Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Gość bzik67
tak tak popieram troszke nerwowe jestescie Kobietki pokoj wszyscy sie kochajmy a i dobra rada jak nie chcecie tyc to trzeba uzywac do potraw ziol prowansalskich powodzenia i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzik67 dziekuje za obronne KOALKA_1990 co za nerwowa z Ciebie kobieta przeciez nikogo nie obrazilem nie mozna sie wypowiedziec, i jetem chudy mam 181cm i waze 65 kg i chce przytyc. badz zdrowa!---->No to sory ;) oczywiście możesz się wypowiedzieć tylko chyba trafileś niestety pod zly adres bo jak wskazuje temat dyskusji to \"DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSÓLNEGO ODCHUDZANIA SIĘ\" dieta dla tych którzy się odchudzają a nie chcą przytć.. Cyż nieprawdaż????? \"Do Koalka wyluuuuuzuj dziewczyno! Czyżby ta \"dieta- cud\" tak negatywnie sie odbiła na twoim zachowaniu i stąd to chamstwo u ciebie? Może kawałek czekoladki by ci pomógl? \" \"Do Koalka no zauważyłam że wielu ludzi podczas restrykcyjnych diet robi się strasznie opryskliwych i klótliwych że bez kija do nich nie podchodź.\"----> to już nie dieta-cud ale sposób życia... :D dziewczyno gdybyś wiedziała jak okropnie się mylisz co do mnie co ty wogóle możesz o mnie wiedzieć???????? Nic tak samo jak ja o tobie.. Prawda?????? Ja do osób klótliwych nie należ, jestem bardzo spokojną i zrównoważoną kobieta... A za czekoladę serdecznie dziękuę ale nie skorzystam bo za słodyczmi nie przepadam tak samo jak za mięsem i fast-foodami(ble to wszystko to po prostu szambo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
co sie wymieniamy? obrazilyscie sie? wysylamy diety? zdjecia brzuszkow? Zlociutkie ziloa prowansalskie wiem bo sie znam a co pomoge nie bede taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy sie obrazily
no coz trudno co poczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzik67 ----> Sory że pojechalom po tobie a ja też wiedzialam o tych ziołach nawet kilka dni wcześniej pisalam przepis na sos z użyciem tych ziół więc to nie nowość... ;) ;) Dziewczynki ja z chęcią bym dała moje zdjęcie ale po prostu w kompie nie mam żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
spoko lajt jest dobrze a co do ziol to zaden sos tylko do kanpek do obiadu na koncu sypac nie podczas gotowania.zoila prowansalskie maja takla zalete ze skracaja proces trawienia powoduja lepsze przyswajanie pokarmu zapobiegaja procesa gnilnym w jelitach ogolnie wplywaja dobrze na caly uklad pokarmowy. jesli chce sie wzmocnic "ogien " trawienny to stosuje sie kuracje imbirowa ale mysle ze Ty jestes pewnie mloda to Tobie nie potrzeba zwykle sie stosuje po 40 stce; uzwac przypraw pieprzu imbiru, curry , papryki i co najwazniejsze nie wolno popijac w trakcie jedzenia. tylko przed 15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za zdjęciami i wysle wam je jutro bo dzis juz nie zdąze :( bo musze sie szykowac na disco ;) dzis zjadłam 2,5 kanpki z pasztetem oczywiscie wasy 2 male pomaranczki warzywa na patelnie z 30 g ryzu 1 kawalek babki cytrynowej która sama upiekłam :) ale zła jestem ze zjadłam :( no cuz trudno i tak 1000 raczej dzis nie przekrocze a duzo tez spale ;) Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
co do poczty to czesto sie zdarza ze nie dzial jakiej uzywasz przegladarki ja opery ale sprobuj sie zalogowac internet explorerem mi np. nie dziala onetjak loduje z opery a explorerm dziala powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
ja mam problemy np o2 normalnie nie moge zalogowac i ma taka opcje logowac na stara poczte zaznaczam ptaszek i loguje sproboj roznych opcji a jak nie bedziesz mogla to zaluz sobie konto na innym portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
a ja jak zjadlem na sniadanie ten zestawik 3 parowki takie grube ale krotkie dwa pomodory jedna cebula sol pieprz czerwona papryka([przyprawa) ziola prowansalskie wszystko wymieszalem osiem kromek z bialego pieczywa z margaryna 3/4 sloika majonezku kileckiego 310 ml .... i jestem teraz full!!!!! to juz dzis nic nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
a nie przepraszam teraz zjem tatara bo chyba przeciez wszyscy lubia tatara i oczywiscie jeszcze wodeczka na dobre trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
chodzi mi o tatar czyli mieso wolowe cebula ogorek jajko przyprawy no wiecie... mam 181 cm i waze 65 kg troszke malo ale jeszcze tak chce przytyc 5-tke chetnie byl przejal od osoby ktora odchudza sie nawet moge wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
od Lady_Marika moge przejac 9 kilo, spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
ok. to biore, wszyscy beda zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzik_---> nawet fajno tu z tobą :) mam nadzieje że już się nie gniewasz za rano cio? :D miałam podły humor bo muszę napisać kilka referatów przeczytać nie-boską i lalkę no i nauczyć się na klasówki których od poniedziałku mam co nie miara A co tatara to ja nie lubię bo nienawidzę mięsa (oprocz ryb) A ja dzis skonsumowałam: -2 razy surówka z kapustu białej, marchewki, pomidorów, ogórka , papryki, cebuli, pora i sosu vinegret -3 ugotowane marchewki kawa cykoriowa z mlekiem -kilka herbatek A na kolacje zrobie sobię jajka 2 bo male na twardo i do tego mała bułeczka razowa i jakaś herbatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
KOALKA_1990 - to bardzo mi milo i sie nie gniewam bo obrazalski nie jestem jest super:) ucz sie dziewczyno trzyma kciuki :D a jakie referaty z czego tak pytam jesz zdrowo mam male zastrzezenia ale nie bede sie czepial szczegolnie co ja zjadlem na sniadanie. pij zielona herbate dobra na odchudzanie tez zdrowa mieta i rozanka(dzika roza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
kurcze przegapilem idola juz koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
ja bym wolal miec nadwage bo zrzucic np. 15 kg to jak spluniecje jak dla mnie z calym szacunkiem dla odchudzajacych sie na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzia!! Na razie robię prace z biologii o higienie i chorobach ukladu oddechowego, mamjeszcze z polskkiego dwie,z wosu,z chemii na konkurs,z gegry, histoii ok. 100 dat, i anglka ok.50 słowek... Ach strasznie tego dużo... Powiedz do czego masz zastrzeżenia pliss... Może mi dobrze doradzisz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z ciekawosci spytam po kiego ch**a Wujku Dobra Rada upatrzyles sobie furum o odchudzaniu akurat?? :P:P:P i kimżeż do licha jestes?? poprosze krótką charakterystykę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzik67
z geografi ale co bo ja lubilem geografie bardzo juz masz napisane referaty? co do diety napisze Ci napewno ale dzis chyba moze juto bo wypilem toche procentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×