Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnikA 28

Mamy ze Świętokrzyskiego - razem razniej

Polecane posty

mysle ze powinnismy miec nasze regionalne forum przyda sie gdy potrzebujemy jakis informacji z naszego regionu co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nie ma mam ze swietokrzyskiego? a szkoda bo mam jedno pytanko czy ktos z was zna dobrego endokrynologa dla dorosłych? moze ktos mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak jest nas troszke fajnie dziewczyny macie dzieciaczki jak tak to w jakim wieku? ja mam corke roczniaka jest taka kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z wąchocka ale czesto bywam w twoim miescie bo lubie wasze hipermarkrty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika u nas podobno dobra jest dr Teresa Wroczek-sama nic nie moge powiedziec na jej temat ale znajomi ją chwalą.Wiem ze na pewno przyjmuje w szpitalu ale prywatną praktyke tez pewnie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia jak mozesz to zdobadz namiar na lekarza w kielcach bo bylo by mi blizej do kielc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja jestem takze ze swietokrzyskieg mieszkam w Starachowicach wiec niedaleko ciebie AnikA. mam dziewczynki w wieku 13 lat i 21miesiecy.wiecie co pierwszy topik na który trafiłam i moge pisac bo widze ze dopiero zaczyna swoje podboje mam nadzieje ze dłuzej bedziemy pisac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam basienka rzeczywiscie blisko siebie mieszkamy fajnie :) a gdzie dokladniej nieszkasz na jakim osiedlu?moze na orlowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bac24
zapraszam na nowe przeniesione forum ciaza, www.twojaciaza.nmj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kicia ...bede ci bardzo wdzieczna:) jak wasze dzieciaki moja wlasnie zlapala poobiednia drzemke a ja mam czas dla was napiszcie cos wiecej o sobie zebysmy sie lepiej poznaly...co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anika moj lobuz buszuje po mieszkanku:) ale mam chwilke wiec pisze. Ja tez jestem za tym abysmy sie zintegrowaly hehehe Ja mam 26latek-prawie:) i rocznego lobuzka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika mam lekarza o ktorego pytalas, polecila mi go znajoma podobno dobra babeczka....ja nie wie bo nigdy u niej nie bylam! Skowrońska-Jóźwiak Elżbieta Jagiellońska 70 Telefon:0 41 366 31 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika zapomniałam a w Starachowicach nie ma zadnego endykrynologa???? myslałam ze jakas lekarka przyjezdza do nas do szpitala z kielc mozesz sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie mieszkasz basienko to znaczy gdzie jest to osiedle bo ja tam chodzilam do liceum ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×