Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Oj każda by chciała, ja tak samo. Nie jestem cierpliwa, w pierwszy tydzień schudłam 2 kg i klęłam pod nosem,że tak mało i że to bez sensu. Heheh, a teraz ile bym taka za takie 2 kg ;) pomału a kg polecą ani się obejrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh ja bym chciala wlasnie chociaz 2 w tydzien schudnac.. no ale coz.. pozostaje czekac. Laseczki zegnam Was narazie bo musze isc ;) ale wroce moze dzis jeszcze a jak nie to jutro Trzymam KciuKi Pozdrowionka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja tak dawno nie biegalam ani nie skakałam na skakance zaniedbałam cwiczenia Koniec tego o 19 skakanka a wczesniej poczatek a6w Powiem wam jeszcze co zjadłam sniadanie platki z melkiem 150 kca II sniadanie jogurt 150 kcal obiad warzywa na patelnie z piersia z kurczaka i 2 pomaranczki 300 kcal Kolacja serek homogenizowany odtłuszczony 200 kcal i 2 wasy z szynka 100 kcal No wychodzi cos kolo 900 kurcze czuje ze ostatnio zaduzo jem mimo ze nie przekraczam tego tysiaka lepiej czuje sie jak jem 800 kcal tam :) ale jutro po szkole ide do pracy to bedzie tego mniej A poza tym dzis bylam na solarium stwierdziłam ze musze zaczac opalac troche brzuch bo on taki bialy a ja w tym roku jeszcze załoze bikini :D nie bogie swiecic białoscia na plazy i powiem ze jestem mile zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh od jutra dziewczyny sie biore ! moja druga dieta... tak jakbym zaczynała wszystko od poczatku...i rygor bedzie jak na poczatku nie bede sie oszukiwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już dzisiaj miałam sięgnąć po drożdzówkę na kolację, no bo czemu nie? ale zrezygnowałam, nie dam się, zjadłam zamiast tego gruszkę :) Od jutra jestem sama i nie będzie pokus w domu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie jak nie było rodzicow cały weekend majowy to schudłam bo nic prawie nie jadłam.. a dzisiaj ugryzłam kawałek bułki słodkiej (no bo co mały gryz nic nie robi...ale tak jeden gryz i wyszło pol bułki..;/ i tak wlasnie sie oszukuje ale od juta nie ma ani gryza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też jak nie ma rodziców to chudne. Oni we mnie nic nie wpychają itp ale jak tu się nie oprzeć jak mama robi ciasto? a tata przywiózł pizze? Nie dam się po prostu. jutro obkupuję się w jabłka, jogurty naturalne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a ja mam pomysł na śniadanie :) Jogurt naturalny Danone bez cukru (opakowanie 150g) 102 Kcal Miód (łyżeczka 7g) 23 Kcal siemię lniane (łyżka) 25 kcal łącznie to daje ok 150 kcal :) taki mix :P może być dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie potanczylam poskakałam i wogule tak z 20 minut ale to nie koniec na dzis :D Dziewczynki co polecacie na celuit ? A ja sobie mysle czy by tu nie zrezygnowac z kolacji lub jesc kolacje o 17 aaaalbo ;D na kolacje jesc big milka :D zawsze to mniej Nie no musze sie sprezyc serio bo juz takie goraco jest juz wakacje duz tuz a u mnie nawet jeszcze 6 na przodzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff pobiegałam 30 minut ciezko było po takiej przeriwe bo jednak rower to nie to samo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zakwasy po wczorajszym maratonie ;D a ja celulitu już w ogóle nie mam :) dzięki diecie,ćwiczeniom i peelingu kawowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze musze wrucic do peelingu kawowego i do tego jakis balsam i czasami foljia na wieczur i bedzie ok :D brzuś juz coraz mniejszy wydaje mi sie ze jak bym wazyla 60 kg to była by waga w sam raz dla mnie dam rade :D byle zejsc do 6 potem jakos to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ja właśnie też jestem po peelingu, cudowny jest :) i po kremowaniu :) teraz piję