Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Czemu niektórzy czepiają się gimnazjalistek, że zakładają tu topiki?

Polecane posty

Sami w większości niedawno byli w gimnazjum a teraz piszą młodszym : \"do książek!\" , \"idź obejrzyj dobranockę\" , \"idź spać dziecko\"! Podobnie, gdy na erotycznym : 17-latka zadaje jakieś pytanie.Od razu się burzą , że to dziecko i patologia :O Dramat :O Nie wszyscy muszą być 40-letnimi dziewicami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizeeeeeeeeeeee
nie pisze sie Czemu, tylko Dlaczego. zapamietaj rAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZ NNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWWWWWWWWWWWSSSSSSSSSSZZZZZZZZZZZZZZZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętaja jak sami byli młodzi i piękni :-) zazdrość straszna rzecz :-) każdy ma prawo do uczuć i pytań-to forum a niekiedy ludzie o tym zapominają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alizeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, nie komentuj mojego sposobu pisania , bo sama nie masz lepszego(przeczytaj sobie swój topic o jakiejś nieznanej modelce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moich czasów uczono samemu rozwiązywać proste (i nie tylko) problemy. gimnazjum ukończyłem w 2004 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie wiemy co poradzić, jak ona go kocha a on jej nie i chodzi z jej koleżanką i spotyka się z nia na dużej przerwie a ze mna tylko na krótkiej... własnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16nastkaaa..
często mam wrażenie, że to forum dla wapniaków. Gdy założę temat bardziej bliższy nastolatkom i ich zainteresowaniom, zaraz jakieś denne komentarze od tych bab :O . jak zapytam o wygląd, to że mam iść się uczyć, do książek, denerwujące stare prukwy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co te nerwy? Jeżeli ktoś tak pisze to oznacza ze on jest mało dojrzały bo każdy ma swoje problemy adekwatne do swojego wieku prawda?:) Każdy ma prawo korzystać z tego forum i poruszać takie tematy jakie mu sie podobają wlasnie po to to forum jest! A niepotrzebne tu nerwy poprostu nalezy to olewać (takie głupie komentarze) Pozdrawiam wszystkie nastolatki! :) a jak cos to ja mam 17 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alizeeeeeeeeeeee
sASHA pIVOVAROWA JEST SUPERMODELKA jelopie! Jest na kzdym wybiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×