Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

Madeleina1990 to co ty jesz ze 500 cal ci wychodzi?mozesz podac przykład? bo chetnie bym zastosowała to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm np dzisiaj zjadłam na śniadanie: małą kromeczkę chlebka ciemnego z serkiem feta - 200 kcal ? na drugie: jabłuszko 60 kcal obiad: szklanka rosołu :D 150 kcal kolacja: activia 120 kcal = 530 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brzuch boli z przejedzenia :/ Bez kitu .. jestem taka najedzona... do tej szklanki rosołu to mnie mama zmusiła dzisiaj, nie chciałam jeśc, nie miałam ochoty no ale kazała miii no i w sumie lepiej bo tak nie jesc obiadu to też lipa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez miałam taki okres gdzie miesciłam sie w 600 , 500 kcal a teraz jestem po kolacji i były dwie kanapki wasy w szynka polendwica sobocka 2 plastry ogurek pomidor sałatka nie wiem ile to mogło miec ale max 200 kcal dzis zjadłam jakies 850 kcal i czuje sie napchana przejedzona i jak gruba swinia wiec ide na spacer z przyjaciółeczka :) Boze ciekawe ile ja waaaze ehh jutro ide do higienistki i nie ma bata bo strasznie ciekawa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam sobie ze od jutra bede chodzic codzinnie na silownie kupilam 27 marca karnat na 10 wejsc a bylam tylko raz:( akurat do 27 kwiatnia zostalo 10 dni roboczych wiec wykorzystam to:) moze cos sie ruszy:) chcialabym do konca kwietnia zrzucic 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na kolacje płatki zjadłam taka miałam ochote :P czyli w sumie 900 cal dzis :) jeszcze pozniej moze troszke surówki bo tez mam ochote :d i dokoncze drugi kubek herbaty slim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj burza jest wiec nie pojde biegac :D ale mam nowy sposób na ruch :D ost u mnie w szkole tanczyli a raczej skakali takie cos jumper czy jak to sie pisze :D i od dzisiaj zaczynam sie tego uczyc niezle mozna sie juz po chwili zmachac :D http://pl.youtube.com/watch?v=yQsUjyGppeU&feature=related tutaj jakis przykład jakby ktos chciał chociaz pełno tego w necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro wazenie polece sobie do mojej kochanej higienistki :) ja na jutro mam zaplanowane jakies 600-700 kcal :) lato juz coraz blizej a podobno maj ma byc upalny przeraziło mnie to poniewaz nie jestem jeszcze przygotowana na upały matko jak ja bym chciała w maju przywitac juz 6 na wadze ahh no ale to dopiero pewnie nastapi pod koniec maja :( bede dawała z siebie wszystko no i jak zaplanowałam w maju do mojej diety dochodzi jakis wspomagacz kg beda wolniej leciały a mam nadzieje ze z nimi cos moze mini mini malnie drgnie :) jeszcze coprawda nie wiem jaki ale moze któras mi cos poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 17 czerwca, ewentualnie 17 lipca chce zobaczyc 59 kg i będę najszczęśliwsza, zostało mi jeszcze 11 kg:/ i 2, 3 msc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po mojej długiej nie obecności... Niestety miałam tyle nawału pracy ze szkoły że aż ziw że się wyrobiłam z częścią którą miałam na wczoraj i dziś... na szczęście nie mialam dziś 2 lekcji więc mogłam z mama przejechać się do miasta na zakupy... I się strasznie zdziwilam kiedy przymierzając płaszczyk ze skóry zamiast rozmiaru 46 zmieściłam sie bez problemu w 44.... Nadal nie mogę uwierzyc w to......... A kupilam sobie też taką fajna czapkę z daszkiem przeciwsłoneczną i bluzkę przedłużana na krótki rękaw... Ale najbardziej jestem zadowolona z płaszczyku.. Dziś trochę zgrzeszyłam, ale myślę zę zmiećiłam się w tysiącu.... Jak nie to mnie możecie okrzyczeć, należy mi się.. :D Bo jak byłyśmy na mieścieto zrobiłyśmy się strasznie głodne no i upss... :( Zjadłam: -kanapkę z sałatą ogórkiem, pomidorem i cebulą -to teraz zaczną się schody=====> mleczna kanapka kinder, mały lód z maszyny truskawkowo-śmietankowy, i najgorszy grzech mój dzisiaj to kawałek maciarellegoo(takie ciasto tortowe==mama mnie namówiła i musiałam zjeść, ale nie zjadlamcałego tylko jakoś jedną trzecią) Ale chyba to spaliłam(bo caly czas chodziłyśmy z mamą od jednego końca