Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Wiesz co,chyba masz racje. Ja tak bardzo skupilam sie na liczeniu kalorii,ze w ogole nie wzielam pod uwage,z czego sklada sie to co jem. Moglbys dac mi kilka przykladow,w czym jest ,to znaczy jakie pokarmy wlaczyc do diety ,ktore zawieraja bialko. I co konkretnie masz na mysli piszac tluszcz? W jakiej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam podobna diete ;/ a niewiedziałam ze białko potrzebne..wrecz przeciwnie.. no własnie mogłbys napisac pare przykładowych menu? byłybysmy wdzieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
dobrze dobrana dieta, to dieta dopasowana do potrzeb, czyli oparta na komplekosywm wywiadzie,jest to zabieg czasochlonny i za takie indywidualne usulugi kasuje pieniadze ;) dieta ulozona profesjonalnie jest zawsze adresowana do konkretnej osoby. tworzac taki jadlpis biore pod uwagę takie parametry jak chocby rodzaj dziennej aktywnosci, zapotrzebwanie kaloryczne, typ budowy ciala, wagę itp... Ogranicze sie wiec do pewnych informacji: Zrodlem bialek w diecie powinny byc: - chude mieso drobiowe - jaja cale - ryby - nabial (glownie twarog, sery, yogurty/kefity naturalne, sporadycznie jedynie mleko) - sporadycznie soja i orzechy ------- zrodlem tluszczu w diecie powinny byc - niektore oleje roslinne (lniany, z pestek dyni, oliwa z oliwek, rzepakowy), zawsze stosujemy oleje nierafinowane, czyli tloczone na zimno - margaryny miekkie i maslo - tluste ryby - niektore orzechy/migdaly - zoltka jaj ------------- zdrolem weglowodanow w diecie powinny byc: - warzywa (wszsytekie mozna jesc bezkarnie, za wyjatkiem tzw tuczacych jak groch, fasola, soja) - produkty z pelnego rzemialu jak ciemne pieczywo, ciemny makaron - dziki ryz - platki owsiane, otreby, - w mniejszych ilosciach owoce, orzechy -------------- unikac nalezy: - slodzyczy - cukrow rafinowanych, w tym fruktozy - olejow rafinowanych - tlustegomiesa wieprzowego i wolowego (chude mozna jesc) - bialego pieczywa, bialego makaronu/ryżu ----------------------- tyle w skorocie ilsoc spozywanych kalorii i w duzej mierze - proporcje - powinny byc dostsowane do indywidualnych potrzeb. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe :) Fit fajnie ze zajrzałes i szczeliłes wykładzik bo dawno Cie tu u nas nie było :) Dziewczyny wczoraj na ognisku przesadziłam i wogule wczorajszy dzien to byl chyba najgorszy z całej diety ale to co czasem tak bywa impreza byla swietna i nie załuje Zjadłam pare chipsów paluszków i kielbaske z grilla z 2 kromkami białego chleba szOOk no ale truuuudno Dzis narazie nie mam ochoty na jedzenie Potem jak przyjdą znajomi zjem minimalny kawałeczek mojego torcika urodzinowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj a ja się zważyłam i jest trochę mniej :P mam w sobie tyle motywacji jak nigdy :) to ten rozmiar S mnie tak zmotywował :) Na śniadanko activia a teraz popijam zielona herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Jak japatrze na moje nowe ciuszki w rozmiarach S, M, 29 i 36 to normalnie od razu nabieram motywacji:) ale tez juz sie tak nie stresuje mocno jak cos wiecej sobie zjem (oczywiście w granichach rozsadku, bez obzarstwa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ :) Fit, dziekuje Ci za opinie i rady. Ale musze powiedziec ze jem wiekszosc produktow ktore wymieniles,i unikam tego co radzisz. Nie bede zwiekszala dawki bialka,bo uwazam ze jest wystarczajaca,a nadmiar odniesie odwrotny skutek niz zamierzony. Menu ktore Ci napisalam bylo przykladowe,nie napisalam o owocach czy tez warzywach ktore zjadam a nie sa mrozonkami. Narazie bede trzymala sie nadal mojej diety. Zwlaszcza ze jest podobna do diet wielu dziewczyn tu piszacych, i przeciez one chudna. Moze poprostu.moje kilogramy zaczna spadac troche pozniej :) poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz, jedz:D nie przesadzaj. Hmm... a myslałaś już na planem wychodzenia z diety i tzw diety stabilizacyjnej?? bo ja tak mysle ze powoli bym sie juz do tego zabierała i zaczeła tak od czerwca moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ja też ale pomyślę o tym w czerwcu dopiero, jeszcze chciałabym te 4-5 kg schudnąć ale podczas wychodzenia też coś poleci. Będę po prostu zwiększać kcal stopniowo, mi już nie potrzeba dużo do szczęścia, nauczyłam się gospodarować jedzonko w ramach 800 kcal i przy tym się najeść więc jak będę stopniowo zwiększać to będzie to dla mnie ucztą :P haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ile kcal bedzie mozna docelowo jesc tak zeby nie przytyc ale tez zeby nie chudnac wiecej... gdzies czytalam ze 1600. ale w ramach 1600 jadlabym obiady majace 500 kcal!! teraz nie wyobrazam sobie tyle zmieścic w sobie jedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie :| to bardzo dużo 500 kcal, pierś z kurczaka ma ok 200 + sałatki to w życiu w 500 się nie zmieszczę :P Hmm 1,500 - 1,600 to mnóstwo :) można nieźle pojeść w tej granicy ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedziemy mogły jeścpieczywo, ryż i makaron (wszystko najlepiej ciemne) a to ma kalorie:) no i bedzie mozna czasem kawałek ciasta sobie podjeść jak mama zrobi... ehhh...