Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

jutro jade i wroce w niedziele po poludniu.....kurde mam nadzieje ze tesciowa:P nie bedzie kazala mi duzo jesc(glupio odmowic) boje sie bo w poniedzialek wazenie:P mam nadzieje ze bedzie 85kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medelaina---> 100g warzywa na patelnie ma 40 kcal. w paczce jest 450g :) z przyprawa wloska to moje ulubione warzywka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na złość zepsuł się zasilacz od telewizora... :( Dobrze że jeszcze komputer działa... Jutro trzeba będzie jechać i kupić... Od czsu kiedy usiaddłam do kompa to tylko piłam herbatki zielone z cytryna... A teraz zjem jabłko i dużo będę piła... To na dziś koniec jedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy :) jutro wazenie :/ nie czuje sie najlepiej. moze dlatego ze mam na sumieniu to, ze drugi dzien z rzedu nie cwiczylam? :/ gdyby nie ta cholerna nauka! Mam ogromniasty brzuch :/ to chyba moj jedyny kompleks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lubie warzywa na patelnie albo kalfiora brokuły czy szpinak... Po prostu mniam :)) palce lizać... Kiedyś je robiłam duszone na oleju lub smażone i to od razu całą paczkę... A teraz goruje je w malych ilościach i dodaje jeszcze np pierś z kurczaka pieczoną w piekarniku w ziołach jakie lubię Teraz zawsze odmierzam ile mam zjeść a resztę chowam do zamrażarki i tak z jednefo opakowania starcza mi na trzy obiadki... Trochę mi słabo i mam migrenę... A jutro na obiad zrobie sobie moje ulubione KOTLETY SOJOWE z surówką... (PYCHOTA) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jadlospis na dzis: Śniadanie: -grahamka -margaryna -pomidor i ogorek :D 2 sniadanie: -banan -pomarancz obiad: -twarog poltlusty 100g -jogurt owoce lesne 175g ;/ Podwieczorek: -kefir kolacja: -2 jajka na twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam śniadanie- płatki fitness drugie- grapefruit obiad: troszkę warzyw na patelce ale mało bo resztki i mała pierś z kurczaka bez panierki kolacja - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniadanie:2parowki i jedna wasa, kubus maly w szkole obiad: kluski ziemnaiczane (200g)460kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się trochę żle czuje chyba położę się spać dziś się nie wyspałam bo po pierwsze ppóźno poszłam spać a po drugie bardzo wcześnie wstałam bo już po szóstej a mama mnie poganaiała żebym się pospieszyła bo ekipa remontoa miała przyjechać... Też mnie boli głowa i jakoś tak słabo się czuje... Może wiecie co mi może być??? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zwaze dopiero we wtorek...bo podczas okresu to nie ma co bo waga zawyzona :P ale jestem ciekawa xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę spać bo się żle czuje... udalo sie podłączyć jeden telewizor a w drugim zepsuł sie zasilacz i trzeba kupić nowy.... To na razie 3majcie się!!! Do jutra!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolina
ja równiez ide spac :) jutro po szkole lece odrazu do pracy taakiej o dodatkowej wiec mnie nie bedzie i w sobote do południa tez :) więc dziewuszki trzymac sie ja w sobote popołudniu zajrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry o widze ze tylko ja jestem chyba ranny ptaszek:) eh nic mi sie nie chce...taka przydka pogoda za oknem jejciu gdzie ta wiosna sloneczko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) dzisiaj mialam wazenie :D jest 55 kg! :) czyli od poczatku 3 kg poszlooooo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... tak sie zastanawiam:w jakim wy rozmiarze nosicie ubrania?? bo ja ja tak patrze na siebie w lustrze i doprawdy nie mogę wytrzymać- wszystko jest nie tak! Nie jestem otyła, nie mam nawet lekkiej nadwagi a wygladam beznadziejnie i do tego ciuchy w rozmiarze 42 :( czasem, jak się wcisne to 40... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie pozegnac ...jade na weekend do swojego faceta. 3maj cie sie.nie poddawac sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to chyba jedynie ewentualna liposukcja doprowadzi do jako takiej uzywalnośći:( ehhh... tez nie chce mi sie jeść to i bardzo dobrze! generalnie nic mi sie nie chce.... chyba zaczynam robić sie marudna... jak na razie zjedzone: musli z mlekiem 0,5% - 230 kcal, kiwi-45 kcal kupiłam sobie hula- hop ale totalnie nie umiem sie z nim obchodzic. Znacie moze jakis myk przyspieszajacy nauke \"hulania:??:) i pomysleć że jak byłam mała to w kwestii hula-hopa byłam w ścsłej podworkowej czołówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy same próby tez coś dają... bo ja przez prawie 0,5 godziny sie z nim mocowałam zanim dałam za wygraną i strasznie sie tym zmeczylam ;) :D Ledy_Marika vs. Hula Hop 0:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze same suknecy dzisiaj :P arpana gratuluje :) ja sie zwaze dopiero we wtorek tak wyjatkowo :D juz sie nie moge doczekac wynikow bo ten tydz był naprawde udany i mysle ze jakas niespodzianka bedzie :P chociaz czytałam ze jak ktos jest juz dłuzej na diecie to kg wolniej spadaja niz na poczatku...a ja juz 6 miesiac jestem :D a co do rozmiarów to ze spodniami róznie raz 40 raz 42 :( (chociaz czuje ze sie robia luzniejsze:D ) a jesli o góre chodzi to w M juz sie mieszcze :D a jutro jade na zakupy mam nadzieje ze jakies rezultaty diety zobacze w ubraniach :P a dzisiaj zjadłam rano filizanke jog nat 0.5 % z płatkami i 50 g chleba razowego na obiad 2 pierogi ruskie 100 g -167 cal i jog nat z płatkami jak myslicie ile to moze byc cal? bo mama mi mowi ze ja cos zle licze ze na koniec dnia mi tyle tego wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wytrwala :) ja nosze rozmiar 36 ale chce miec plaski brzuch i rozmiar spodni 25-26 bo mam 27 choc w 26 juz prawie wchodze! mam takie spodnie w domu bo w wakacje bylam taka chuda! dzisiaj pozwole sobie na loda! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero teraz jestem bo rano żle się czułam i steraszne długo spałam... potem było sprzątanie całego domu.... więc trache kalorii chyba spaliłam... :)) A to dziś zjadłam: a)śniadanie: -2 kromki wasy z pomidorem b)drugie śniadanie: -kawa cykoriowa z mlekiem -2 jabłka c)obiad: -kotlety sojowe gotowane -ćwikła domowa(przezemnie robiona :)) ) z chrzanem d)podwiczorek -2 jabłka A co zrobię na kolację to jeszcze nie wiem... A do każdej posiłku były: -jakaś herbatkka -kilka szklanek wody mineralnej (ok. 2-3 do każdego posiłku) A ja mam wielki problem bo nie posiadam wagi!!!!! Jak będę miała okazje to się zważę... A ja chyba z was wszystkich mam największy rozmiar ciuchów bo dół 42-46(zalerzy od firmy która wyprodukowała) a góra zależy od numeracji XXL lub 42-44.. A butów to 41... Jak w zimę chciałam założyć kozaki długie do zamek mogłam zapiąć tylko do połowy łydki... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×