miasta w drugi i szukałyśmy najładniejszego kroju i koloru) teraz czuję się wypompowana ... ;) A pewnie jutro albo w czwartek będę musiała jechać na jakiś obowiązkowe szczepienie, tylko nie wiem przeciw czemu... Czy wy urodzone w roku 1990 mialyście już w tym roku jakieś obowiązkowe szczepaienia, jak tak to przeciw czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOALKA_1990 --> wg kalendarza szczepień obowiązującego w Polsce w wieku 18 lat jest szczepienie na gruźlicę (tylko u osób z ujemnym wynikiem próby tuberkulinowej Mantoux) oraz w wieku 19 lat (lub ostatni rok nauki w szkole) na błonicę i tężca (trzecia dawka) a co u mnie dzisiaj było do jedzonka..hmm... 4x Wasa 2 z jakimś twarożkiem, 1 z szynką, 1 suchy, bo mi szynka nie smakowała ;) (~150) bułka pszenna z makiem z twarożkiem i 2 plasterkami pomidora (~160) bułka pszenna z makiem z parówką drobiową (~210, parówka 90kcal?) jogurt Activia do pica (160) 2 krązki ryżowe (74) i ehhh :( : Princessa gold (159) razem 913...ehhh.. gdyby nie ta Princessa byłoby 756 :P :( głupia jestem i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. jednego nie kumam.. niby tego jedzenia nie ma tak dużo, a te kalorie lecą i lecą :/ I powiedzcie mi, jak Wy sobie radzicie z głodem pod wieczór? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć-ja dziś dzionek znów aktywnie spędziłam,dopiero wieczorem strasznie padało,takiej burzy dawno nie było... Wytrwała-już wysłałam na twoją poczte napiary na mnie w nk=dzięki co do zaspokojenia głodu-popijanie wody działa... Te m0ce tak szybko lecą, że nim się czlowiek oglądnie trzeba będzie włożyć coś lżejszego,krotszego i mniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez burza była :P a dzien tak cieplutko :D no ja sie zmiesciłam dzisiaj :) a oprocz tego pojezdziłam na rowerku i tak jak juz pisałam wczesniej zaczełam uczyc sie tego skakania bo 20 min juz byłam tak zmeczxona :D dobre to jest ... oo juz psrawdzam :)i wysle zapro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne te ruchy,ale jak skuteczne to można stosować, w końcu to jakiś ruch...nawet nie wiedziałam, że tak się można ruszać i że to takie powszechne w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smieszne ale wydaje mi sie ze skuteczne bo naprawde meczace :P i fajnie to wyglada xDD ogolnie podoba mi sie :D i fajnie tak sobie poskakac ale strasznie mnie nogi bola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra musze mykac wiec strzelam i wysłałam zapro :P ciekawe czy to Ty :D jutro sprawdzimy :D chociaz jesli miałam racje to nie wiem co ty tutaj robisz ..bo chuda jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orki wytrwała, ale wczoraj odpadlam, bo maly się wiercił i nie chciałam żeby się rozbudził na dobre! Źle strzeliłaś-ja mam 27 l i na zdjęciu jestem z synkiem...to czekam dziś na zapro i serdecznie pozdrawiam! U mnie dzis paskudnie,pada, niskie ciśnienie co wpływa na samopoczucie, w nocy musiałam brac tabletki bo głowa mnie bolała... A co tamm u was dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUUUUUUUPI dziewczynki ja naprawde waze 75 kg :) do tej pory nie moge uwierzyc ze schudlam 9 kg waga pokazala 76 ale bylam w butach spodaniach w polarku wiec pani kazala odjac 1 kg i wychodzi 75 :) ale sie ciesze pujde tam jeszcze 27 bo wtedy beda 2 miechy jak sie odchudzam mam nadzieje ze bedzie jeszcze jeden kg mniej :) a w połowiecie a po 20 maja ze juz zobacze moje 6 z przodu :) Wszystko idzie z planem a nawet nie tyle z planem co z marzeniami :) bo myslałam ze do 27 sie moge nie wyrobic a tu jeszcze 11 dni do 27 a waga taka jaka chciałam :) suuuper ciesze sie ogromnie :) A dzis zjadłam Rano torszke płatków ale malutko max 150 kcal teraz obiad warzywa na patelnie z ryzem narazie tyle No i nie wiem czy zastepowac ten ryz w obiadach ehh :( :) jestem cała szczesliwa i wogule ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujee :) Ale gdybym nie miała tego waszego wsparcia to oj cięzko by było cięzko :) teraz jestem pewna ze mi sie uda wszystko :) Tylko czym zastapic ten ryz ? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×