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm już w myslach ułożyłam sobie jadłospis hah :P i aż mi ślinka pociekła :P No dokładnie kawałeczek ciasta :) ryż mmmm uwielbiam :) i CZASEM iść na pizzę hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny dziewczyny gratuluje wam :P ale pamietajcie ze tu troche osob jest jeszcze na diecie.. :D i tez zaraz sobie poluzuja :DD tak poczytałam wasze wpisy i jakos mnie zmobilizowało bardziej :)) jutro chyba zrobie jabłkowa głodówke taka jak madelaina próbowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała ja zrobiłam taką ale tylko jeden dzień i nawet było ok. ale dzisiaj już jem w miare normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez taka jedno dniowa na oczyszczenie :) bo sie wziełam ostro :D zeby tez wokoncu dojsc kiedys do celu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja głodna :P no ale nic , czekam do 15 na obiad:P zrobie sobie warzywa na patelnie, dawno nie jadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny powiedzcie mi czy taka dieta jest sposobem na spadek wagi...nie mam pojęcia ile to ma kcal ale mam nadzieję że razem ok 1000 kcal? śniadanie: 1/2 szklanki płatkow nestle fitness+szklanka mleka 0,5%+łyżka orzechów włoskich 2 śniadanie: jabłko obiad: zupka(talerz) bez śmietany np ogórkowa czy kapusniak podwieczorek: jabłko kolacja:1/3 płatków owsianych na szklance mleka 0,5% Czy taka dietka może być?Nie mam czasu na gotowanie jedynie zupki mogę ugotować na cały tydzień i zamrozić. Kiedyś na 1000 kcal b. szybko schudłam o rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?Dzięki wytrwała:) bo sie wystraszyłam że za duzo kcal przy takiej ilości płatków:P to zaczynam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje,że to jeszcze mniej niż tysiąc :P PS: ile kcal może mieć właśnie pół szklanki płatków fitness..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podłanczam sie :) do pytania ja dzis zjadlam makaron z rosołem ok 200 kcal warzywa na patelnie z mieskiem 200 kcal dzis jeszcze czeka mnie torcik z goścmi i tyle :) a jutro chyba zrobie sobie tez dzien na jabuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle co za bezsens;/ takie płatki fitness mają niewiel mniej kcal od słodzonych np cherlios czy jak to tam się pisze albo czokapik :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Poczatkujaca odchudzaczka - byc moze popelniasz gdzies bład.Pamietaj, ze jesli jakas dieta nie powoduje zadnego ubytku wagi przez okres okolo 7 - 10 dni - tzn ze juz na pewno nie spowoduje go pozniej, bo niby jak? Organizm ma zdolnosc dostosowywania sie do warunkow i spowalniania przemiany materii, dlatego czesto tak jest ze dany jadlspospis spradza sie przez miesiac - a pozniej przestaje... Mowisz ze miedzy posilkami pojawiaja sie owoce - ja wliczylbym je do bilansu/jadlospisu. Twoja dieta i tak opiera sie na weglowodanach. MOim zdaniem moze to byc przyczyną tego, e jest srednio skuteczna. To ze cos dziala na jedna osobę - nie znaczy ze bedzie dzialac na inną, wieksze ilsoci weglowodanow nie zrobia krzywdy osobom ktore uprawiaja jakis sport czy tez czas spedzaja aktywnie, natomiast osobom malo aktywnym - mogą popsuc szyki. Lady_Marika - to ile kalorii mozna bedzie jesc docelowo zalezy od wielu czynnikow. Dla mnie no 2000kcal to stanowczo za malo. ILosc kalorii ktora bedzie wystarczajaca by nie chudnac i nie tyc - zalezna jest od indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego, od aktywnosci fizycznej i szybkosci przemiany materri, wreszczie tez - od wagi ciala... POza tym kaloria kalorii nie rowna i wiadomo ze kaloriiz bialek czy z tluszczy mozna zjesc bezkarnie wiecej niz kalorii z cukru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko ze maja wiecej wartości odzywczych, witamin...podobnie jak zwykla owsianka która jest bardzo zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
eee tam, nie przesadzalbym. te platki i tak są sztucznie dowitaminizowane. przy owsiance odpadają na przedbiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2000?? o matko, przeciez to bedzie tyleeeee jedzenia!!!!!!! nie dam rady tyle zjeść.:/ tym bardziej że mam zamiar jeśc zdrowo. moze gdybym miała jeśc snicersy to bym dała rade dobić do 2000, no ale na chudym, białym mięsie, ciemnym piecywie, sałatkach, jogurtach, jajkach, warzywach i owocach to jak mam to zrobić.... bo wiesz fit, ja strasznie się boje ze znowu przytyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Marika - u Ciebie zapewne 2000kcal spowodowaloby przyrost wagi, mnie zdazalo sie jesc 3000kcal i trzymac wagę w miejscu... napisalem o tym, by pokazac, ze to ile ktos moze zjesc - toindywidaulna sprawa i nie mozna tego usredniac dla wszystkich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×