Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Karolina może już dawno masz 6 z przodu a nawet o tym nie wiesz? :P Ahaa i co do odchudzaczki, ja np wczoraj zważyłam się i kg więcej , bo wypiłam wcześniej litr wody :P także nie ma się co dziwić ,że waga taka sama zresztą najlepiej ważyć się wciaż na jednej a nie u kogoś ja właśnie susze włoski i o 14 jadę do Silesii na podbój sklepów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na 6 raczej nie licze :D Dzis co mam okropny dzien juz zjadlam chyba z 700 kcal a gdzie jeszcze do wieczora rano platki z mlekiem 150 kcal potem ogurek i jogurt :D niezle polaczenie hehe 160 kcal obiad warzywa na patelnie z piersia z kurczaka 200 kcal i cherbatniki 200 kcal No i sie zrobila kolosalna liczba wieczorem jeszcze impreza musze zmiescic sie dzis w 1200 kcal tak wiec mam jeszcze 500 kcal do zagospodarowania bedzie jogurcik i na imprezce kielbaska z grilla tyle nie licze juz %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj czy myslicie ze jak zjem dzis pizze o 18 to zle bedzie ?? taka mam ochote ;(( jadlam dzis tylko kanapke jedna z jednego bohenka chleba i 3placki ziemniaczane .. :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, a to zalezy ile tej pizzy:) a co?? masz jakies spotkanko ze znajomymi przy pizzy?? jesli tak to jedz a jesli tylko tak po prostu ja zamawiasz do domu bo masz ochote to radze sie wstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak sie wkurza ze sie odchudzam a ja proboje to ukryc .. :( i panicznie boi sie zebym sie nie odchudzala bo juz kiedys mialam poczatki anoreksji. i chce zebym z nim na pizze poszla.. czyli to polowa pizzy 32cm srednicy takiej.. co zrobic >> ?? :( duzo pogorszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie !!!! przed chwila sie zmierzylam i okazalo sie (a nawet tydzien nie minal ;p ) ze mam WszEDZIE 1cm mniej ! :) a waga nie wiem jaka bo po ostatnim jak sie zwazylam w czwartek i NIC nie schudlam sie wkurzylam i sie nie waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na ta pizze. Nie zaszkodzi raz na jakis czas pozwolić sobie na troche przyjemności. Nie przytyjesz po takim wypadzie, gwarantuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez radze isc na pizze :) ja dzis ide na ognisko i tez sie najem ale raz na jakis czas moge tak przegiac :D od poniedzialku pełna mobilizacja spowrotem ahh te weekendy one sa najgorsze az boje sie co bedzie jak sie wakacje zaczna :D ale wtedy bedzie praca i inne przyjemne zajecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jednak odmowilam tej pizzy.. bo w sumie co mi przyniesie to zjedzenie pysznego jedzonka oprocz chwilowego zadowolenia ktore pozniej przerodzi sie w wyrzuty sumienia i zlosc.. bedzie to oznaczalo brak silnej woli i tak szybko nie zrzuce. pozatym pozniej zobacze laski ladne w mini na ulicach i bede im zazdroscila figury i zaolowala ze zjadlam pizze wiec nie nie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj sie trzymałam lekki obiadek zjadłam i mialam nic nie jesc...ale byłam na spotkaniu klasowym i namowili mnie na loda;/ chociaz nie miałam az takiej ochoty ale głupio było jak wszyscy marudzili..ile moze miec mały lód bez polwey z maca? bo wiem ze big milk ma tyllko 91 cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zawaliłam dzien ;/ tak mnie zdołowały te lody ze jeszcze zjadłam ehh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a co dobrego jeszze zjadłaś?? a mnie tez cos tak na jedzenie bierze dzis ale staram sie jesć z jak najmniejsza szkoda dla diety- jem jabłka, banany i ananasa z puszki jak mam faze na jedzenie:) a marzy mi sie nutella:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nic dobergo :/ kubek płatków z mlekiem 0.5 % dwie kromki ciemnego chleba i pare klusek slaskich które oszczedziłam sobie na obiad nie jedzac ich ... grr jestem zła na siebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała, spoko, przeciez to nic takiego, nie ma nad czym rozpaczać. Jutro przywitasz z nowymi siłami i odswieżoną motywacja do daleszej pracy nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu dziewczyny :D ja nosze rozmiar S ;D !! ale od początku :P byłam w silesii nabrałam ciuchów do przymierzalni ii ... wyszłam bo musiałam wszystko wymienić na mniejsze :P Kupiłam spódniczkę, bluzeczki, spodenki ..to wszystko S! i tylko jedną eMkę:) jestem w szoku,myślałam,że \' s \' noszą tylko chuderlaki :D happy day :P dzisiaj tylko na jogurciku i 2 jabłkach:P nie miałam nawet czasu zjeść więcej ciągle buszowałam po sklepach :D łłłłiii ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwwa
