Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnikA 28

Mamy ze Świętokrzyskiego - razem razniej

Polecane posty

ja chodziłam tam 1 rok jeszcze gdzy siedziba była w ekonomiku który ty jestes rocznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 lat mlodsza od ciebie tez chodzilas do tego liceum a mialas kogos w klasie z mojej miescowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie pamietam ,musiała bym sobie przypomniec i spojrzec na zdjecia bo jakies tam mam jak tam twoja córeczka przypomniałam sobie w Wachocku mieszka mój wujek i ciocia ulicy nie znam ale gdzies pod lasem niedaleko lesniczowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika piszesz na jakims innym topiku???? gdzie te dziewczyny my tylko same mieszkamy w tym swietokrzyskim??? szukam jakiegos topiku ale co jakis mnie interesuje to wszystko w swoim gronie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze nikt tutaj nie zaglada a szkoda myslalam ze sie topik utrzyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika przegladam co jakis cza s te topiki i wiesz co rzaden sie dłuzej nie utrzymuje a jak sa jakies fajne to nie chca nikogo nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda basienka to prawda :( a szkoda bo ja bym chetnie sie przylaczyla i porozmawiala wymienila sie wlasnymi doswiadczeniami iposluchala innych opinii na karzdy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dolaczam sie do topiku:) jesli mozna oczywiscie;) juz byl kiedys zalozony topik dla mam z kielc, ale nie przetrwal. ja jestem taka prawie mama, rodze w lipcu:) ale za to duzo wiem co i jak w Kielcach i okolicach, wiec juz teraz moge sie \"przydac\" hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainom zapraszamy i wiecej tym lepiej :) a wiesz co bedziesz rodzic dziwewczynka czy chlopczyk aporod jaki naturalny czy cc ? ja rodzilam cesarka moja corka byla bardzo duza i nie urodzilabym ja naturalnie wazyla 450 i mierzyla 57 kawal baby mowie ci :) teraz tez jest niczego sobie :P napisz cos wiecej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja czesto tutaj zagladam ale widze ze rozmowa nam sie nie kleji moze cos poradzisz jakis temat zaproponujesz do rozmow szkoda by bylo zeby podl nasz topik czemu takie malo mowne kobitki z was? ja dzisiaj juz znikam ale jutro napewno tutaj zajze dobrej nocki !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli o mnie chodzi to plec jest tajemnicą:) porod planuje naturalny, mam nadzieje ze sie uda:) dzidzius rosnie ksiazkowo, przynajmniej do tej pory, wiec moze tak zostanie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja co prawda ze względów zdrowotnych musze sie wstrzymać z zajściem w ciąże ale może polecicie mi dobrego gina w kielcach teraz chodze do kołodziejskiego ale mam mieszane uczucia czekam na wasze rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja goraco polecam dr-a Wydrzyńskiegoon jest z kosciuszki a prywatnie przyjmuje na warszawskiej przy przychodni stomatologicznej p.Kołomańskiej.naprawde swietny lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu cos te kieleckie mamusie nie umieja pisac;) gdzie sa wszystkie kielczanki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ainom_ ja wlasnie nie wiem co sie dzieje z babkam z naszego rejonu pisac nie umia czy co?:) ja czasem tutaj zagladam ale widze ze wszystko w martwym punkcie dobrze ze ty czasem cos napiszesz:) pisz co u ciebie jak sie czujesz moze z czasem zaczna sie do nas dolaczac inne kobitki:P napisz o tym jakie imiona proponujessz dla swojego maluszka :) teraz wracaja w mode stare imiona co nasi dziadkowie nosza mnie wlasnie sie podobaja bardzo bardzo a ty jaki masz gust a jeszcze jedno napisz gdzie mozna kupic fajne firany do domu ? i interesuja mnie plytki do kuchni bo wlasnie jestem w trakcie remontu:) moze mi polecisz jakies fajne sklepy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anika 28jesli chodzi o ciaze, to dla mnie jest to swietna sprawa, czuje sie super:)co do imion.. sama jeszcze nie wiem, jak bedzie coreczka to na pewno Maja, natomiast z chlopcem jeszcze nie wiemy.. moze Adaś;)mi sie tez podobaja starodawne imiona, ale tylko w wersji zdrobnialej: Franek, Antoś, mimo wszystko nie chcialabym by moje dziecko mialo na imie Franciszekkolejna sprawa - powiem tylko, ze moge Ci sporo pomoc, bo wlasnie jestem po remoncie:) płytki kupowalismy u Surmy na Słowiku (kierunek Nowiny), bogata oferta, dobre ceny, mozna sie troche potargowac:) natomiast firanki to ja kupowalam w ikei i na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
oj nie, wszystko tylko nie Surma, ja coprawda kupowalam na KSMie i plytki poza jakoscia sprzedal mi jako 1 klasa z odpowiedio wysoką cene i udawanym rabatem. Kafelkarz nie wiedzial, nie zlozylismy reklamacji i teraz na scianie mam byle co, ktore z daleka wyklada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja super ich wspominam, mieli wszystko co chcialam, niektore plytki bralismy specjalnie w drugiej klasie jakosci (do magazynku, pod schody itp.) i powiem szczerze, ze bylam i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zawsze tak jest, ze znajdzie sie zadowolony i niezadowolony klient..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich piszacych i czytajacych ten topik czy ktos dzisiaj tutaj zajrzy? chetnie porozmawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten topik niestety nie wypalil i trzeba sie z tym pogodzic, bede zagladac raz na jakis czas, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!! jednak cos sie ruszyło nie wchodziłam ostatnio ale jestem miło zaskoczona nowe dziewczyny aniom fajne imiona dla dzieciaczków ja miałam dylemat miedzy Zuzia a Maja zwyciezyła Zuzia ale Majka super remontów jeszcze nie robie wiec sie nie wypowiadam ja tez zagladac bede moze jednak ruszymy Anika jak córeczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×