Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Hej!!! Czemu nikt niechce też ze mna pogadać? :(( Czy ja jestem jakimś potworem??????? Czuje się źle... Mam dreszcze i jest mi zimno chociaż w domu grzeją grzejniki... Chyba dziś za lekko się ubrałam?! jestem w dresie ioszulce na krótki rękaw i bluzie i tak jeżdziłam na rowerze ispacerowałam, fakt faktem u mnie trochę wiało i jak jechachałam to się spociłam i łaziłam po domu na krótki rękaw a okna były po otwierane ibył przeciąg to mnie owiało :(( Smutno mi bo nie checie ze mną gadać... :(( Jak ja mam was przekonać do siebie????????????? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób sobie cieplej herbatki z cytrynką,napewno cię zawiało.A teraz o przerziębienie nie trudno-w jeden dzień ciepło a na nastepnyjuż chłodno.Ja dziś zaliczyłam znów 3 h spacer z synkiem.Ale wróciłam głodna bo od rana tylko kawa,potem fryzjerka do 14 robiła mi włosy,potem spacer i tak zleciało. A;e efektjest super,poza tym dziś nie zapomnialam o serum na cellulit i kremie na twarz Ultra Lift. Kurcze,przecież nie jestem stara i nie mogę się zaniedbac.Choć przy dziecku często tak się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięks za radę!!!!! Właśnie przed chwilą wypiłam taka na spalanie z cytryna bo jest ta herbatka taka nie smaczna, że bez cytryny ani rusz kupiłam ją sobie przed wielkanoca i gdy pierwszą wypiłam to już więcej nie mogłam(tak mi nie smakowała), a teraz dodam plasterek cytryny i smak o wiele lepszy prawie jak zwykła czarna herbata tylko tej na spalanie są najróżniejsze zioła.... Warto spróbować podobno działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu_karolina --> ja mikrobiologię mam tylko przez pół roku, ale dość szczegółową.. no akademicką ;) ale zapewne Ty też masz sporo, skoro przez rok.. KOALKA_1990 --> ja wiem, czy te herbatki coś dają? piję je w sumie od stycznia i od tego czasu zeszły mi jakieś 3kg i to przypuszczam dlatego, że byłam na diecie plaż południa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko, pij zieloną herbatkę to taki mini wspomagacz przy diecie, czerwona też :) Ja po ćwiczonkach,wieczorem tez kilka serii, jest dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaa dziewczyny czuje się taka zmęczona ze masakra :( Az mi niedobrze chyba przesadzilam ze skakanka 1200 podskoków w 40 minut to krucej niz wczoraj i o 200 wiecej jutro zrobie chyba tylko 1000 ojj dawno sie tak zle nie czułam no i dodam ze dzis byly 2h wf-u ehh... ale zaniedługo ide spac wiec mam nadzieje ze jutro obudze sie z nowymi siłami i dam rade isc biegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pije obydwie tylko że zielona mi się skonczyła a ja asekuruje się czerwoną i na spalanie.. Ale jutro sobie kupię zieloną... Może i coś dają te herbatki na spalanie ale przy wysiłku fizycznym, one same nie spalają tylko działaja wspomagająco przy ćwiczeniach aby szybcej waga szła w dół... :) Ale najlepsze są herbaty przeczyszczaące np. Xenna... Chociaż ciągle latasz do toalety to oczyszczasz sobie organizm z toksyn... Tą też sobię kupię... a smutnomi jest bo jak pytałam się czy którąś z WEas nie zna jakiś fajnych, latwych przepisów to nikt nie odpisał.. :( i dlatego mi jest przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie polecam żadnej Xenny ani nic.. fakt, biegasz do toalety, oczyszczasz organizm.. ale rozleniwiasz jelita..jak odstawisz je.. to nie będą same pracować i będziesz miała kłopoty z wypróżnianiem .. Na prawde nie polecam ... a czerwona i zielona to niezły wspomagacz i ja tylko to stosuję..+ activia.. a co do potraw to nie mam zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez nie mam pojecia o potrawach :( bo ty chcesz bez mięsne prawda ?? napewno to warzywa na patelnie moze jakies nalesniki light ale nie wiem czy cos takiego istnieiej :D ja lubie gotowana piers z kurczaka albo jedz sobie poprostu zupki np zupa pomidorowa z ryzem nieduzo kcal tania i szybka ja sobie nia np pojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. ja jak jestem głodna to jem jedno jajko na twardo, ewentualnie 2 i jestem najedzona albo chudy twarożek + jogurt naturalny, albo marchewkę osobiście nie potrzebuję wyszukanych potraw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D ojjj ale padnieta dzisiaj jestem :) mimo tego ze siedze troszke głodna to b zadowolona ...zmiesciłam sie raczej w 1000 cal a oprócz tego sporo cwiczyłam najpierw bieganie pół godziny...teraz pojezdziłam 40 min na rowerze stacjonarny oprócz tego spacer...ogólnie aktywny dzien oby czesciej :) teraz juz tylko opijam sie woda... firanka wspomniała cos o tabelce wiec wklejam dopisywac sie :D nick wiek....wzrost......waga poczat..waga obecna......cel wytrwała 18 167 82 72 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek....wzrost......waga poczat..waga obecna......cel wytrwała 18 ... 167 ... 82... 72 ... 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek....wzrost......waga poczat..waga obecna......cel wytrwała 18 ... 167 ... 82... 72 ... 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........... ..wiek....wzrost..waga poczat..waga obecna......cel wytrwała ......18 ... 167 ............ 82... ........72 ................ 62 Madeleina1990.18.....174............77............73..................60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5.............0...........65 i pamietajcie w poniedzialek rano wazenie i uzupelniamy tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77...............5............60 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 poprostu_karol...17.........165.......... 84................5............64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups cos pomyrdałam :( juz poprawiam nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie mi przypomniałyście o moich ulubionych kotletach sojowych(są niskokalorycznegdy tylko ugotujemy je w wodzie z wegetą, a nie jak na opakowaniu po namoczenu jeszzcze obtoczyć w bułce i jajku i usmażyć)... Ja z twarożków najbardziej lubię almette z ziołami... :) A ja wolę ryż z ketchupem i kaszę gryczana...Pierś z kurczaka albo indyka(pieczoną w foli z ziołami mniam)też lubię... :) Mi jedno opakowanie mieszanki ważywnywnej starcza na trzy obiady... Od niedzieli nie ruszczyłam żadnych słodyczy... Zupy też lubię ale nie z proszku czy chińskich lecz jak sama sobie przygotuje.. Moją specialnością jest zupa- krem(bez zabielacza iśmietany) z cukini. Jak wspomne ostatnie wakacje to mam chęć zjeść miseczzkę tej zupy ze świerzej cukini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... .......62 firank_a............19........168............88,5....... ......0...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....4............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 Już jest poprawnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mozna przedawkowac zieloną herbate bo ja wypilam dzis jakies 1,2 l i niedobrze mi troche i chyba pujde spac przez to :( czuje ja w srodku siebie chyba z nia przesadziałam i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem na głodzie :p hehe ale nic juz nie tkne:D popijam wode jeszcze tylko :D herbatke mam zaliczona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×