Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Karolina ja czasem i pije po 2 litry i nic mi nie jest, choć czasem też mam momenty ,że jest mi niedobrze przez nią a raczej dokucza mi zgaga..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonej herbaty nie da sie przedawkowac, ale trzeba sie do niej przyzwyczaic bo nie kazdemu na poczatku pasuje jej smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86.................0............58 No i jak wam minął dzionek??? mi nawet dobrze dostałam dzis piątkę zPO i 4 z fizyki...Tak patrząc na Was przyznam się bez bicia, że chyba mam zbyt duże wymagania wobec siebie bo wszyskie jako cel wyznaczacie sobie wagę powyżej 60 kg. Na przykład poprostu_karolina. jest o 3 cm niższa odemnie a jako swój cel wyznaczyła wagę 64kilo(sory jeśli Cię uraziłam najmocniej przepraszam :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle powiem Wam,że fajnie mi jak czuję głód w żołądku i to ssanie :] hehe , albo jak mam zakwasy ;D uwielbiam ten stan ;P nie żebym była jakaś masochistką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....4............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0............58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam spać, tzn dopić herbatkę ,poćwiczyć, pouczyć się testów no i looknąć wojewódzkiego ;] słodkich snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koalka w zadnym wypadku nie poczulam sie urazona :) hehe miło mi ze mnie wrużniłas :) tak ja nrazie chce schudnąc do 64 ale to nie bedzie koniec mojej przemiany bo to nawet juz nie jest dieta tylko sposób na zycie :) Do końca roku chciała bym widziec 59 na wadze i myśle ze wtedy będe udysfakcjonowana :) A do końca czerwca poczatek lipa marze o 64 i mieścic się w rozmiar M i jako tako pokazac sie w kostiumie kąpielowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58...............2............48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64................0............55 No ja mam niby najniższy cel, jesli chodzi o wagę, ale i mam też najmniej wzrostu z was wszystkich. W ogóle beka, bo znalazłam właśnie karteczkę, na której spisałam swoje wymiary na 2 dni przed sylwestrem i wyszło mi, że do dnia dzisiejszego mam 4kg mniej, 9cm mniej w pasie, 4cm w biodrach i niestety 4cm mniej w biuście :/ Ale przynajmniej w dół idzie :D plan jedzeniowy na dziś: - kawusia z mlekiem i cukrem (wypita) - 3x Wasa z serkiem Ostrowia (zjedzone) - 2x czarny chlebek z jakąś wędzonką.. nic w domu ni ma ;/ - zupka szczawiowa - ewentualnie z 2-3 wafle ryżowe, jak głód dopadnie ;) Co do herbatek przeczyszczających - NIE POLECAM! Tak, jak któraś to mówiła, strasznie rozleniwiają jelita.. trochę się chudnie i potem nic.. a o tym, że później normalnie nic zrobić nie można bez wspomagaczy, to już nie wspomnę.. Miłego dnia laseczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś pobiegałam ranoo:) 15 minut tylko ale jak na poczatek to i tak bardzo dobrze..wogule dumna jestem bo wstałam i poszlam a mialam takie zakwasy po skakance ze szook ale porozciągałam sie i wyruszyłam z pieskiem Jaaak dobrze ze go mam. Wieczorem bedzie jeszcze skakanka a zaraz ide zrobic z 30 brzuszków ;) Narazie zjadłam pół serka wiejskiego (chciałam cały ale chyba mama mi go podjadła :) ) i do tego 1 kanapka waza w szkole zjem jabuszko a co potem ? to nie wiem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się troszeczkę żle czuje( w głowie mi się kręci, i jest mi strasznie zimno pewnie to mojej wczorajszej jeździe na rowerze bo była tylko w dresie :( )... Się pewnie trochę przeziembiłam... A to co dziś zjadłam: -3 kromki WASY z sałatą -herbatę na spalanie z plasterkiem cytryny -jogrt naturalny A później jeszcze nie wiem co zjem Może kaszę lub ryż.... Ale dziś mam chęć na jakąś pieczoną w foli rfilet z ryby(najlepiej morszczuka dorsza l;ub mintaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanko zjadłam Activię + 1/3 grahamki :) + herbatka zielona na drugie śniadanie zjem jabłuszko potem jakaś zupka a na kolacje jedno jajko na twardo :D wiec mój bilans dnia to ok 500 kcal auuu mało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... ......0............65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......0........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70.................1............60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie jem obiadek Zrobiłam sobie śledzie w pomidorach z okrągłą bułeczką razową(mniam)!!! :) I do tego kawa zbożowa z mlekiem... (pychota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po szkole sniadanko: -2parowki drobiowe -kromka chleba razowego ze slonecznikiem teraz zjadlam 2 kroki wasy bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wpadlam tylko na chwile. jutro chwila prawdy- kolokium z biochemii :/ nawet nie marze o tym ze zdam za pierwszym razem! sniadanie zjadlam takie samo jak zawsze, wlasnie zastanawiam sie nad obiadem ale mam ochote na ta piers :D wiec ide ja zrobic! Jutro wazenie!:) mam nadzieje ze chociaz 1 kg polecial!! milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie brzydka pogada ale chyba zdwecyduje się na spacer... Jutro u nie będzie rozgardiasz(oczywiści wymiana okien) faranki już zdjęte, parapety odkręcone tylko jutro ani w piątek nie będę miała tv bo trzeba odłączyś anteny od telewizorów(kable przechodzą obok futryn :(( )To dziś skorzystam te ostatne chwile ale komp ędzie podłczony i juto też tu się zjawie... A teraz obejżę jakieś coś w tv....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiedzie: zrobiłam sobie pseudo-ryz po meksykańsku ale nie dodałam ani grama oleju i w sumie było takie sobie:/ ale czuje sie najedzona a kcal miało to w sumie jakieś 270 wiec jestem usatysfakcjonowana;) na sniadanie z kolei zjadłam musli z mlekiem (coś koło 270 kcal), potem jeszcze były w przerwie miedzy zjeciami ma uczelni 3 kromeczki ciemnego pieczywa (180 kcal) i 1 pomarańcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..ja juz po szkole..ale padnieta jestem zjadłam : na sniadanie 2 cienkie kromki chleba razowego z serkiem a na obiad kubek zupy ogórkowej bez ziemniakow i kromka suchego razowego chleba... i popijam czerwona herbatke :D a teraz ide sie uczyc :/ bo sporo tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×