Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

:) jestem juz po peelingu. nie wiem czy trzeba ta kawe zawinac ale ja zawinelam i siedze :) ciekawe jaki bedzie efekt. ale lazienke to cala upaprałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze:) juz mi sie oczka kleja wiec chyba sie pozegnam z wami laski juz.....kolorowych snow zycze wam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....2,1...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......2,5........60 niestety ciagle bez zmian ale zapomnialam zmienic tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was widze ze jestem pierwsza dzis:) a wiec tak mimo wszytko zwazylam sie ale waze 85.7 wiec nie ma sensu mi wpisywac w stopke tego...zwaze sie za tydz i tyle.....ja mam dzis ciezki dzien w szkole az boje sie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firank_a niestety ja zabralam ci przywilej bycia pierwsza :) sprawdz ggodzine dodania tabelki :) dzisiaj cwiczyc nie bede bo jade do domu i nie bede miala kiedy. chyba ze wieczorem sie upre, ale pewnie bede zmeczona jak dojade na 20... wazylam sie dzis i jest 55 kg... jeszcze tylko 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja wpadłam się tylko przywitać, bo już zaspałam na testy behawioralne szczurów i parzenie świń ehhh... nic, spadam, żeby mnie z koła nie wyrzucili ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrupcia
WIEM WIEM MOZE TO NIE TAKA WIELKA WAGA ALE MAM GŁUPIĄ BUDOWE CIAŁA .... I TO MI PRZESZKADZA... A TYM BARDZIEJ WIEM ŻE CHŁOPAKOWI PODOBAŁABYM SIĘ BARDZIEJ GDYBYM BYŁA CHUDSZA BO WOLI SZCZUPŁE DZIEWCZYNY ... I NAWET JEGO BYŁA Z KTÓRĄ JESZCZE JEST W UKŁADZIE KOLEŻEŃSKIM I CZASEM Z NIĄ PISZE TO JEST O DUŻO CHUDSZA NIŻ JA ... :( TYM BARDZIEJ TERAZ BOJE SIE ZE WAGA ZNÓW PÓJDZIE DO GÓRY BO WCIĄŻ JEM STRESUJAC SIE NA EGZAMIN Z PRAWKA...CHOĆ DZIŚ JESZCZE NIC NIE ZJADŁAM NIE CHCE MI NIC PRZEJŚĆ PRZEZ GARDŁO.... TAK SIE STRESUJE.... ZA CHWILE WYBIERAM SIĘ NA OSTATNIE JAZDY PRZED EGZAMINEM... A PÓŹNIEJ SPOTKANIE KLASOWE JUZ NIE MOGE SIĘ DOCZEKAĆ.... MOŻE PRZYNAJMNIEJ TO POMOŻE MI SIĘ NIE STRESOWAĆ.... MOŻE.... ZOBACZYMY.... BĘDĘ PILNOWAĆ KCAL.... TRZYMAJCIE KCIUKI ŻEBY BYŁO DOBRZE ;D I DZIŚ NA SPOTKANIU I JUTRO NA .... BO JUŻ SIĘ BOJE ... :( CHYBA JA DZIS BĘDĘ PŁAKAĆ A JUTRO JAK ZAWALE TO SIE ZAŁAMIE... ALE NARAZIE SIE TRZYMAM.... BYLE JAK SIE ZAŁAMIE TO JUTRO NIE BĘDĘ JEŚĆ BO WTEDY WSZYSTKO ZEPSUJE.... ALE BĘDĘ MYŚLAŁA O WAS.... I SIE POSTARAM POWSTRZYMAĆ.... :D POZDRO ;D BUZIACZKI ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie:) jednak nie byl taki straszny dzien jestem zadowolona poproawilam sie tak jak zamierzalam z jezyka rozyjskiego a mam okropna babe eh:/ ale udalo sie i mam 3 na koniec a dodam ze mialam 1 na polrocze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie, że głośna przez chwilę dieta garściowa to w zasadzie dieta 1000 kal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chrupcia widze ze mamy to samo zmartwienie (jesli mozna ta kpowiedziec)-ja tez tylko patrze na byle faceta z ktorym sie aktualnie spotykam i marze zeby im dorownac... sa takie idealne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dzis po szkole i nic nie jadłam bo strasznie boli mnie gardlo i nic mi nie przeszło przez gardziołko :( teraz ide zjesc zupki pomidorowej z ryzem troszke ona płynna wiec jakos przejdzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam sobie spodniczke:) za kolana i jestem zadowolona bo nie wygladam z niej jak jakis pasztet tylko tak normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spódnica to fajna sprawa;) jak ubiore spodnice i do tego szpilki to od razu wygladam lepiej;) czuje sie wtedy swietnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym mi zawsze mówią ze nogi mam chude jak tak nie uwazam bo sa grube ale w proporcji do brzucha to moze i one sa chude no i na tyłek nie nazekam bo on jest jakos naprawde chudy wszystko idzie w brzych A dzis kolezanka do mnie tak fajnie z troską mówi Karolcia kup ty sobie spodnie bo wszystko wisi A druga No co ty oszalałas kup sobie dopiero gdzies w maju bo ty jeszcze duzo schudniesz Hehe usmiałam sie z nich ale przekochane sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po kolacji zjadłam tak serek weijski 150 g i 1 wasa ok 180 kcal 2 pomarancze ok 90 kcal wsumie jakies 270 troche duzo ale mysle ze zdrowo :) i nieczuje sie jakos cięzko po tym bo wsumie to były owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem czy dobrze czy zle wygladam z spodnicy ...wazne ze ja sie czuje lepiej a tam szkoda gadac:) trzeba sie akceptowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arpana --> studiuję biologię ale akurat te zajęcia były z koła naukowego ;) co do spódniczek.. ehh... fajnie macie, że możecie cokolwiek włożyć.. ja od jakiś 5-7 lat mam taki sam obwód w łydce (duży :P ) i nic nie założę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze jest to jak m sie czujemy w swoim ciele, ludzie są różni,wredni,zlośliwi i nieraz specjalnie powiedzą że grubo wyglądasz żeby zrobic przykrość...to ich karmi i podbudowuje,a my róbmy swoje i bądźmy szczęśliwe. mnie wczoraj spotkała miła niespodzianka-kolega męża dal mi czekoladki mowiąc, zjedz bo strasznie chuda jestes..ale mi było miło ho ho, a dziś mój mąż mnie podnosił i mówi 65 czy 66,no ma chłop wagę w rękach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łydke gruba i to naprawde (41 cm!) ale wszystko jest u mnie jakos chyba proporcjoalne. poza tymodpowiednio dobrana spódniczka i szpilki potrafia zdziałac cuda;) bo jak to powiedział mi niedawno moj kolega wtedy wygladam tak mmmmmrrrrrr :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku jest o tyle dobrze, że ja po prostu nie lubię spódnic :) I sprawę mam z głowy :D EWENTUALNIE jakąś długą mogę założyć od święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Ja dziś od rana kułam się histy na klasówkę(horror)!!!! A jutro już od rana lekje najpierw przetważanie iupowszechnianie informacji potem niemiec, następnie hista a w koncu moja ulubiona chemia :D.... A to co dziś skonsumowałam: -2 kromki chleba razowego, pełnoziarnistego, bez konserwantów z sałatą, ogórkiem i papryką -herbatki gorzkie -budyń(taki kupny) bez cukru(ma jakies 125kalorii) -sałatka meksykańska z tuńczykiem w sosie własnym(280gram=272 kaloie) -soczek jednodniowy marchewkowo-bananowo-jabłkowy -grejfrut duży -sałatka z pomidorów, ogórka, papryk, i sałaty z sosem winegret A jak tam u Was z dietowaiem?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×