Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

czesc laski ja juz wrocialam od swojego chlopaka ...weekend spedzilam cudownie ....duzo spalilam kalori z nim:P wiec chyba waga sie ruszyla w dol oczywiscie:)...a jak wasza dietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dziś trochę odpóściłam... Móżecie mnie okrzanić bo mama kupiła moje ulubione ciasatka i ja niestety dla mnie się na nie rzuciłam... :(( i zjadłam ich chyba ok.13... Ale potem byłam na spacerku, mam nadzieję żę choć trochę kalorii straciłam... Peewnie znów przekroczyłam 1000 kalorii.... :(( Muszę się bardziej pilnować z jedzeniem... I zacząć ćwiczyć regularnie(w tym tygodniu nie miałam gdzie bo był ten dziadowski remont!!!!!!) :P A wam jak minął rten tydzień??????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) mi to juz wsumie nie robi ruznicy czy weekend czy normalny dzien robaczy (czyt.szkolny :)) Ale dzis miałam 50 lecie slubu babci i dziadka ojjj była impreza i ja wiedziałam ze pewnie zgrzesze ale zle nie jest 1000 pewnie przekroczyłam a zjadłam troszeczke salatki warzywnej z 2 plasterkami szynki kawałeczek torcika 2 kawałki placka z galaretka mm pyszniutki 1 kawalek murzynka Było tego tyle tam a ja skusiłam sie tylko na tyle naprawde tylko bo impreza była niezła takie małe weselich i i tak ze sie nie skusiłam na zadne obiady i przystawki :) a od jutro bedzie hula-hop skakanka wiec mysle ze pare cm mi spadnie ale jutro sie zwarze chociarz mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... ......0............65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......0........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......1...........60 wkleilam dla przypomnienia tabelke byscie jutro nie szukaly rano na szybkiego jesli kogos pominelam przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem wyjątkiem i tak jak większośc z Was=zgrzeszyłam ciastkami,czekoladą,chipsami...i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.Czuję że coś podupadam z mocnym postanowieniem i silną wolą-kurcze, co mam robić, żeby nie zaprzepaścic tego co już osiągnęłam-pooomooocyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie az boje stanąc na ta wage bo po pierwsze okres po drugie te dzisiejsze wojarze no ale zobaczymy. Jedno jest pewnie muszę wziośc sie do roboty bo do 27 kwietnia waga musi pokazac 74 no i chyba wlasnie od 28 kwietnia zaczne brac Therm Line II bo wtedy kg juz beda mi coraz wolniej uciekac dlatego musze uzyc jakiegos wspomagacza :) zeby na wakacje byc w miare jako taka kurcze dopiero teraz czuje jak bardzo jestem zła na siebie ze dzis tyle sie najadłam tego słodkiego ! Az mi niedobrze po tym jedzeniu ehh :( jutro na obiad beda wazywa na patelnie :) zakupione wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas w ktoryms tygodniu wazenia bedzie miala @ taka natura nasza:( ja bede miala za tydz eh. ja mam cel do konca kwietnia zobaczyc 80kg na wadze.czyli musze schudnac 6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 74 wiec musze schudnac 5 kg ...ale wydaje mi sie to realne juz zadnych nie ma imprez tylko urodziny mojej najukochanszej przyjaciólki ale to zjem pare plauszków wypije kielona i tyle :) za tydzien przyjerzdza mój tata z zagranicy on napewno zauwazy ruznice hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze jestem w tej komfortowej sytuacji,że karmię i okresu nadal nie ma.ale kiedyś się to skonczy-szkoda!Muszę jednak bardziej sie przylozyc,najtrudniej jest utrzymać wagę a nie tylko schudnąć!A wiecie jak to jest,dużo komplementów i satysfakcji a potem można siępogubić i waga wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jutro nie waze :o daruje sobie i tak mam wystarczajaco duzo stresow! zwaze sie w niedziele! postanwione :) a w przyszly weekend obieuje ze bedzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut sie podłamalam bo w czw bylo 86kg a dzis 86,4kg ale nie bylam jeszcze w toalecie i jestem przed okresem wiec moze to tez ma wpływ. nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......0........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......1...........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka cisza...laski na wagi ale to juz:) ja szykuje sie do szkoly bede po 13 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi dzisiaj waga poprawiła humor :) 2 kg mniej :D czyli mimo moich piątkowo-sobotnich ekscesów udało się jednak kapkę schudnąć :) wklejam tabelkę: nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......1...........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję!Każda z nas wie jaka to radość zobaczyc mniejszą cyfrę na wadze.Oby tak dalej!A mi sie nic nie chce,pada,jest zimno i pochmurno!Ja cos troche pofolgowałam i musze to odrobic w tym tyg.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien zaczelam od cwiczen. 40 minut a na sniadanko 2 kromki razowego chleba (jakis dmuchacz z tesco) jedna z pomidorem i ogorkiem a druga z twarogiem i lyzeczka powidel. pozniej jablko a na obiad jeszcze nie wiem co, lodowke mam pusta wiec na zakupy pojde po wykladach :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zważyłam się dziś rano i jest 1,5 kg w dół;) pieeeeeeeeeknie :) a od wczoraj chcodze cala obolala bo odkad opanowalam trudna sztuke krecenia na hula-hop to po prostu nie potrafie sie z nim rozstac:P wczorak krecilam w sumie 2,5 godziny :) a dzis zjedzone: 0,5 grahamki z zielonym ogórkiem i dwa jablka a tu tabelka: nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84................5............64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......2,5...........60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwarce
witam!Chciałabym się przyłączyć do was laseczki:)mam ok.162, ważę ok 6 kg..cel do sierpnia 55-56 kg..;)dieta - mieścić sie w 1000 kcal i ruszać się, głównie taniec i basen...Trzymam za was kciuki i za siebie;) Dziś mój pierwszy dzień...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10... ........62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 Arpana...............20........168............58........ .......2............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......2,5...........60 U mnie dzis waga pokazala jakies takie 77,5 w tym tygodniu chce zejsc do 76 czyli półtora kg mam nadzieje ze sie uda Jestem zła na siebie bo skusiam sie na spagethi dzis ale zjadłam mało naprawde i to był mój obiad ale mysle ze w 400 sie zmiesciłam no i do tego dzis bylo 2 kanapki wasy same czyli niecale 450 mam nadzieje ale zaraz poszukam w necie ile to dokładnie tak kcal a na kolacje beda marcheweczki bo mam ochote od rana hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj zjadłam już 400 kcal a na kolację zjem tuńczyka małego więc 100 kcal łącznie 500 ... nie mam siły na więcej.. i troche gimnastyki .. jutro sie zważę ,chybaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz bede leciała po hula-hopa mysle ze jak bym zwaliła jakies 5 cm z boczków a słyszłam ze przy hula-hopie to jest prawdopodobne to wbiła bym sie bezproblemowo w 44 albo nawet 42 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Jeśli mogę, to przyłacząm się do wspólnego gubienia nadmaru piękna :P Startuję z wagą 60 kg przy wzroście 165 cm, mam na imię Paulina i za miesiąc czeka mnie matura... :D pozdrówka i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cie paulino:) oczywiscie ze mozesz....zapraszam a tak po zatym rowniez za miesiac mam maturke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×