanie . Tylko o to ze te buciki ktore znajduje sa przesliczne;) i w dodatku tanie;) Zreszta ja nie wyobrazam sobie chodzić w jednych butach przez wiecej niz jeden sezon. wiec stwierdzenie ze\"nawet baleriny wolę kupić za 300 zł, ale mieć je na lata \" jest wedlug mnie bzdurne(moje zdanie). Wole kupic 10 par po 29,39 zl (slicznych!) i wyrzucac gdy 1. znudza mi sie, 2. cos sie \"popsuje\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolę kupić porządne
skórzane, wygodne, dobrej jakości. jednak moja opinia zmieniła się, gdy poprawiła się moja sytuacja materialna. kiedyś kupowałam tańsze (bo musiałam) i wmawiałam sobie, że są wygodne i równie ładne. guzik prawda. a to noga się poci, a to gdzieś nieestetycznie sklejone, a to źle wyprofilowane, a to twarde jak odlane z plastiku i nie ma co ukrywać, że widać różnicę w wyglądzie. butami za 50 zł oszpeciłam sobie nogi, bo nad piętami, z narosły mi takie guzy w miejscu, w którym mnie buty obcierały. ale jeśli te 300 zł to duży wydatek, to warto poszukać tańszych butów, ale ze skóry. ważne też, żeby miały skórzaną wkładkę. i jeszcze jedno, jak się ma 20 lat to można nawet biegać w trampkach na uczelnię, ale jak mam 30 to do pracy muszę chodzić w eleganckich pełnych butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizzy
Ja też wolę kupować droższe, ale porządne buty. I to nie jest tak, że stać mnie na to "na luzie". Po prostu wiem już, że jakość jest bardzo ważna. Pod koniec lata kupiłam sobie czółenka ecco. Fakt, że nie były tanie, ale są wygodne, ładne i moja stopa wręcz odpoczywa. Warto czasem wydać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katar-y-nka
ecco to bardzo dobre buty i wierzę, że stopa w nich odpoczywa, ale nie sa specjalnie ładne... dlatego też wolę czasem kupić tańsze buty, ale bardziej fikuśne :) no chyba, że wzięli się w końcu za design? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mizzy
No kochana, to chyba rzeczywiście dawno do sklepu ecco nie zaglądałaś. Był taki moment, że może ich buty nie były najładniejsze, ale teraz z każdym sezonem bardziej dbają o wygląd :) Np wiosenna kolekcja jest obłędna, już zbieram na sandałki :) polecam http://eccoworld.ecco.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem można mieć dobre jakościowo buty i nie przepłacać. Ja zamawiam z zaufanej strony https://diamonddreams.pl/ gdzie wiem, że moja przesyłka dotrze szybko i nie będzie żadnego problemu z samym zamówieniem :) polecam tego sprzedawcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores190
Jestem zdania, że na butach nie powinno się oszczędzać. Wygodne obuwia sprawia, że nawet po całym dniu chodzenia jest nam wygodnie, a odpowiednio wyprofilowana podeszwa trzyma całe ciało w prawidłowej pozycji (już nie wspomne o bieganiu i innych ćwiczeniach, gdzie jest to szalenie ważne!) Także nawet na balerinach nie awarto oszczędzać. Ja nie mam takiego problemu, bo na co dzień preferuje sportowe buty. Osttnie letnie i jesienno-zmowe kupiłam na wyprzedaży w sklepie regatta.pl, ale np. wygodne skórzane czółenka na obcasie tez posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku msc kupuję na stronie internetowej www.multu.pl za 100 zł potrafię kupić 4-6 par butów. Większość z nich trzyma się super i nie niszczą się. Pamiętajcie, że o buty tez trzeba odpowiednio dbac i dobierac odpowiedni rozmiar. Na multu jest gwarancja 2 letnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×