czerwoną herbatkę :) Od jutra nareszcie sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dawno nie robilam tego pilingu... ahh tez od jutra sama na pare dni :Dwiec napewno cos spadnie na wadze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuu dziewczyny !! odchudzam sie od wtorku.. wtorek sroda czwartek jadlam 2 razy dziennie i wlasnie wczoraj w czwartek poszlam sie zwazyc :(;( jestem zalamana ! ani pol kg mniej !! nawet 15dag wiecej !!! :(:(jak to mozliwe?? ja prawie gloduje.. jem tylko snadanie i zupe na obiad. nic wiecej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, a ja wczoraj na juwenaliach balowałam i oczywiście było piwsko i chipsy i kebaba w finale:D:D brzuch mi od tego wydeło do przodu ale teraz już wrócił do dawnej , berdziej płaskiej formy:) hmm... ciekawe ze zawsze jak wróce to bezpośrednio po powrocie waże 1 kg mnie... ale on pewnie i tak jak szytsko sie strawi powróci wiec sie nie ekscytuje:P Madelaina--> nie wiem jak ten pirrwszy tusz ale o tym drugi to szczerze odrzadzam bo skleja rzesy. ja w ogóle po wielu próbach z tuszami to j a kupuje te z maibayline. aha, i jeszcze co jednodniowej głodówki raz na dwa tygodnie to uważam że to świetny pomysł;) a podobno to dobry myk na to żeby potem (jak już się zakonczy diete)utrzymac stała wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ MOJ BRZUCH JEST MNIEJSZY !!! Nie wiem o ile cm bo jeszcze nie mierzylam,ale zdecydowanie jest:) ciesze sie ,bo to wlasnie brzuch jest moja najwieksza zmora. Wczoraj wieczorem strasznie dowalilam! Zjadlam cala paczke czekoladowych cukierkow!! Musialam. Nie moglam sie powstrzymac. Dostalam okres, ja mam bardzo obfity,i moj organizm strasznie sie domaga uzupelnienia zelaza. No trudno,stalo sie. Nie bede sie biczowac z tego powodu. Postaram sie wiecej tego nie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek_frezja - to zle ze jesz tylko 2 razy dziennie ja bym tak wzyciu nie dała rady moja sasiadka tez tak robiła ona przerwala po 2 tygodniach a ja trwam dalej juz leci 3 miesiac prawie wiec jesli chcesz szybko zakonczyc to na najlepszej jestes drodze według mnie oczywiscie. A co do kg to nawet sie nie dziwie organizm gromadzi to co zjesz bo jesz za zadko lepiej czesto a mało i juz :) A ja dzis jadłam sniadanie platki z melkiem 150 kcal 2 sniadanie 4 wasy z pasztecikiem ok 110 kcal obiad kalafior 300 gr ok 100 kcal Najadłam sie jak nie wiem co a tak mało kcal extra :) Teraz lece z dziewczynkami na miasto pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie ze 4 wasy z pasztecikiem maja wiecej niż 110 kcal :P jedna kromeczka- 22 kcal(?) wiec....:P a zgadzam sie- powinno sie jeśc mało a często bo podbno jak sie je za żadko to metabolizm sie spowalnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj zabteram sie do odtrej walki :D i tez razn na dwa tyg jeden dzien głodowki bede robic..ale niewiecej a dzisiaj byłam na zakupach i kupiłam bluzke której nigdy bym nawet nie przymierzyła bo wydawałaby sie za mała a jest w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh nie mam silnej woli, sięgnęłam po batonika ;/ no masakra. muszę coś zrobić ze sobą :( ale dup,a ze mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dołączam się do forum. Jestem na diecie od tygodnia. 3,5 kg mniej. Nie stosuję żadnych jadłospisów. Po prostu pilnuję kalorii. Zawsze na śniadanie jem jajko i grejpfruta. Zero ziemniaków, makaronów, ryżu. PIeczywo raz na 4dni na obiad. I spoko. Korzystam z klakulatora na vitalii, jem BIO CLA i stosuję ZIAJĘ czarną serię. Naprawdę skuteczna. polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glammyx a moze powiesz cos wiecej o sobie? wiek wage wzrost ;> ja pojezdziłam na rowerku i niedługo ide biegac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×