Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wytrwała

*DIETA 1000 CAL ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ODCHUDZANIA SIE

Polecane posty

ooo Madeleina1990 na prawko zdajesz? ja tez musze sie wziasc za te zadania :P bo w czercu tez sie zapisuje :D a ja posprzatałam cały dom od rana wiec troche ruchu było :D potem poskacze jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwała za tydzień mam wewnętrzny i zaczynam jazdy :o No a te testy idą mi dobrze, ale na skrzyżowaniach to .. ;/ bez komentarzy, zawsze mam 4 błędy na testach przez te skrzyżowania za,srane Ale mam jeszcze pare dni i to wyćwicze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole taka ciemna jestem w tych sprawach ze szok :P niewiem jak sie tego wszystkiego naucze :D a moge isc dopiero w czerwcu bo jeszcze nie jestem pełnoletnia...a w wakacje jakos wiecej czasu bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18stkę dopiero w czerwcu i się zapisałam w marcu :) Najgrsza była dla mnie teoria, po prostu nie chcialo mi się tam siedzieć :( ale miałam 6h w tygodniu, a jest 30. więc szybko zleciało, Po tym teście jazdy i jak dobrze pójdzie to w czerwcu egzamin, Nooo oczywiście nie nastawiam się,że zdam więc pewnie w okolicach grudnia będę mogła śmigać autkiem :D chce wyrobić się z jazdami do czerwca bo nie chce potem w upały męczyć się w aucie zamiast nad wodą;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra łeb mi pęka od wczoraj siedzę nad tymi skrzyżowaniami ;p stop - przerwa :D idę na na wspólnej i ten masażer :D buziaki,wpadne potem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jeżdże od 8 lat,też miałam kłopoty ze zdaniem-dopiero przy 5 podejściu się udało...masakra!Ale to co oni uczą a późniejsza praktyka to całkiem co innego,same zobaczycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki moja silna wola znów zawiodła zaczeło sie ładnie rano jogurt z muslim jakies 200 kcal kurczak z warzywami jakies 200 kcal i potem juz sie popsulo bo zjadlam 2 kawalki orzechowca no nie mogłam sie opszec ehh :( nie wiem czy przekroczylam tego tysiaka czy nie ale zle sie z tym czułam i za kare nie zjadłam kolacji a zaraz ide cwiczyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jedna kromke ciemnego chleba z margaryna i sola...a pozniej sie zobaczy :) nie pozwolmy umrzec topicowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, topik nie umrze:) a ja postanowiłam zostać królikiem doświadczalnym i wypróbowałam na sobie diete chałwową... jestem przygotowana na fale krytyki z waszej strony (zasłuzonej zreszta), tym bardziej ze co chwile truje o tym zeby jesc racjonalnie a potem sama jak widac wały odwalam:/ w każdym badź razie dla mnie to ta pseudo- dieta to mega sciema!!! dwa dni jadłam w sposób następujący: 8:00 jabłko 11:00 50g chałwy 14:00 50g chałwy 17:00 50 g chałwy i efekt jest taki ze nie moge patrzec na chałwe a waga nawet nie drgneła... na pewno nie przytje sie po tym ale tym chudnieciem to nie wiem- na mnie to nie działa w kazdym badz razie.... tak wiec nie polecam, lepiej trzymajmy sie tego co sprawdzone i skuteczne:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez myslałam o tym :P ale chyba bym nie dała rady...w sumie to mało sie je..a pozniej to juz sie odechciewa jej :P wiec to taka prawie glodówka.. mozna ja zastosowac na np tydz a potem zeby nie bylo jojo wrocic do 1000 cal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień?! łooo matko!! tego sie przezyc nie da....nie wydaje mi sie zeby chałwa miala jakies wlasciwosci odchudzajace a jako głodówki traktować tego nie mozna bo w końcu razem z ta chałwa przyjmujesz ponad 800 czy prawie 900 kcal dziennie. ja wypróbowalam na sobie, nie schudłam wiec dla mnie to ściema:P a ta dziewczyn co pisala ze schudla na chalwie 2 kg w dwa dni to pisala tez ze stosowala ja w sumie 2 miesiace na przemian z dieta 1000 kcal i schudla 8 kg. a przeciez 8 kg(a nawet wiecej) w 2 miesiace mozna schudnac na samym 1000 kcal!!!! ehh... ale przynajmniej w tym tygodniu schudlam 1 kg (wazyłam sie w czwartek rano i było 65:) a dzis tez jest 65 wiec w sumie oprócz zmarnowanej kasy na chalwe i ciaglego bółu głowy nic nie straciłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie nienawidze chałwy :D wiec to by natym polegało ze bym moze ugryzła i koniec...i tak na sniadanie obiad i kolacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide zaraz na obiad kotleta mielonego z surówka..a na sniadanie zjadłam 100 g ciemnego chleba z serkiem top i pomidorem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ile czasu dziennie poswiecacie na ćwiczenia?? i jakiego rodzaju sa to ćwiczenia- wysiłkowe czy raczej rzeźbiące ciało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram sie 30 min dziennie biegac...i skacze ten jumpstyle czy jak to sie nazywa...ucze sie ale niezle mozna sie zmachac..a oprocz tego brzuszki robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po obiadku byly warzywa na patelnie z got. piersia z kurczaka max 200kcal i rosołek z makaronem i nie wiem ile to moglo miec ? zostalo mi pewnie z 400 kcal jeszcze dzis napewno to jakos zagospodaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zła bo dzis pochłonełam jakies 1200-1300 kcal ! grrr od dzis znów zaczynam a6w zobaczymy ile wytrzymam ! kurcze ja juz chce 6 z przodu te 5 kg bedzie chyba najgorsze muusze duuuuuuzo ale to bardzo duzo cwiczyc ehh zaczynam biegac i skakac spowrotem moze nie codziennie..albo najlepiej na przemian raz to raz to takie urozmaicenie mam nadzieje ze to a6w cos mi splaszczy brzuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×