Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

szukam wózka

Polecane posty

dziewczyny od jakiegoś czasu szukam wozka i nie moge znaleść. chodzi mi o wózeczek w ktorym bedzie fotelik wpinany na stelaż. i zeby byla tylko spacerówka i ten fotelik bez gondolki. widzialyscie coś takiego? Jeśli ktoraś z was się z czymś takim spotkala to prosze wklejcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie o takie mi chodzi :( chodzi mi o zestaw stelaz spacerówka i fotelik. zeby fotelik montowac bezpośrednio na stelaz a nie na spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest duzy wybór np bebe confort ma sam stelarz na którym montujesz wszystko oddzielnie,zalezy w jakiej kwocie chcesz sie zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chicco s3 i wpina sie fotelik na stelaz bezposrednio i jak juz masz zamontowana spacerowke tez mozesz zamontowac fotelik bardzo jestem z niego zadowolona wszystkie wozki chicco tak maja idz do sklepu i sprawdz jeszcze raz polecam wozek ktory ja posiadam tylko nie wiem czy podobaja ci sie 3-kolowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten deltim mi sie nie skląda tk jakbym chciala a bebe confort nie na moją kieszen... za spacerowke i fotelik musialabym dac ze 2 tysiace a to dla mnie za duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu za tyle to mam 3 funkcyjny titi :( Myślalam ze jak bedzie tylko 2 funkcyjny to bedzie tanszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki na których mozna montować wszystko oddzielnie zawsze były drogie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarkastyczna :D:D:D wlasnie widze :) i chyba zrezygnuje z mojego wspanialego pomyslu co by miec fotelik wpinany :D:D kupie dumbo taki jak mialam dla mani a wozka nie bede wcale kupowac... mówie wam nie jestem sknerą ale tak mi szkoda 1200 zl na 3 miesiace ze az mnie cos sciska... a z 2 strony to tak mi sie podobaja :D:D:D jestem rozdarta :D:D:D miedzy skąpstwem a spelnieniem marzen :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do MamaMani
MamaMani---> ty się w dzieci obkładasz a najpierw doucz się po której stronie jest serce...opisałaś jedno zdjęcie że twoja córka leży z ręką na sercu..tylko dla twojej wiadomości serce jest po lewej stronie a nie poo prawej gamoniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bluzce ma serduszko i o to w opisie chodzilo :P e mama dzieki za ten link bo ten wózeczek mi sie podoba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może by Ci się udało kupić takie bez gondolki, też parasolki: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=316643807 Ale cena tez powalająca. Innych nie znam :( Ale po co Ci, tak swoją drogą, parasolka z fotelikiem 0-13, toż w parasolkach ze względu na łamane oparcie powinno się wozić dzieci powyżej 1,5 roku, a takie dziecko za nic nie zmieści się do fotelika 0-13 :o Mogłabyś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e mama juz wyjasniam mama w domu wielką gondole inglesiny i dodadkowo jeszcze jedną gondolke polskiej firmy tez duza wygodną. potzrebuje wozka na wyjazdy do lekarza i do sklepu :) wlasciwie to nawet spacerowka mi niepotrzebna bo mam po Maniulce. Prawie zanim maluszek dorosnie do spacerowki to Mnaiulka juz nie bedzie potrzebowala. Chcialąm kupic stelaz z wpinanym fotelikiem... ale jak to w takich cenach jest to chyba sobie daruje i kupie sam fotelik ( bo fotelik po malej sprzedalam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyna o wlasnie o takie cosik mi chodzilo dzieki ci dobry czlowieku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia wszystko sliczne w tym wózeczku... prócz ceny :) najbardziej mi pasuje to co pokazala blondyna :) szukam włąsnie takiego fotelika na kólkach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMami wiem cena jest kosmiczna,ja mieszkam we Francji i tutaj tez cena tego wozka bardzo wysoka,ale wozek jest super,ogladalam go,ale coz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×