Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

cześć dziewczynki! mnie również będzie bardzo milo jeżeli wyślecie mi namiary na nk (albo zdjęcia)to wyślę wam zaproszenie...i mnie też poznacie...(kpboruccy @wp.pl)z góry dziękuję.Od razu inaczej się będzie pisać z osobami, które poznamy wizualnie...a i oceny odnośnie wyglądu też wpłyną na motywację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem...yhh przekroczyłam z 300 cal dzisiaj :( Madeleina1990 wysłałam ci zapro :D kasiula wyslij mi dane na poczte : tynkaaaa3@tlen.pl a wysle ci zapro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta ;D Mialam problemy z netem wiec nie moglam wczesniej do was zajrzec..w miedzyczasie rozpisalam sobie wszystko ladnie, pieknie na kartce a4 i powiesilam na scianie w pokoju dla wiekszej motywacji :D I dobra wiadomosc: pogoda sie poprawia!!:):) Od jutra zaczynam boj o nowa sylwetke :D Lady_Marika: oto moje dane ;) Wiek: 17 Waga:69 kg Wzrost:170 cm\' CEL: 60/58 kg Zalozylam sobie ze bede sie tak odchudzac do 20.06 zeby juz po roku szkolnym bez wstydu wlezc w stroj kapieowy i smigac na plazy z przyjaciolmi ;) Echhh marza mi sie takie cudne wakacje :D Dobranoc dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze dzis pierwsza:) zwazylam sie mimo ze mam @ waze 84 czyli 4,5 kg mam juz za soba nick ...............wiek.....wzrost......waga poczat..ile ubyło......cel wytrwała ..........18 ... ...167 ... ........82... ...........10,5... .....62 firank_a............19........168............88,5....... .....4,5...........65 Madeleina1990.....18........174............77........... ....5............60 poprostu_karolina.17.........165.......... 84............... 6,5..........64 KOALKA_1990.......18........168...........86............ .....0...........58 arpana...............20........168............58........ .......3............48 Apocalypsis.........21.........163...........64......... .......2........... 55 Lady_Marika.......21.........174...........70........... ......4........60 Chrupcia............19..........163.........53.......... .......1,5........48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łuuuu.... ale tu dzis pusto ;) ale mam pytanie: co lubicie najbardziej jeść czy jaka jest wasza ulubiona potrawa która jecie gdy sie odchudzacie?? ja uwielbiam warzywa na patelnie i gotowanego kurczaka- pyszne , syci a nie jest zbyt kaloryczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tych warzyw jeszcze nie jadłam :P ale kurczaka gotowanego z surowk a z pekinskiej :D mmm pycha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na razie powolutku wszystko sobie ukladam :D Bo niestety nie jest latwo chodzic do szkoly przy czym spozywac regularnie wszystkie posilki! Nie wyobrazam sobie siebie siedzacej na przerwie i wcinajaca rybe z warzywami :D:D Na szczescie jest stolowka :) Zjadlam dzis sniadanie ktore w sumie nie przekroczylo 250 kcal i na obiad kus kus z przyprawami bo nie mialam czasu na przygotowanie czegos lepszego :D Mysle ze w tej malenkiej miseczce bylo z 150 kcal..potem kolezanki oddaly mi surowke z marchewka i ananaskiem (dziwne jakies te moje dziewczyny!)..w sumie obliczylam ok 300 kcal na obiad..przed chwilka schrupalam 2 marchewki i zaparzylam sobie czerwonej herbatki :) No i cwiczonka :D Tylko mam maly problem...nie mam taiej malej wagi do produktow spozywczych i niestety musze brac skladniki \'na oko\'...macie moze jakies inne sposoby?? Ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam wagi i biore wszystko na oko :) Ulubione potrawy to ryz z rybką pieczoną w piekarnik warzywa na patelnie z ryzem gotowana piers z kurczaka pieczona piers z kurczaka ryz z jogurtem mmm :D no i galaretki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryz nie jest chyba az tak bardzo kaloryczny mi jadna torebeczka wystarcza na 3 razy wiec nawet jesli 100 g miało by z 300 kcal (w co wątpie) to nie jest zle ;) a rybe to bardziej robi mi mama obsmaruje mi ja wszelkimi ziołami i wkłada do piekarnika mozna tez obwinącja w tzw złotko ale musze sie mamy dokłądnie spytac jak ona to robi :) wydaje mi sie ze poptrawy z piekarnika sa tez zdrowe i odtłuszczone przynajmiej tak czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj jest ryz tuczacy dlatego ja go nie jem :P kasza troche mniej ale mimo wszystko staram sie nie jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh.. mam taką chwilową załamkę, bo tak w sumie stwierdzam, że odkąd zaczęłam tą magiczną dietę, nie jadłam ANI RAZU 5 posiłków, tak jak powinno być ;/ zazwyczaj jem 3, tj śniadanie rano, potem coś na uczelni i jak przychodzę do domu, to jest już ok 17,więc jeszcze 1 posiłek, bo po 18 już nie jem :/ a jak Wy sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przez szkołe nie jem 5...przewaznie 3... a czasem mam kryzys ze wieczorem jeszcze musze cos przegryzsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jem przewaznie 3 albo 4 bo jakos rano nie moge jesc bo mnie mdli na widok jedzenia ale czasami jakos cos przekonsze ;) w szkole czasami jem czasami nie bo zdaza sie tak ze jak zjem w domu to w szkole nie potem obiad i kolacja A dzis zjadłam sniadanie w domu płatki z mlekiem obiad ryz z warzywami podiweczorek jogurt kolacja zaraz bedzie narazie nie wiem co zjesc mam ta pekinska sałate ale nie mam ani oliwy w domu ani tego jakiegos sosu wiec odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×