Ja też mogę? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) mam 173cm i 71kg ;(( dno! nie wygladam moze na tyle ale tyle mam :P musze zrzucic te swoje boczki i udka :P wiec powiedzcie mi kobiety co mam zrobic zeby sie zmobilizowac ? bo ciagle sobie powtarzam a jeszcze cis sobie zjem od jutra dietka i cos nie wychodzi mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowe forumowiczki :) jesli bedziecie tu zagladac to to napewno was zmobilizuje :P ja gdyby nie ten topic to nie doszłabym az tak daleko :) eh macie racje nie bede sie az tak załamywac od jutra tzn od teraz zaczynam na nowo...byłam na rowerze i dłuuugim spacerze wiec moze to spaliłam :) madelaina gratuluje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
czesc. jak idzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
tak czytam i widze ze niezle. pizza - sredni pomysl, natomiastco do lodow - to wbrew pozorom na tle innych slodyczy wypadaja niezle. po pierwsze wcale nie sa az takie kaloryczne jak na tą objetosc ktorą mają (choc zalezy jeszcze jakie, bo mozna sie naciac), przyklad - big milk. po drugie - są zimne, czyli organizm musi je ogrzac zeby je dobrze trawic, a to dodatkowy czas i energia... przynajmniej teoretycznie, bo badan niestety nie widzialem... taka ciekawostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi czy uprawiajac duzo seksu mozna wiele schudnac? bo slyszalam ze tak i ciekawi mnie to bo taki sport to juz od jutra bym zaczela ... nawet codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze wiedziec o tych lodach ... a ja sie zdołowałam i przez to zjadłam jeszcze duza kolacje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
fakt - jest to bardzo przyjemny rodzaj aktywnosci fizycznej. jak najbardziej godny plecenia, wlaszcza jesli lub sie byc stroną bardziej aktywną. raczej nie sprawdza sie jednak szybkie numerki... na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim! ja po wczorajszym wazeniu dalej mam dola. Dla mnie jest to niewiarygodne ze po 9 dniach diety nie spadl mi nawet kilogram. A argument ,ze to przez to ze wazylam sie popoludniu,kompletnie do mnie nie przemawia.Cos jest nie tak,a ja nie wiem co. :( ja tez dzis mialam udany zakup. Kupilam dzinsowy zakiet,przeceniony ze 129 euro na 10 ! Piekny. Niesamowita okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spróbuj sie zwazyc rano...bo pewnie duzo pijesz i to sama woda.. pozniej to faktycznie takie zastoje moga sie zdazac..u mnie to z miesiac trwało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Poczatkujaca odchudzaczka - moim zdaniem fakt ze wazylas sie po poludniu teraz, a 9 dni temu rano - jest tutaj argumentem. ale na wszelki wypadek wrzuc tu swoja dietę, zerkne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze zrozumialam. Jesli chodzi Ci o moje przykladowe menu,to prosze: sniadanie- kromka chleba (ostatnio kartoflanego) z zielonym ogorkiem ,rzodkiewka,czasem z plasterkiem wedliny. Potem jakis jogurt,zwykle jest to aktivia. Obiad,warzywa mrozone,nigdy ich nie robie na tluszczu. Czasem same,czasem wrzucam piers z kurczaka. Na kolacje roznie,czasem chlebek,kromka,czasem np suchary popijane woda lub mlekiem. W miedzyczasie,w ciagu dnia pije kawe,herbate zielona i czerwona,Wody raczej malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fit26
Masz kiepską dietę. Po pierwsze wg tego co piszesz, moze sie zdazyc tak - ze prawie nie ma w nij bialka (wedlina opcjonalnie, czasem pies z kurczaka). po drugie - jest w niej malo tluszczu.w ogole dieta juz napierwszy rzut oka jest dosc nisko kaloryczna. zbyt niska podaz kalorii, zwlaszcza bialek - powoduje spowolnienie przemiany materii... posilki trzeba moim zdaniem uzupelnic. zadbaj o to by wk adym zawieralo sie bialko. poza tym mam nadzieje ze jogurt jadasz nieslodzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×